in

LastPass ve Dashlane Karşılaştırması! LastPass VS Dashlane!

dashlane vs lastpass 2
dashlane vs lastpass 2

LastPass ve Dashlane karşılaştırması en iyi parola yöneticiyi bulmamıza yarayacak. LastPass ve Dashlane, piyasada en çok kullanılan 2 parola yöneticilerindendir. Her ikisi de düzinelerce parolayı güvenli bir şekilde saklamanıza imkan tanıyor. Bir tuşa tıklayarak sitelerde oturum açmanıza yardımcı olabilir. Ama hangi parola yöneticisi daha üstün?

Bu parola yöneticilerinin her ikisi de mükemmel ve bir dizi iyi özellik sunarkenDashlane bizim tarafımıza göre LastPass’ı geride bırakıyor. Dashlane LastPass’a göre oldukça pahalı. Pahalı olduğu için belki LastPass’ı düşünmek isteyebilirsiniz.

LastPass ve Dashlane Karşılaştırması – En İyisi Hangisi?

Dashlane ve LastPass, en iyi parola yöneticilerindendir, ancak geniş seçenek yelpazesi ve kullanımı kolay arayüzü ile gerçekten etkileyici olan Dashlane’dir:

  1. Dashlane, aynı anda birden fazla parolayı değiştirmeye olanak sağlıyor.
  2. Dashlane Premium (Ücretli Hali) LastPass’tan çok daha iyi destek sunuyor.
  3. Dashlane,  zayıf parolalara meydan okuyan harika bir parola uyarı işlevi içerir.
  4. LastPass, Dashlane’den biraz daha kolay bir web tarayıcısı uzantısı sunar.
  5. Fiyat açısından, LastPass daha ucuz.

Hem LastPass hem de Dashlane, Facebook parolanızın büyük harfle mi yoksa bir sayı ile mi başladığını hatırlamak için gereken zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca, aynı girişi 10 farklı sitede tekrar kullanmamanız gerektiğine dair rahatsız edici endişeden uzaklaşmanızı da sağlar.

Dashlane, birden fazla parolayı aynı anda değiştirmeyi kolaylaştırır ve LastPass’tan daha iyi destek sunar.

Parola yöneticileri olarak hem Dashlane hem de LastPass mümkün olduğunca basit ve sezgisel. Sonuçta, her yaştan ve hayatın her kesiminden insanın parolalarını güvende tutmasına ve gerektiğinde onlara erişmesine yardımcı olmak için tasarlandılar. İyi haber şu ki hem Dashlane hem de LastPass’ın kullanımı oldukça kolay.

Her iki yönetici de oturum açmanız gerektiğinde doğru oturum açma bilgilerinizi otomatik olarak öneren, otomatik doldurma işlevi sunar. Her ikisi de kullanıcıların parolaların ötesinde ek bilgiler depolamasına ve kullanıcıların güvenli parolalar oluşturmasına yardımcı olur.

Dashlane Reddit, Underarmor ve Wired gibi siteler dahil olmak üzere 300’den fazla web sitesini destekliyor. Fakat LastPass ise 100’den azını destekliyor.

Bazen, şifrelerinizi çeşitli sitelerde güncellemek isteyebilirsiniz – özellikle sizi etkileyen çok sayıda güvenlik ihlali varsa. Dashlane, birden fazla parolayı aynı anda güncellemek için basit bir işlem sunar.

Hemen aşağıdaki içeriklerimize de göz atmalısınız.

  1. 1Password ve LastPass Karşılaştırması!
  2. Dashlane İncelemesi! Dashlane Nedir?
  3. 1Password İncelemesi!

Dashlane üzerinde bir VPN var fakat LastPass içerisinde böyle bir özellik yok.

LastPass, Dashlane’den daha iyi bir tarayıcı eklentisine sahip.

 Dashlane Premium, LastPass’tan daha iyi müşteri desteği sunduğunu söylemeliyiz.

LastPass ve Dashlane Karşılaştırması Sonucu:

Dashlane birçok kişi tarafından tercih edilen bir uygulama. Biraz daha pahalı. Ancak en eksiksiz paketi sunma açısından Dashlane yenilemez. En azından LastPass tarafından.

İçeriği Oyla
Dashlane

Dashlane İncelemesi! Dashlane Nedir? Neden Kullanmalıyız?

IMG 20200109 163949

Startmail İncelemesi! StartMail Hakkında Detaylar..