in

Online Belge Dönüştürücü Arayanlara Ücretsiz 5 Belge Dönüştürücü!

online belge dönüştürücü - belge dönüştürücü - pdf dönüştürücü - resim dönüştürücü - online belge dönüştüren siteler
online belge dönüştürücü - belge dönüştürücü - pdf dönüştürücü - resim dönüştürücü - online belge dönüştüren siteler

Online Belge Dönüştürücü Arayanlara Ücretsiz 5 Belge Dönüştürücü!

Bu içeriğimizde online belge dönüştürücü web sitelerini ele alacağız. Eğer bir dosyasınızı acil bir şekilde PDF ya da JPG, DOC gibi dosyalara dönüştürmek istiyorsanız (tabii ki örnekleri çoğaltmamız mümkün) bu web sitelerini kullanabilirsiniz.

Bu online belge dönüştürücü web sitelerinin ortak tek noktası hızlı olmaları. Birçok kişi bilgisayarlarına belge dönüştürücü program indirmek için uğraşırken siz uğraşmayın. Hızlıca bu sitelerden bu işlemleri yapmanız mümkün.

  • Convertio: Bu web sitesi birçok kişi tarafından bilinen bir web sitesi. Bu yüzden ilk olarak bu site ile başlayalım. Bu web sitesine dosyalarınızı URL olarak ekleyebilirken aynı zamanda bulut uygulamalarından ya da direkt cihazınızdan çekebiliyorsunuz. Ülkemizde en çok kullanılan bulut uygulamaları arasında tabii ki herkesin bildiği gibi Google Drive, DropBox ve iCloud yer alıyor. Buralardan dosyalarınızı hızlıca çekebilir ve formatını değiştirebilirsiniz. Bu web sitesi ile dönüştürmek istediğiniz dosyaları toplu olarak da değiştirebiliyorsunuz. Bu da kullanıcıya oldukça zaman kazandırıyor. Kullanımı da oldukça basit. Dosyalarınızı çekin ve dönüştür butonuna tıklayın. Ardından cihazınıza mı bulut uygulamanıza mı kaydedeceksiniz buna karar verin ve kaydedin.
  • FreeFileConvert: Bu web sitesinin 7500’den fazla dosya türünü desteklediğini biliyor muydunuz? Bu kadar dosya türü olduğunu bile bilmeyenlerimiz vardır. Şahsen ben de bilmiyordum. Elinizde herhangi bir dosya formatında açamadığınız bir dosya varsa bu site kesinlikle işinize yarayacaktır. Genelde birçok kişi belge ya da ses formatını değiştirmek için bu web sitelerini kullanırken bu site ile görüntü, e-kitap, sunum, vektör ve daha birçok dosyayı hızlı bir biçimde dönüştürebiliyorsunuz. Kullanım kolaylığı Convertio adlı web sitesine göre bir tık daha zor. Fakat yine de basit.

İlgili: Google’dan Kendinizi Silin! 6 Adımda Bütün Her Şeyinizi Silin!

  • FileZigZag: Bu web sitesi ile dosya, resim, ses ya da video formatlarınızı değiştirmeniz mümkün. Özel bir dosya dönüştürücü kadar iyi olmasa da kendi alanında online olarak dosya formatı değiştiren güzel web sitelerinden bir tanesi. Hız konusunda oldukça iyi olan bu web sitesi, birçok dosya formatını destekliyor. Birden fazla dosyayı dönüştürebilen FileZigZag adlı web sitesi boyutu 150 MB’a kadar olan dosyaları sorunsuz destekliyor. Bu web sitesinin kötü bir yanı ise günlük olarak maksimum 10 dosyayı dönüştürebiliyor oluşumuz. FileZigZag, video ya da ses formatı dönüştürücü olarak ilk tercihiniz olmayabilir fakat görsel ve belge dönüştürücü için ilk tercihiniz olacağını düşünüyoruz.
  • ZamZar: Bu web sitesi ile de 150 MB’a kadar büyük dosyalarınızı hızlıca dönüştürebilirsiniz. Çeşitli formatları destekleyen bu web sitesini kullanmak isterseniz sadece metin dosyaları için kullanmanızı öneririz. Metin dosyası dönüştürme konusunda oldukça başarılı bir yere sahip. Tabii ki sadece metin dosyası çevirmiyor. Yine birçok forması destekliyor.
  • Online-Convert: Kullanımı buradaki web sitelerine göre daha basit bir web sitesi olan Online-Convert, yine Convertio gibi bulut uygulamalarını da destekliyor. Metin, ses, video, görsel, belge, e-kitap gibi birçok ürünü hızlıca dönüştürmeniz mümkün. Buradaki ürünlere benzeyen tabii ki birçok ürün var. Online olarak kullanabileceğiniz web sitelerine erişebilmek için kullandığınız arama motoruna online converter yazarak detaylı incelemeler yapabilirsiniz. Arama motoru olarak DuckDuckGo‘ya da göz atmayı unutmayın.

İlgili: iPhone için En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları Derlemesi!

4.7/5 - (7 Oy)

3 Comments

Leave a Reply

3 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bing gelişmiş arama seçenekleri - bing arama özellikleri - bing güvenli mi - bing haberler - bing video arama - bing ters görsel arama

Bing Aramaları! Aramalarınızın Verimini Artırma Rehberi!

siber güvenlik - siber güvenlik efsaneleri - siber güvenlik nedir - siber güvenlik hakkında

Siber Güvenlik Efsaneleri: İnanmaktan Vazgeçmeniz Gereken 8 Efsane!