in

En İyi Jackie Chan Filmleri!

jackie chan filmleri

En İyi Jackie Chan Filmleri!

Bu içeriğimizde: En iyi Jackie Chan filmleri başlığı altında beş filme yer verdik. Uzun yıllar boyunca yediden yetmişe pek çok kişinin hayranlıkla izlediği; aksiyon türü filmlerde ve dövüş sanatı alanında kesinlikle iz bırakan isimlerinden biri olan Jackie Chan’in yer aldığı ve izlenme rekorları kıran beş filme aşağıdaki listemizden ulaşabilirsiniz. Hadi şimdi zaman kaybetmeden en iyi Jackie Chan filmleri listemize göz atalım!

En iyi Jackie Chan filmleri!

Aşağıdaki listede kişisel olarak beğendiğimiz en iyi En iyi Jackie Chan filmleri bulunuyor. Sizler de bu listeye eklemeler yapabilirsiniz!

Police Story – Süper Polis IMDb: 7.6

Başrollerinde Jackie Chan ile Maggie Cheung isimlerinin yer aldığı Süper Polis filmi, en çok sevilen Jackie Chan filmlerinden biri olmuştur. Filmin konusu: Başarılı bir polis olan Kevin (Jackie Chan), önemli bir gangster davasında görevlendirilir. Ancak Kevin, bu davada tek tanık olan kişiyi korumakla yükümlüdür. Bu yolda çeşitli zorluklarla karşılaşır.

Snake in the Eagle’s Shadow – Kartalın Gölgesindeki Yılan IMDb: 7.4

Kartalın Gölgesindeki Yılan adlı film, en beğenilen Jackie Chan filmleri arasındadır. Filmin konusu ise: Kung Fu okulunda yatılı olarak kalan ve yetim biri olan Chien Fu (Jackie Chan), okulda ağır işlerde çalıştırılmakta ve hırpalanmaktadır. Bu süreçte Chien Fu, yaşlı bir dilenciyle arkadaş olur. Pai Cheng-Tien isimli bu dilenci, bir dövüş tarzı olan yılan tekniğinin son ustalarından biridir. Pai, bazı olaylardan sonra Chien fu’ya kung fu dersleri vermeye başlar.

Project A – A Projesi IMDb: 7.4

Bir diğer en beğenilen Jackie Chan filmi ise Project A’dır. Filmin konusu: Hong Kong sınırları içinde yer alan denizler, birtakım korsanlar tarafından hakimiyet altına alınmaya başlamıştır. Dragon Ma (Jackie Chan) ise Hong Kong deniz piyadesinde teğmen olarak görev almaktadır. Dragon Ma, bu deniz korsanlarına karşı mücadele etmek için elinden geleni yapmaya başlamasıyla olaylar derinleşmeye başlar.

Kanlı Hesaplaşma IMDb: 7.0

Kanlı Hesaplaşma, en çok izlenen Jackie Chan filmlerinden biridir. Bu filminde Jackie Chan, hem yapımcı hem de başrol olarak yer almıştır. Bu film: Çin üzerinden Japonya ülkesine doğru yapılan kaçak göçler ve bu göçler sonrasında insanların karşılaştıkları zorlukları konu alıyor.

Rush Hour – Bitirim İkili IMDb: 7.0

Bitirim İkili filmi, en çok beğenilen Jackie Chan filmleri arasında yerini almıştır. Filmin konusu: Hong Kong’un ünlü dedektifleri arasında yer alan Lee (Jackie Chan); Çinli bir devlet adamının kaçırılan kızını bulmak için görevlendirilir. Bu amaçla Amerika’ya giden Lee, dedektif James Carter ile görev almak zorunda kalır. Sonuç olarak bu ikilinin bir araya gelmesiyle eğlenceli ve macera dolu anlar başlar.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SLP

Smooth Love Potion Nedir? SLP Token Özellikleri Nelerdir?

donanım cüzdanlarının artıları - donanım cüzdanı nedir - kripto para - bitcoin donanım cüzdanı - donanım cüzdanı eksileri

Bitcoin Nedir? ve Bitcoin ile Ödeme Nasıl Yapılır?