in

Bittrex Global’de Bir Türk Kripto Para! BiLira Bittrex Global’de Listeleniyor!

Eg1juncX0AEYWN4
Eg1juncX0AEYWN4

BiLira!

BiLira ve Bittrex Global’in sosyal medya platformlarından yapılan açıklamaya göre bugün (2 Eylül TSİ 21.00’den sonra) TRYB (BiLira) ile Bitcoin ve USDT alım satım işlemi gerçekleştirilebilecek.

BiLira‘nın bu güzel iş birliğinin ardından listelendiği borsa sayısını da 7’ye çıkarttığını söylemek isterim. Peki Bittrex Global dışında hangi kripto para borsalarında listeleniyor?

BiLira’nın Listelendiği Borsalar!

 1. BTSE
 2. Uniswap
 3. FTX
 4. Icypex
 5. Kyber Neywork
 6. VirgoX
 7. Bittrex Global (Bugün 21.00’den sonra)

Basın Bülteninden Ek Notlar:

 • BiLira, geleceğin merkezi olmayan ve eşler arası finansal ağlarına erişimi geliştirme vizyonuna sahip bir stabil kripto para sağlayıcısı olmasının yanı sıra, TRYB kripto para birimi, Türk Lirası ile desteklenen bir ERC-20 stabil kripto parasıdır. Bir yıl önce kurulmasına rağmen, şirketin 2000’den fazla kullanıcısı ve 20 milyondan fazla TRYB’si dolaşımda bulunmaktadır.
 • Türkiye’deki Bittrex kullanıcıları, masrafsız bir şekilde hesaplarına TRYB’lerini transfer edebileceği ve Bitcoin (BTC), Tether (USDT) paritelerinde alım satım işlemleri gerçekleştirilebilecek.
 • TRYB sayesinde Bittrex üzerinde bulunan 250’den fazla kripto paraya erişim imkanı sağlanabilecek.
 • 2016’dan beri Bittrex Global, dünyanın en güvenli ticaret platformlarından biri olmuştur. Bittrex’in en son teknolojisi üzerine inşa edilen Bittrex Global, hem kurumsal hem de bireysel müşteriler için hizmet sunmaktadır. Şirketin genel merkezi Zürih’in finans merkezinin yakınında, Lihtenştayn’da bulunmaktadır.
 • BiLira COO’su Vidal Arditi “Bittrex listenmesinin Türk kripto yatırımcıları için büyük bir etki yaratacağını düşünüyoruz. Küresel borsalar için bir rampa görevi gören BiLira, böylesine büyük bir isim ve tanınmış yüksek repütasyonlu Bittrex listelenmesi ile kripto paraları daha erişilebilir hale getirecektir. ” diyerek listenmenin büyük etkisi hakkında vurgu yaptı.

Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin:

App: https://app.bilira.co/login
Website: https://bilira.co
Twitter: https://twitter.com/BiLira_Official 
Telegram: https://t.me/bilira_official
Medium: https://medium.com/@BiLira 
İletişime Geçin: hello@bilira.co

Twitter üzerindeki açıklamayı göremeyenler için. Açıklama şu şekilde:

“BiLira dünyanın en büyük 10 kripto borsasından birinde listeleniyor. BiLira artık @BittrexGlobal’de! Bittrex üzerinde $TRYB ile $BTC ve $USDT alım-satım işlemlerini, 2 Eylül 21.00 itibariyle gerçekleştirebilirsin.”

Görsel Kaynak: TwitterP

BiLira Nedir?

Türk Lirasına sabitlenmiş stabil bir kripto paradır. Türkiye’nin ise ilk blockchain tabanlı stabil kripto parasıdır. BiLira’nın en önemli özelliği diğer kripto paralar gibi değer kaybetmemesi ya da kazanmaması. Yani 1 TRYB her zaman 1 TL’ye eşittir. TRYB ile dijital varlık ve kripto paraların, basit bir biçimde alıp satabilmeniz oldukça mümkün

TRYB’nin ile ilgili en güzel noktalardan birisi de Uçurtma Projesi üzerinde kullanılabiliyor olması. Uçurtma Projesi nedir? diye soranlar olacaktır. Bu soruyu daha uzun bir şekilde web sitemizde açıklayacağız fakat çok fazla merak edenler için hemen web sitelerine bakabilirler. Bu proje ihtiyaç sahibi öğrenciler için geliştirilen blockchain tabanlı bir proje. Kesinlikle göz atılması gerekiyor. Ayrıca TRYB’nin haftalık bültenine hızlıca buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Daha önce BiLira ile bizler de (LorentLabs Ekibi) iş birliği sağladık. İş birliği yaptıktan sonra hazırlayıp yayınladığımız içeriğe hemen buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Bu içerik tamamen haber ve bilgi için yazılmıştır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez. Kişiler bir yatırım yapacağı zaman sorumluluklarının kendinde olduğunu hatırlatmak isteriz. Lorentlabs, bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2102665 1200x627

Slack Nedir? Slack İncelemesi! Slack Hakkında Detaylar!

03a66056950eafd111fb7a3c3d5b03ea

Snapchat Nasıl Kullanılır? Snapchat Güvenlik Araçları ve Detayları!