in

En Çok Tercih Edilen 5 Tablet Modeli!

Tab

En Çok Tercih Edilen 5 Tablet Modeli!

Pandemi dönemiyle birlikte uzaktan eğitime geçiş süreci; tablet ihtiyacını artırırken aynı zamanda tablet kullanımının oldukça yaygınlaşmasını sağlamıştır. Ancak sağladıkları konfor nedeniyle tabletler, eğitim haricinde iş ve oyun gibi çeşitli alanlarda da severek kullanılan cihazlardan biri olmuştur. Bu içeriğimizde: Kullanıcı deneyimlerine göre en çok beğenilen beş tablete yer verdik.

En çok tercih edilen 5 tablet modeli:

Samsung Galaxy Tab S7

Samsung markasına ait tabletler arasında en çok tercih edilenlerden birisi Galaxy Tab S7 olmuştur. Galaxy Tab S7; 12,4 inç büyüklüğüne ve 2800 x 1752 çözünürlüğe sahiptir. Bununla birlikte 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olan tablet, kullanıcıların istedikleri oyunları herhangi bir sorun yaşamadan rahatça oynayabilmelerini sağlar. Ayrıca bu tablet, 13 MP arka kamera ve 8 MP de ön kamera ile kullanıcıların kaliteli fotoğraflar çekmesini sağlarken öte yandan güçlü bir batarya ile uzun bir şarj ömrü sunmaktadır.

Huwai MatePad Pro

Yüksek donanıma sahip en çok beğenilen tabletlerden biri de Huwai MatePad Pro’dur. 460 gr ağırlığı ve 10,8 ekran boyutu ile hoş bir tasarıma sahip olan tablet, güçlü bataryası ve hızlı şarj desteğiyle uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Bununla birlikte Huwai MatePad Pro, 1600 x 2560 çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca isteyen kullanıcılar, bu tableti kalem ve haricî klavye ile kullanabilmektedir.

Samsung Galaxy Tab S6

Fiyat-performans odaklı en beğenilen tabletlerden biri de Samsung Galaxy Tab S6 olmuştur. 10,5 ekran boyutuna sahip tabletin tercihe bağlı haricî klavyesi bulunmaktadır. Galaxy Tab S6, klavye ve kalemiyle birlikte kullanıldığında dizüstü bilgisayar izlenimi verir. Bu tablet, 256 GB dahili hafıza ile 6 GB RAM özelliğine sahiptir. Bununla birlikte ön kamera 8 MP iken tabletin arka tarafında iki farklı kamera bulunmaktadır. Bunlar ise 13 MP ile 5 MP özelliğindedir. Öte yandan güçlü bir bataryaya sahip olan tablet, 15 saate kadar pil ömrü sunmaktadır.

Apple iPad Pro 3. Nesil

Diğer tabletlerden daha yüksek bir fiyata sahip olsa da sunduğu özellikler bakımından oldukça önemli bir konumda olan Apple iPad Pro, en çok beğenilen tabletlerden biridir. Oldukça ince bir tasarıma sahip olan tablet, 2388 x 1668 çözünürlüğe sahiptir. Bununla birlikte Apple iPad Pro, 8 RAM ve 128 GB hafızaya sahiptir. Ayrıca 11 inç ekranıyla ve pil ömrüyle de dikkat çeken tabletlerin başında gelmektedir.

Lenovo Tab M10

Fiyat-performans odaklı en fazla tercih edilen bir diğer tablet ise Lenovo Tab M10’dur. Bu tablet 480 gr ağırlığa ve 10,1 inç ekrana sahiptir. Bununla birlikte 1280 x 800 çözünürlüğe sahip olan tablet, 2 GB RAM ile 32 GB kapasiteye sahiptir. Ayrıca bu tablet, düşmelere ve çarpmalara karşı dayanıklı olarak geliştirilmiştir.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

neden vpn kullanmalıyım - güvenli vpn - kaspersky vpn connection

İnternetteki Gizlilik Riskleri ve Kaspersky VPN Özellikleri!

kablosuz kulaklik

En Çok Tercih Edilen 5 Bluetooth Kulaklık!