in

AUTEL EVO 2 PRO Drone İncelemesi!

Autel Evo II PRO

AUTEL EVO 2 PRO Drone İncelemesi!

Bu içeriğimizde: Tüm zamanların en iyi drone’ları arasında yer alan ve yapılan birçok testi yüksek puanlarla geçen Autel Robotics EVO 2 PRO incelemesine yer verdik. Gelin şimdi detaylı bir şekilde AUTEL EVO 2 PRO Drone incelemesi konusuna geçelim.

AUTEL EVO 2 PRO Drone İncelemesi:

Birçok drone, bir akıllı telefon olmadan verimli bir şekilde çalışamaz; fotoğraf ya da video çekemez. Bunun için akıllı telefondaki bir uygulamaya gereksinim vardır. Ancak Autel Robotics EVO II Pro, alışkanlığın dışına çıkan bir özellik sunuyor. Bu drone çalışmak için bir akıllı telefona ihtiyaç duymaz. Cihaza renkli bir ekran yerleştirilir. Bu sayede drone uçarken fotoğraf çekebilir ya da video kaydedebilirsiniz.

Engelleri tanıma ve pil ömrü

EVO II Pro, engelleri algılamada ve çarpmalardan korunmada oldukça başarılıdır. Cihazda birçok engel sensörü yer alır, bu sayede drone uçarken herhangi bir engele çarpması önlenmiş olur. Bununla birlikte cihazın pil ömrü, diğer modellerine göre daha başarılıdır ve yaklaşık 40 dakika uçuş gerçekleştirmesine imkân tanıyor. Ancak drone havada ilerlemeden sadece dururken veya çok hızlı ilerlerken; daha fazla güç gerektirir ve daha çabuk pil tüketir.

Uçuş modu

Bu drone standart uçuş modunda iken mükemmele yakın bir performans sergiler. Alçak uçuşlarda ağaçların ve çeşitli engellerin sorun yaratabileceği alanlarda oldukça başarılıdır. Bununla birlikte ağaçların üzerinde yüksek uçuşlarda da Ludicrous moduna geçtiğinde çekimler daha canlı olur.

Uzaktan kumanda

Cihazla birlikte gelen uzaktan kumanda da tam renkli bir ekran yer almaktadır. Bu sayede akıllı telefona gereksinim olmadan doğrudan kameradan sağlanan görüntüleri görmek mümkündür. Ancak bu uzaktan kumandanın ekranı dokunmatik kontrolü desteklememektir. Bu yüzden menüler arasında gezinmek ya da çeşitli kontroller gerçekleştirmek için düğmeleri kullanmak zorunludur. Ayrıca bu kumandayla video çözünürlüğü ve kare hızı gibi ayarlamaları yapabilirsiniz. Fakat bu kumandayla profil ayalarını gerçekleştirmek veya standart kayıttan günlük kayda geçmek gibi işlemleri yapmak mümkün değildir.

Çözünürlük

EVO II Pro kamerası 6K’da iken 30 fps’ye kadar ve 4K’da iken de 60 fps’ye kadar video kaydı yapmaktadır. Bununla birlikte video profillerini istenilen şekilde özelleştirmek mümkündür. Siyah beyaz nostaljik görünümlere kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Genel özellikler

  • 6K Ultra HD çözünürlük
  • 12 sensör grubu ile 360° engelleri fark etme ve kaçınma
  • 35-40 dakika uçuş süresi
  • Otomatik takip
  • Ağırlık: 650 g – 750 g
  • Batarya: 5000 mAh
  • Ebat: 16 cm-18 cm
  • Uçuş Mesafesi: 6500m-7000m

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aksiyon kamerasi onerileri

2022 İçin En İyi Aksiyon Kameraları Önerisi!

Windows 11 avantajlari

Windows 11 Kurmanın Avantajları Nelerdir?