in

Android Telefonlar İçin En İyi 8 Android Temizlik Uygulaması!

android temizleme

Android Telefonlar İçin En İyi 8 Android Temizlik Uygulaması!

Android telefonlar için uygulama önermek istedik. Bu uygulamalar telefonlarınızı hızlandırabilir ve size boş alan açabilir.

Android telefonlar bazı zamanlarda oldukça yavaş çalışıyor. Peki en basit çözümü nedir? Tabi ki farklı uygulamaları kullanmak. Bu uygulamaları kullananlar mutlaka olmuştur. Bakalım neler var?

Bu uygulamalar, bellek alanınızı da temizler. Böylece, telefonunuzda daha fazla boş alan olur.

Android Telefonlar için En İyi Temizlik Uygulamaları!

İşte gereksinimlerinize en uygun olanı seçmenize yardımcı olacak en iyi temizlik uygulamaları.

1- Wondershare MobileGo Storage Cleaner

Bu uygulama, çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılan en popüler uygulamalardan birisi. Wondershare MobileGo, Android kullanıcılarının uygulamalarının performansını artırmasına, uygulamaları kaldırmasına, APK’yı ve boş alanı istenmeyen dosyaları kaldırarak yönetmesine yardımcı olur. Bu aynı zamanda telefonunuzdaki uygulamalarınızı artırır çünkü boş alana sahip olmanızı sağlar, önemsiz dosyalardan kurtulur, reklamlar olmadan en iyi android temizleyici uygulaması diyebilirim.

Google Play‘de ücretsiz olarak kullanılabilir. Uygulamadaki ek özelliklerden bazıları uygulama yöneticisi ve dosya aktarımlarıdır. Android ile ilgili sorunları çözer ve telefonunuzu mükemmel bir şekilde temizler.

2- Clean Master

Ücretsiz olarak gelir ve çevrimiçi mağazada mevcut. Clean Master uygulaması dünya çapında kullanılan bir uygulama. Artık dosyaları, uygulama önbelleğini, gereksiz dosyaları ve geçmişi temizlemek oldukça kolay.

Bu uygulamanın kullanımı oldukça kolay ve cihazınıza antivirüs koruması da sunar. Basit adımlarla, uygulamayı cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Clean Master android için en iyi temizleyici uygulaması olarak bilinir ve pili pek tüketmez.

3- App Cache Cleaner

Android telefonunuzdaki tüm önbellek dosyalarını temizler. Kullanıcıların uygulamayı Google Play’den yüklemesi mümkün. Önbellek dosyalarını depolar ve cihazınıza ekstra bellek sunar.

Herkes uygulamayı android telefona yükleyebilir. Uygulama, gereksiz dosyaların ne zaman temizlenmesi gerektiğini bilmeniz için hatırlatıcılar ayarlar.

4- 1Tap Cleaner

1Tap Cleaner tüm gereksiz dosyaları tek bir dokunuşla temizler. Kullanıcıların geçmişini, önbellek dosyalarını, metin ve arama günlüklerini temizlemeye yardımcı olacak ek özelliklere sahiptir. Dosyaları düzenli olarak temizler ve Android telefonunuzun performansını artırır.

5- SD Maid

Bu temizlik uygulaması cihaza mükemmel bakım sunar. Bu uygulama arka planda çalışan klasörleri ve dosyaları izler. Kullanıcının Android cihazdaki uygulamaları ve dosyaları silmede bellek tasarrufu yapmasını sağlar.

6. Cleaner eXtreme

Teknoloji dünyası ilerliyor ve her birimiz bir görevi veya süreci hızlı bir şekilde tamamlamanın bir yolunu arıyoruz. Cleaner eXtreme uygulaması, genellikle birçok uygulama arka planda çalıştığında gerçekleşen veri kaybını azaltmak için sizin yardımınıza koşar. Önemsiz dosyaları sistemden veri algılamadan kaldırma olanağına sahiptir.Bu en iyi android temizleyici uygulaması cihazın tüm işlevlerini halleder ve hızlı bir şekilde istenmeyen dosyaları siler.

7. CCleaner

CCleaner, Android telefonunuzdan gereksiz dosyaları kaldırmanıza yardımcı olur. Bu uygulama tarayıcı geçmişini, uygulama önbelleğini ve pano içeriğini temizler. Cihazınızda yer açmak için gereksiz uygulamaları kaldırır.

Uygulamayı kullanırken kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğunu görebilirsiniz. CCleaner, RAM ve telefonun dahili depolama alanına bakar. İndirme klasörünü, geçici dosyaları ve SMS kaydını temizler. Bu android temizleyici uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

8. CPU Tuner

CPU Tuner, performansı artırmak ve pil ömründen tasarruf etmek için kullanıcıyı destekler.

Böyle bir uygulamayı dört gözle bekliyorsanız, her birini dikkatlice gözden geçirin. Burada listelenenlerden en iyi uygulamayı seçebilmeniz için gereksiniminizi öğrenin.

Android telefonlar için uygulama önerilerimiz bittiğine göre farklı bir içeriğimizi buraya tıklayarak hızlıca okuyabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
proxy-vs-vpn

Proxy ile VPN: Gizlilik, Hız ve Güvenlik!

bing gelişmiş arama seçenekleri - bing arama özellikleri - bing güvenli mi - bing haberler - bing video arama - bing ters görsel arama

Bing Aramaları! Aramalarınızın Verimini Artırma Rehberi!