in

”Lorent Research – Lab” Üzerine;

lorentlabs - lorent research lab - lorentlabs üzerine - siber güvenlik - kripto para
lorentlabs - lorent research lab - lorentlabs üzerine - siber güvenlik - kripto para

Lorent Research – Lab nasıl ortaya çıktı? Neler paylaşacağız? Neler yapacağız? Bu kategoriler/başlıklar ne işe yarar? Hepsinin cevabını bu başlıkta vermeye çalıştık. Hataları, önerileri ve şikayetleri ”İletişim” kategorisinden bizlere bildirirseniz çok memnun oluruz. Atacağınız her mail bizlerin ve sitenin gelişiminde büyük rol oynayacak. Şimdiden herkese çok teşekkür ederiz.

İnternet sitemizin içerikleri Zet Lorento ekibi, Lorent Research – Lab ekibi ve editörler tarafından oluşturulup eklenmektedir. Site içerisindeki hiçbir şey Lorent Research – Lab ekibinin önerisi olarak görülmemelidir. Editörlerin önerilerinden Lorent Research – Lab ekibi sorumlu değildir. Fakat içerikler her zaman Lorent Research – Lab ekibi tarafından kontrol edilerek eklenmektedir. Gözümüzden kaçırdığımız ‘öneri’ içeriklerini lütfen bize iletiniz. İnternet sitemizin amacı uygulamaları tanıtmak, siber güvenlik hakkında bilgi vermek, uygulamaların nasıl kullanılacağını göstermek, ilgimizi çeken haberleri sizlere aktarmak ve siber olaylardan bahsetmekten öte bir şey değildir.

İnternet sitemizin ana içerikleri belli bir sayıyı aştıktan sonra Twitter adresimizden duyurusu yapılacaktır.

En az 8 aylık, en fazla 1 yıllık bir süreçten sonra sitemizden beklediğimiz performansı yakalayacağımıza inanıyoruz. Bu performansı yakaladıktan sonra siz sevgili arkadaşlarımız tarafından beğenilirse, tasarımından yazılımına kadar her şeyi ana ekibimizin oluşturacağını şimdiden siz sevgili arkadaşlarımıza duyurmak isteriz. Bu yüzden her görüş, her öneri, her şikayet bizler için çok değerli. Başta da söylediğimiz gibi bu konularda bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin ve sitemizin en altında yer alan ‘’İletişim’’ kategorisini lütfen kullanın. Eğer sizler için mümkünse Twitter üzerinden de mesaj atabilirsiniz.

Lorent Research – Lab İçin Yeni Kategoriler

Sitemizin şu an kategorileri bizlere göre çok az. Fakat içerik ürettikçe yeni kategoriler eklemeyi hedefliyoruz. Bu kategoriler arasına eklemeyi en çok istediğimiz başlıklar ise ‘’Kripto Paralar’’ ve ‘’Akademi/Kampüs’’ başlıkları. Bu başlıklardan kısaca bahsetmek gerekirse ‘’Akademi/Kampüs’’ başlığında ücretsiz eğitimler vermeyi hedefliyoruz. Bu eğitimler canlı eğitimler olacak. Eğer bu şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olmazsa farklı iş birlikleri sağlayarak internet, bilişim ve teknoloji konularıyla alakalı canlı eğitimleri destekleyerek takipçilerimizden en az 15 kişiye (her eğitim için 15 kişi) ücretsiz eğitim sunmayı planlıyoruz. ‘’Kripto Paralar’’ kategorisinde ise tamamen özgün haberlerden, datalardan ve kripto paraların ne olduğundan bahsetmeyi hedefliyoruz. Bu kategoride de iş birliği yapmayı hedefliyoruz. Buradaki iş birliğimiz ise tamamen sürpriz! 

Not: Bu içerikte bahsedilen Twitter adresimiz dışında hiçbir platformda hiçbir profilimiz yoktur. Eğer herhangi bir platformda yeni bir profilimiz olursa ”Blog” kategorisi üzerinden bunun duyusunu sizlerle paylaşacağız.

Sevgilerimizle,
Saygılar.

Güncelleme [13.12.2020]:

200. günümüzde değişikliklerden bahsetmek isteriz:

 • Kripto paralar kategorimiz açıldı ve aktif. Buraya tıklayarak içeriklerimizi kontrol edebilir ve okuyabilirsiniz.
 • Türkiye’nin en büyük topluluklarından birisi olan Google Dev. Topluluğu ile ücretsiz eğitimler için anlaşma yaptık. 2021 yılında ücretsiz eğitimlerimize farklı platformlardan başlayacağız.
 • Zet Lorento ekibi ile birlikte çıkarttığımız ‘Güvenli İnternet’ adlı kitabımız Epsilon Yayınevi tarafından yayınlandı.
 • Telegram Topluluğumuzu oluşturduk.
  Ana topluluğumuzu takip etmek için: Lorent Resarch Lab Telegram Ana Topluluğu.
  Ana topluluğumuzun yanında +3000’den fazla kişinin katıldığı tartışma topluluğumuza katılabilirsiniz. Lorent Research Lab Tartışma Topluluğu’nun amacı ise kişilerin ücretsiz bilgi alışverişi yapabilmesi ve soru ve sorunlarını paylaşabilmesi.
  Lorent Research Lab Tartışma Topluluğu‘na katılın.
 • Web sitemizin ana 2. tasarımına geçiş yaptık.
 • Şu an +450’den fazla içerik sunuyoruz.
 • İkinci reel logomuzu oluşturduk.

İlgili: Mevcut sosyal medya kanallarımız: https://linktr.ee/lorentlabs

5/5 - (1 Oy)
HES kodu nasıl alınır - HES kodu - HES uygulaması - HES kodu alma

HES Kodu Nasıl Alınır? SMS İle HES Kodu Alma Yolları!

league-of-legends

LOL (League of Legends) Hesap Güvenliği