in

Click & Clean Nedir?

clickclean - clickclean nedir - clickclean güvenilir mi - clickclean kullanılır mı
clickclean - clickclean nedir - clickclean güvenilir mi - clickclean kullanılır mı

Click & Clean bir tarayıcı eklentisidir. Bu eklenti sayesinde internette biraz daha anonimleşebiliyorsunuz. Peki bunu nasıl sağlıyor? Başka ne tür hizmetleri var? 

Click & Clean öncelikle arayüz olarak oldukça kullanışlı bir eklentidir. Hem renkli hem de hızlı hizmeti sayesinde oldukça canlı bir arayüze sahip. Kullanışlı arayüzünün ardından en dikkat çekici özellikleri ise sırasıyla şöyle; Flash çerezleri, geçici dosyaları, indirme geçmişini, boş önbelliği ve çerezleri tamamen silebiliyor. 

CCleaner gibi bir hizmeti de mevcut. Biliyorsunuz, CCleaner ile bilgisayarınızda boş alan yaratabiliyor gereksiz şeyleri silebiliyorsunuz. CCleaner ile farkı ne derseniz daha fazla boş alan yaratabiliyor ve tek bir eklenti üzerinde her şeyi yönetip kullanabiliyorsunuz. En sevdiğim özelliklerinden birisi ise internete bağlı olmadan flash videoları hızlıca ve kolayca izleyebiliyorsunuz. CCleaner gibi bir hizmeti de mevcut. 

Bazı diğer eklentilere göre Click & Clean güncellemelerinin sayısı neden fazla?

Eklenti üreticileri (Örneğin Google Chrome’un eklenti mağazasına bakarak hem eklenti üreticilerini/geliştiricilerini görebilirsiniz. Hem de oradaki eklentileri kontrol edebilirsiniz. Google Chrome mağazasına bakmak için burayı kullanabilirsiniz.) yaptığı her güncelleme ile eklentiye farklı özellikler ekliyorlar. Açık varsa o açığı da hızlıca kapatıyorlar,  Örneğin son yaptıkları güncelleme içerisinde Bluetooth özelliği olan bir cihaza (Telefon veya Tablet gibi) dosya gönderebiliyor ya da alabiliyorsunuz. Birçok dilde hizmet, zararlı yazılım önleme veritabanı, antivirüsler ile işbirliği ve tarama güçlendirme gibi ek özellikleri mevcut. 

Ek özelliklerinden birisi de gizlilik testi yapabiliyor ve tek tek silmeniz gereken her şeyi otomatik olarak silebiliyorsunuz.

İçeriği Oyla
KB SSL Enforcer - KB SSL Enforcer nedir - KB SSL Enforcer incelemesi - lorentlabs

KB SSL Enforcer Nedir? KB SSL Enforcer Ne İşe Yarar?

dark reader incelemesi - dark reader nedir - karanlık mod eklentisi - lorentlabs - lorentlabs.com

Dark Reader Nedir? Dark Reader Kullanılır mı?