in

Amazon Prime Türkiye – İPad için Amazon Prime Detayları!

amazon video ipad air hero
amazon video ipad air hero

Amazon Prime Türkiye – İPad için Amazon Prime Detayları!

Amazon, dijital arenaya tam anlamıyla girdi ve Kindle Fire, iPad ve diğer büyük tablet üreticilerine karşı büyük ataklar gerçekleştiriyor ve neredeyse şimdi kafa kafaya gidiyor. Şirketin içerik hizmeti olan Amazon Prime Video, iTunes, Netflix ve diğer içerik hizmetleriyle çok kolay bir şekilde rekabet edebiliyor.

Amazon Prime Video Özellikleri:

Amazon Prime Video, Amazon’un film, video ve TV şovu koleksiyonunu ücretsiz Amazon Prime akış uygulaması aracılığıyla mobil cihazlara getiriyor. Bu, Amazon Prime üyeleri için harika bir ek avantaj ve binlerce Kindle kitabının kontrol edilmesini de kolay bir şekilde sağlıyor.

Amazon Prime üyelerinin abonelikleriyle elde ettikleri özelliklerin bazıları şunları içerir:

  • Amazon Prime filmlerini ve televizyonunu iPad’inize aktarın.
  • Amazon’dan satın alma veya kiralama ve iPad’inizde video izleme.
  • Filmleri ve TV şovlarını daha sonra oynatmak için bir izleme listesine kaydetme.
  • Amazon’un web sitesi ve diğer platformlardaki Amazon Prime Video uygulamalarıyla tam senkronizasyon.

    Not: Bu içerikte bahsedilen özellikler coğrafi sınırlamalar gözetilmeden hazırlanmıştır. Bulunduğunuz ülkede eksik ya da fazla bir özellik ile karşılaşmanız mümkün.

Amazon Prime Video ayrıca, Apple’ın iTunes mağazasından film ve TV şovları satın almaya da bir alternatif sunmuş sayılıyor. Amazon Prime Video, Amazon’un web sitesi ve diğer cihazlardaki Amazon Prime Video uygulaması ile senkronize edilerek herhangi bir cihazdan satın alınan veya kiralanan filmlerin ve videoların herhangi bir cihazda oynatılmasına izin veriyor.

Amazon Prime Videonun Öne Çıktığı Yer:

Amazon Prime Video, Netflix ve Hulu Plus’tan bazı iyi parçaları alır ve bunları hızlı yüklenen ve tıkanmayan kaygan bir arayüzle birleştirir. Bu oldukça önemli. Fakat Amazon Prime Türkiye arayüzünü sevmeyen arkadaşlarımız olduğunu da vurgulamak isterim.

Videoların oynatılmaya başlama hızı etkileyici. Birkaç saniyelik ara belleğe almayı beklemek yerine, her video hızlı bir şekilde başlıyor.

Birkaç tık ile kolay ve hızlı bir şekilde içerikleri izleyebilirsiniz.

Amazon Prime Video, bir süredir böyle olmayan Apple TV’de bir uygulama olarak mevcut. Ancak, aynı zamanda Amazon Prime üyesi olan Apple TV kullanıcıları, hem Apple hem de Amazon’un geniş orijinal içerik, film ve TV şovları kataloğuna hızlıca erişebilir.

Yakın zamanda izlediğiniz şovları ve filmleri, uygulamayı açtığınızda Sonrakini İzle bölümünde bulabilir ve son zamanlarda gördüklerinizi bulmanızı ve bitirmediğiniz videolara veya izleyecek daha fazla bölüm içeren dizilere dönmenizi kolaylaştırıyor.

Amazon Prime, bir Amazon video koleksiyonu oluşturmuş veya Amazon üzerinden video kiralamayı seven herkes için gerçekten harika. Bu videoları iPad’de izlemenin tek yolu bu ve video kiralama veya satın alma işlemlerinize ulaşmak aslında uygulamada oldukça kolay.

Amazon Kanalları Abonelik Hizmetleri:

Amazon, HBO, Starz, Showtime ve CBS dahil olmak üzere büyük olasılıkla tanıyacağınız birkaç tanıdık abonelik içerik sağlayıcısı ile ortaklık kurdu. Bunlara Amazon üzerinden abone olabilir ve aboneliklerinizi merkezi bir konumdan yönetebilirsiniz. (Unutmayın bazı gelişmeler coğrafi olarak sınırlandırılıyor.)

Amazon üzerinden abone olduğunuzda bu kanallarda bulunan filmleri ve şovları Amazon Prime Video uygulaması aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz. Amazon Prime Türkiye içeriğimiz bittiğine göre hemen buraya tıklayarak farklı ve özel bir içeriğimizi okumaya devam edebilir, web sitemizde zaman geçirebilirsiniz.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kaspersky vpn vs opera vpn - opera vpn - opera vpn güvenli mi - kaspersky vpn güvenli mi - vpn nedir

Kaspersky VPN Secure Connection ve Opera VPN Karşılaştırması!

1

Kripto Para Güvenliği İçin VPN Hizmetine İhtiyacınız Olduğunu Biliyor Muydunuz?