in

TikTok Videolarıma Müzik Eklemek İstiyorum: Tiktok Müzik Ekleme!

tiktok drake backonstage haber
tiktok drake backonstage haber

Tiktok Müzik Ekleme!

TikTok videoları müzik ve seslerle daha eğlenceli. Şanslısınız ki uygulama, videolarınızı aramak, keşfetmek, önizlemek ve anında eklemek için kapsamlı bir ses kitaplığına sahip.

Videonuza şarkı bulmak ve uygulamak son derece kolay, ancak özelleştirme ile ilgili bazı kısıtlamalar var. Örneğin, videonuza uygulamak için bir şarkının veya sesin tam bölümünü seçemezsiniz. TikTok, tam olarak önizlemesinde nasılsa o şekilde müziği videonuza ekleyecektir.

TikTok Videolarına Müzik Nasıl Eklenir?

Cihazınızdan TikTok’a yüklediğiniz videolara veya doğrudan uygulama üzerinden kaydettiğiniz videolara müzik ekleyebilirsiniz. Aşağıdaki talimatlar, TikTok uygulamasının hem Android hem de iOS sürümleri için benzer şekilde izlenebilir.

 • Android veya iOS cihazınızda TikTok uygulamasını açın ve yeni bir video çekmek için alt menüdeki Ekle (artı işareti) düğmesine dokunun.
 • Cihazınızda TikTok‘a göndermek istediğiniz mevcut bir videonuz (veya videolarınız) varsa, bunu uygulamaya yükleyebilir ve ardından bir ses ekleyebilirsiniz.
 • Videonun küçük resminin (veya birden çok video küçük resminin) sağ üst kısmındaki Seç onay kutusuna dokunun. (Önizlemek için videoya tıklamanız gerekiyor.) Fotoğrafları da dahil etmek istiyorsanız, Videolar sekmesinden en üstteki Resimler sekmesine de geçebilirsiniz.
 • Sağ alt köşedeki İleri’ye dokunun.
 • Sağ üst köşedeki İleri’yi seçmeden önce isteğe bağlı olarak videonuzu kırpın, hızı değiştirin veya yönü değiştirin. Altıncı ve yedinci adımlar, videolarını uygulama aracılığıyla kaydeden kullanıcılar için. Bu nedenle buradan sekizinci adıma geçebilirsiniz.
 • Doğrudan TikTok uygulaması aracılığıyla bir video kaydediyorsanız, kaydedilmiş videonun küçük patlamalarını çekmek için büyük kırmızı Kaydet düğmesine dokunun.

İlginizi Çekebilir:

 1. TikTok Video Paylaşım Uygulaması Bir Ulusal Güvenlik Tehdidi Mi?
 2. TikTok, PUBG, Viber ve 50’den Fazla Uygulama Bilgilerimizi Çalıyor!
 3. Netflix Alternatifi En İyi 8 Ücretsiz Platform!
be0eb4c1cb963cc2fa08b2a9c33465
Tiktok
 • İsteğe bağlı olarak, önizleme ekranındaki düğmeleri kullanarak efektler uygulayın ve ardından onay işareti düğmesine dokunun.
 • Sol alt köşedeki Sesler’i seçin.
 • Kategorileri kullanarak veya üstteki Arama alanını kullanarak belirli bir şeyi arayarak TikTok’un yerleşik ses kitaplığına göz atın. Belirli bir kategoriye dahil olan tüm sesleri görmek için herhangi bir kategorinin sağ üst kısmındaki Tümü seçeneğine dokunun. Seslerin farklı zaman uzunluklarına sahip olduğunu unutmayın. Bazıları 10 saniye kadar kısa, diğerleri ise bir dakika kadar uzun olabilir. Videonuzun uzunluğuna uygun uzunlukta bir tane seçtiğinizden emin olun.
 • Klibin oynatılmasını duymak için bir sese dokunun ve ardından videonuza uygulamak ve ses çalarken önizlemek için sağındaki onay işaretini seçin.
 • Sesi değiştirmek isterseniz, başka bir ses seçmek için sol alttaki Sesler’e tekrar dokunmanız yeterli. Gelecekteki bir video için kullanmak istediğiniz bir sese rastlarsanız, Sık Kullanılanlar sekmenize kaydetmeyi unutmayın.
 • Orijinal sesin ve Eklenen sesin ses düzeyini yukarı veya aşağı ayarlamak için sağdaki dikey menüde Ses Seviyesi’ne dokunun, ardından işiniz bittiğinde onay işaretine dokunun.
 • İsteğe bağlı efektler, metinler, çıkartmalar ve daha fazlasıyla videonuzu düzenlemeyi tamamlayın.
 • Videonuz hazır! Paylaşabilirsiniz.

Tiktok Müzik Ekleme! başlıklı içeriğimiz bittiğine göre hemen buraya tıklayarak %70’lik bir indirimli ürünü inceleyebilirsiniz. Keyifli okumalar.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kaspersky vpn - opera vpn - nordvpn - vpn güvenli mi - neden vpn kullanmalıyım - opera

Kaspersky VPN Secure Connection – Turbo VPN Karşılaştırması!

sims 4 hileleri - sims 5 hileleri - oyun hileleri - lorentlabs

Sims 4 Hileleri, Hile Kodları ve PC’niz için İzlenecek Yollar!