in ,

Orchid Protocol Nedir? OXT Coin Nereden Alınır?

Orchid

Orchid Protocol Nedir? OXT Coin Nereden Alınır?

Bu içeriğimizde: OXT coin nedir? OXT nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Orchid Protocol nedir?

Orchid Protocol, isteyen herkesin kripto para birimiyle ödeme yaparak; sanal özel ağ (VPN) hizmeti almasını sağlayan blockchain destekli bir protokoldür. OXT coin ise bu projenin kripto para birimidir.

Orchid Protocol avantajları nelerdir?

  • Orchid protocol, kendini dünyanın ilk teşvikli özel ağı olarak tanımlamaktadır. Bu proje, cihazlarındaki bant genişliğini satmak isteyen kullanıcılar ile bant genişliği satın almak isteyen kullanıcıları bir araya getirmektedir.
  • Kullanıcılar, bant genişliği sağlayan kişilerden OXT kripto para birimiyle bant genişliği satın alabilirler. Bununla birlikte, bant genişliği sağlayanlar kişiler de bu hizmetin karşılığnda OXT kazanırlar. Öte yandan bant sağlayıcısını değiştirmek isteyen müşteriler, başka bir sağlayıcıdan hizmet almaya devam edebilirler.
  • VPN hizmeti alan kullanıcılar, hesaplarını arkadaşları veya ailesiyle paylaşabilirler. Böylece tek bir hesapla birçok kişi bu hizmetten yararlanma hakkına sahip olabilir.
  • Orchid protokolüne ait OXT token, Ethereum ağı destekli ERC-20 standardı bir tokendir. OXT, platformda gerçekleşen bütün işlemler için kullanılabilmektedir. Kullanıcılar, OXT tokenlerini Trust Wallet ve Coinbase Wallet gibi çeşitli kripto para cüzdanlarında saklama imkânına sahiplerdir.

VPN hizmeti için abonelik şartı yok

Geleneksel VPN hizmetleri, müşterilere aylık ve yıllık planlar hâlinde sunulur. Ancak Orchid Protocol ile kullanıcılar, VPN hizmeti için aylık veya yıllık abonelik işlemleri gerçekleştirmek zorunda kalmadan; yalnızca hizmeti aldıkları zamanlar için ödeme yapma fırsatına sahipler. Ayrıca VPN hizmeti almak isteyen kullanıcılar, bunun için düşük bir işlem ücreti öderler.

Orchid kim trafından kuruldu?

2017 yılında, çeşitli alanlardan başarılı isimlerin yer aldığı Orchid Labs tarafından geliştirilmeye başlanan proje, 2019 yılında piyasaya sürülmüştür.

OXT coin geleceği

Orchid protocol, isteyen herkesin blockchain teknolojisi desteğiyle VPN hizmeti satın alabilmesini, kullanıcıların merkeziyetsiz, güvenli, özgür bir internet deneyimine ulaşmasını sağlaması bakımından önemli avantajlar sunmaktadır. Protokolün sahip olduğu özellikler dolayısıyla gelecekte OXT kripto para biriminin de değer kazanması öngörülmektedir.

OXT coin nereden alınır?

OXT kripto para biriminin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Coinbase, Kraken, KuCoin, Gemini ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (3 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ebeveyn-kontrolu-nedir-ebeveyn-denetimi

Ebeveyn Kontrolü Nedir? 8 Ebeveyn Kontrolü Uygulaması!

en-iyi-dns-sunucuları-dns-nedir-dns-nasil-calisir

En İyi DNS Sunucuları! Gelişmiş Çevrimiçi Güvenlik için Deneyin!