in ,

OXT Token Nedir? Orchid Projesinin Avantajları Nelerdir?

OXT token nedir

Bu içeriğimizde: OXT token nedir? Orchid projesinin avantajları nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

OXT token nedir?

OXT token, kullanıcıların kripto paralar karşılığında VPN (sanal özel ağ) hizmeti alabilmesini sağlayan Orchid projesinin kripto para birimidir.

Orchid projesinin avantajları nelerdir?

  • Orchid, dünyanın ilk teşvikli özel ağı olarak tanımlanır. Proje, bant genişliğini satmak isteyenler ile bant genişliği satın almak isteyen kullanıcıları bir araya getirir.
  • Kullanıcılar, bant genişliği sağlayıcıdan OXT token aracılığıyla bant hizmeti alırken, bant genişliği sağlayanlar da OXT token kazanırlar. Ayrıca bant sağlayıcısını değiştirmek isteyen kullanıcılar, başka bir sağlayıcıdan hizmet almaya devam edebilirler.
  • VPN hizmeti alan kullanıcılar, hesaplarını arkadaşları veya ailesiyle paylaşabilirler. Böylece tek bir hesapla birçok kişi bu hizmetten yararlanma hakkına sahip olabilir.
  • Kullanıcılar VPN için yalnızca hizmeti aldıkları zamanlar için ödeme yaparlar.
  • VPN hizmeti almak isteyen kullanıcılar, bunun için düşük bir işlem ücreti öderler.
  • Orchid protokolüne ait OXT token, ethereum ağı destekli ERC-20 standardı bir tokendir. Platformda gerçekleşen bütün işlemler için kullanılabilmektedir. Kullanıcılar, OXT tokenlerini Ethereum ağını destekleyen kripto para cüzdanlarında saklama imkânına sahiplerdir.

Orchid kim tarafından kuruldu?

2017 yılında, çeşitli alanlardan başarılı isimlerin yer aldığı Orchid Labs tarafından geliştirilmeye başlanan proje, 2019 yılında piyasaya sürülmüştür.

OXT token gelecekte ne vadediyor?

Orchid projesi, kullanıcıların VPN hizmeti satın almasına ve merkeziyetsiz oluşuyla daha güvenli, özgür bir internet deneyimine ulaşmasına imkân sağlaması bakımından önemli bir görevi üstlenmektedir. Projenin avantajları göz önüne alındığında; protokole ait OXT tokenin de gelecekte değer kazanması öngörülmektedir.

OXT token nereden satın alınır?

OXT tokenin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Coinbase, Kraken, KuCoin, Gemini ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kripto para - kripto para nedir - kripto para madenciliği - kripto para hakkında - kripto para bitcoin

Kripto Para Göstergeleri ve Teknik Analiz!

Emir turleri nelerdir

Kripto Para Borsalarında Hangi Emirler Kullanılır?