in ,

LTO Coin Nedir? LTO Network Özellikleri Nelerdir?

LTO network

Bu içeriğimizde: LTO coin nedir? LTO nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

LTO coin nedir?

LTO Network, kişi ve kurumları; ticarî sözleşmeler ve diğer işlemler için blockchain ağını kullanmaları adına teşvik eden bir protokoldür. Tokeni ise LTO’dur.

LTO avantajları nelerdir?

  • Bu proje, ticarî ve hukukî işlemlerin gelişen teknolojiden faydalanarak dijital defterlere kaydedilmesini önerir. Bu sayede kâğıt yükünün de azaltılacağına dikkat çeker.
  • LTO projesi, kurumsalların blockchain ağının avantajlarından faydalanmalarını sağlar. İşlemlerini bu protokol aracılığıyla gerçekleştiren kişi veya kurumlar, hem maliyetten hem de zamandan tasarruf sağlarlar.
  • Kullanıcılar, herkese açık olarak alınacak hukukî kararları LTO Network aracılığıyla takip etme imkânına sahiplerdir.
  • Bu protokolün sunduğu imkânlardan güncel olarak pek çok kurum yararlanmaktadır.
  • LTO protokolünü geliştiren ekip, hukuk danışmanı ve yapay zekâ uzmanı gibi çeşitli alanlarda başarılı isimlerden oluşan bir takımdır.

LTO tokenleri

Projeye ait tokenler iki farklı zincirde yer alır. Bunlar ERC-20 tokenleri ile ana ağ tokenlerinden oluşmaktadır. Ana ağda yer alan tokenler, LTO Network tarafından iş ortaklığı yapılan kurumlara verilir. Fakat bu kurumsal kullanıcılar, kendilerine verilen tokenleri ERC-20 sistemine göndermek ve burada işlem gerçekleştirmek için bir miktar ödeme yapmaları gerekir.

PoS ve LTO Network

Bu proje Proof of Stake (PoS) sistemini kullanmaktadır. LTO Network ağında işlem doğrulayıcı olarak görev almak isteyen kullanıcılar, belirli bir miktar LTO tokenini sisteme kilitledikleri takdirde doğrulayıcı görevlerine başlayabilirler. Ancak sisteme en fazla LTO tokeni kilitleyen kullanıcıların işlem doğrulayıcı olma şansı da artar. Ayrıca PoS sistemi hakkında detaylı bilgiler için bu içeriğimize Proof of Work Nedir? Proof of Stake ile Farkları Nelerdir? göz atabilirsiniz.

LTO token nereden satın alınır?

LTO tokenin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Huobi, KuCoin, Kraken.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ukraynda olasi internet kesintisi

Ukrayna’da Olası İnternet Kesintisi! Savaşta Siber Saldırının Yeri!

Harmony ONE nedir

Harmony (ONE) Coin Nedir? ONE Nereden Alınır?