in

En Çok Tercih Edilen 5 Bluetooth Kulaklık!

kablosuz kulaklik

En Çok Tercih Edilen 5 Bluetooth Kulaklık!

Günümüzde yaygın olarak kullanılan teknolojik ürünlerden biri hiç kuşkusuz kablosuz kulaklıklardır. Bluetooth kulaklıklar, kullanım kolaylığı ve konfor açısından kablolu kulaklıklara oranla daha fazla tercih edilmektedir. Bu içeriğimizde; fiyat-performans odaklı en çok tercih edilen 5 bluetooth kulaklığına yer verdik. İşte en çok tercih edilen 5 bluetooth kulaklık!

1) JBL T500BT kablosuz kulaküstü kulaklık

JBL T500BT, kullanıcıların fiyat-performans olarak en çok beğendiği bluetooth kulaklıklardan biridir. Kulaklık üzerinde yer alan tuşlar aracılığıyla çok kolay bir şekilde şarkı seçimi/değişimi yapılabilirken; arama yönlendirme ve kontrol etme gibi çeşitli seçenekler de mevcuttur. JBL Pure Bass, çok noktalı bağlantı seçeneği, dahili mikrofon, Siri/Google Asistan hizmeti, 16 saat pil ömrü ve hızlı şarj gibi özelliklerinin yanı sıra şık görünümü ve katlanabilir yapısıyla kullanıcıların favorilerinden biri olmuştur.

2) Xiaomi Redmi Airdots Basic 2

Fiyat-performans odaklı en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS; bluetooth desteği bulunan bütün cihazlarla uyumludur. Kulaklık üzerinde yer alan tuş sayesinde çağrı yönetimi ve şarkı değişimi gibi çeşitli fonksiyonları gerçekleştirmek mümkündür. 1,5 saatte tam şarj olan cihaz, dört saat pil ömrü sunmaktadır. Ayrıca 150 saate kadar bekleme süresi mevcuttur.

3) Philips TAUT102BK TWS

En çok tercih edilen bluetooth kulaklıklardan biri de Philips TAUT102BK TWS olmuştur. Şarj kutusuyla beraber toplamda 12 saate kadar pil ömrü sunan bu kulaklık; dokunmatik bir yüzeye sahiptir ve kullanıcılar bu yüzeye hafifçe dokunarak birçok işlemi gerçekleştirebilir. Şarkı değişimi, çağrı yönetimi, dahili mikrofon ve Siri/Google Asistan hizmeti gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca küçük kutusu sayesinde bu kulaklığı kullanıcılar kolaylıkla yanında taşıyabilmektedir.

4) Haylou T15

Xiaomi markasının bir alt markası olan Haylou T15, kullanıcıların hem uygun bir fiyata alabilecekleri hem de iyi bir performansa sahip olan kulaklıklardan biridir. En beğenilen kablosuz kulaklardan biri olan Haylou T15, kulak içine tam oturan rahat ve şık bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte bu bluetooth kulaklık, şarj kutusuyla birlikte 60 saate kadar pil ömrü sunar.

5) Apple AirPods 3

Fiyat olarak diğer kulaklıklardan daha yüksek olsa da kendini kanıtlamış bir markaya ait olan ve kullanıcıların beğenisini kazanan Apple AirPods 3; kullanıcılara oldukça kaliteli müzik dinleme ve telefon görüşmesi yapma imkânı sunar. Bununla birlikte 2. Nesil AirPods’dan daha uzun bir pil ömrü sunan AirPods 3, şarj kutusuyla beraber toplamda 30 saati aşkın pil ömrüne sahiptir. Ayrıca bu kulaklık, suya, toza ve tere dayanıklı olarak üretilmiştir.

İlgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tab

En Çok Tercih Edilen 5 Tablet Modeli!

NBA Top Shot nedir

NBA Top Shot Nedir? Özellikleri Nelerdir?