in ,

2022’nin En İyi Drone Modelleri!

drone

2022’nin En İyi Drone Modelleri!

Bu içeriğimizde: Son zamanların en çok ilgi gören teknolojik ürünlerden biri olan drone’lara değindik. 2022 yılının ilk çeyreğinde belirli testlerden geçmiş ve kullanıcı deneyimlerine dayanan en iyi drone modellerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

2022’nin en iyi drone modelleri:

DJI Mavic Air 2

Yapılan testlere göre alınabilecek en iyi drone modellerinden biri olan DJI Mavic Air 2, benzersiz bir görüntüleme yeteneği ve güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor. Bununla birlikte uzun pil ömrü, yüksek video kalitesi ve otomatik çekim özelliklerine sahiptir. Ayrıca engelleri algılama ve bu engellerden kaçınma duyarlılığı da mevcuttur. Ancak bazı dezavatajları bulunuyor: Standart video profiliyle sınırlı olması ve 1080p sınırlı uygulama tabanlı düzenleme.

DJI Air 2S

Mavic Air 2 modeline göre daha iyi bir deneyim sunan DJI Air 2S, 5.4K video özelliği ve birinci sınıf kameraya sahiptir. Bununla birlikte otomatik uçuş, yüksek güvenlik, 1 inç sensörlü kamera, HDR, günlük ve standart video profilleri özelliklerine sahiptir. Ayrıca engellere karşı duyarlı olan bu drone; engellerden kaçınma özelliğine ve yarım saatlik uçuş süresine sahiptir. Dezavantajlar; 8 GB dahili depolama, kamera içi filtrelenmiş görüntü sunmaması ve 1080p sınırlı uygulama tabanlı düzenlemesi.    

DJI Mini 2

DJI Mini 2, güçlü kablosuz bağlantı desteği ve uzun pil ömrüyle en beğenilen drone’lardan biri olmuştur. Bununla birlikte Raw görüntüleme ve JPG modu, 4K kamera ve otomatik hızlı çekim hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yüksek güvenlik ve güçlü motor özelliğine sahiptir. Ancak DJI Mini 2’nin bazı dezavantajları vardır; JPG ve videolar için renk profili eksikliği ve engellerden kaçınamama.

Parrot (Papağan) Anafi

Parrot Anafi, piyasanın en küçük drone’larından biridir. Gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebileceğiniz bir boyutta olan Papağan Anafi; 4K video çekimi ve USB şarj desteği sunmaktadır. Bununla birlikte bu drone; HDR video, 3x dijital zoom lensi ve yukarı doğru eğilebilen kamera özelliklerine sahiptir. Ancak engelleri algılama duyarlılığına sahip değildir ve akıllı telefon cihazı gerektirmektedir.

Autel Robotics EVO II Pro

Birinci sınıf drone’lardan biri olan Autel Robotics EVO II Pro; 6K kamera, yerleşik ekrana sahip uzaktan kumanda özelliklerine sahiptir. Ayrıca katlanılabilir özellikte olan bu drone, akıllı telefon olmadan da çalışır. 6K videonun yanı sıra 20 MP Raw, 1 inç sensörlü kamera, engelleri algılama gibi birçok önemli özelliğe sahip bir drone’dur. Ancak bazı işlevlerin akıllı telefon gerektirmesi ve varsayılan video profilinin aşırı netleştirilmesi gibi bazı dezavantajları da bulunmaktadır.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

apple watch

Apple Watch Sahiplerinin Bilmesi Gereken İpuçları!

tinder

Çevrimiçi Flört Dolandırıcılığını Nasıl Tespit Edersiniz?