in

Wallet Nedir? Paranızı Kontrol Edin!

Harcadığınız para gelirinizi geçiyorsa. Her ay maaş gününü nasıl getireceğim ya? diye hayıflanıyorsanız sizin bütçe kontrolü konusunda destek almanız lazım. Bu desteği alacağınız ekonomik danışmanlar olsa da bu danışmanlar genelde büyük şirketler ve büyük bütçelerin yönetilmesi hususunda destek sağlıyor. Ancak üzülmeyin çünkü bu içeriğimizde bütçenizi kontrol altına alabileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğim. Paranızın nereye gittiğini kayıt altına almak, oluşturduğunuz biriktirme hedefine ulaşmak için en önemli adımlardan bir tanesi. Uygulamamız Wallet sayesinde paranızı nereye harcadığınızı kontrol edip ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız mümkün. Lafı uzatmadan anlatmaya başlayalım! Wallet nedir?

Wallet nedir?

Uygulamamız Wallet ekonomik kontrolünü sağlamak isteyen bireylerin kullanması gereken bir uygulamadır. Bu uygulama ile beraber nereye ne kadar harcadığınızı kontrol altına almanız mümkün. Ayrıca Wallet aktif olarak plan yapıp geleceğinizi şekillendirmenize izin verir. Esnek şekilde bütçe planlamasına izin vermesi ve harcamaları istediğiniz zaman kontrol edebilmek ise en sevdiğim özelliklerinden oldu Wallet’in. Uzun vadede cüzdanınız hakkında bilgi edinmenizi ve finansal durumunuzu kontrol altına almanızı sağlaması ile diğer güzel özelliklerinden. Kısacası ekonominizi kötü yönetiyorsanız Wallet kullanmanız sizin için doğru bir hamle olacaktır.

Wallet nasıl kullanılır?

Wallet kullanmak için uygulama marketlerden uygulamamızı bularak indiriyoruz. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak açıyoruz. Ana sayfada bulunan Hesap Listesi kısmındaki bilgileri dolduruyoruz. Banka hesaplarını doğru girmemiz önemli. Çünkü eklediğiniz harcamaları buradan düşecek. Ayrıca nakit ve dövizde bulunan paralarımızı da eksiksiz olarak girelim. Daha sonra harcama yaptıkça uygulama içerisinde bulunan harcamalar kısmından harcamalarımızı ekliyoruz. Böylece giderlerimizi otomatik olarak toplam paramızdan düşüyor. Yine Wallet sayesinde geçmiş dönem ile o anki dönem paranızı karşılaştırmanız mümkün. Ayrıca daha onlarca farklı özelliği ile en iyi bütçe yönetimi uygulamalarından biri olarak dikkat çekiyor.

Wallet özellikleri nelerdir?

  • Birden fazla para birimi desteği ile tüm mal varlığınızı kontrol edin.
  • Faturanızı kaydeder ve garanti takibinizi de Wallet yapar.
  • Hesabınızı paylaşmak istediğiniz yakınlar harcamalarınıza erişebilir ve sizi durmanız yönünde uyarabilir.
  • Bütçenizin geleceğini hesaplamak için size yardım eder. Ayrıca ödemeniz gereken borçlar, faturalar veya kredileri zorunlu ihtiyaç sayarak toplam paranızdan gereken kısmı harcamamanız için bildirimler gönderir.
  • Dünya çapında 4 bin ortak banka ile harcamalarınız çapraz olarak eşlenir. Ayrıca Türkiye’deki başlıca bankalar ile de anlaşmaları var.
  • Para biriktirmek için teşvik verir. Eğer savurgan bir insansanız bu problemi Wallet ile çözmeniz mümkün.

Wallet’in başlıca özellikleri bu kadar. Ayrıca ekonomi kontrolü uygulamaları arasında en beğenilen uygulamalardan bir tanesi olduğunu da belirtelim. Eğer ekonomik olarak sıkıntı yaşıyorsanız veya birikim yapmak istiyorsanız kesinlikle Wallet’i kullanmanızı öneririm. Aslında sadece harcamalarınızı nereye yaptığınızı kontrol etmek bile bu uygulamayı kullanmak için bir sebep. Wallet nedir sorusuna değinip özellikleri hakkında bilgi verdim. Umarım sizler için yararlı bir içerik olmuştur. Sağlıcakla kalın!

İlgili

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

omg network

OMG Coin Nedir? OMG Network Avantajları Nelerdir?

windows-kullanirken-zaman-kazandiran-yontemler

Windows Kullanırken Zaman Kazandıran 4 Yöntem!