in

Dijital Kartvizit Nedir? Dijital Kartvizitin Faydaları Nelerdir?

Dijital Kartvizit Nedir - dijital kartvizit faydaları - dijital kartvizit nasıl yapılır
Dijital Kartvizit Nedir - dijital kartvizit faydaları - dijital kartvizit nasıl yapılır

Dijital Kartvizit Nedir? Dijital Kartvizitin Faydaları Nelerdir?

Bu içeriğimizde Dijital kartvizit nedir? Sorusunu cevaplarken aynı zamanda dijital kartvizit nasıl çalışır, neden dijital kartvizite ihtiyacınız var gibi soruları da cevaplamaya çalışacağız.

Orman yangınları veya ormanların bir şekilde ‘birileri’ tarafından yok edilmesi üzerinde durulması gereken en önemli konulardan bir tanesi. Konumuzla ne alakası var diyebilirsiniz fakat herkesin bildiği gibi sizler de biliyorsunuz ki kağıt, ağaçtan yapılır. Ağaç kesimlerini bir şekilde en aza indirebilmek için her alanda çalışmalar yürütülüyor. Örneğin faturalarınızın bir kısmı eminim ki sadece SMS ya da mail ile geliyordur. Bazı kişiler tamamen kağıtsız fatura dönemine geçmişken neden kağıtsız kartvizitten de faydalanmayalım.

Kesinlikle örnek olmamız gereken konulardan bir tanesi bu. Teknoloji, ormanlarımıza daha fazla sahip çıkmamazı sağlıyor diyebiliriz.

Dijital kartvizit, iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi farklı kişilerle (Örneğin iş arkadaşlarınız ya da yeni tanıştığınız kişilerle) paylaşmanızı sağlıyor. Bu paylaşım daha değerli, daha akılda kalıcı ve daha hızlı.

Dijital kartvizit ürünlerinin hem bilgisayardan hem de telefonlardan oluşturulması mümkün.

Neden Dijital Kartvizite ihtiyacım var?

Eğer bir dijital kartvizit kulanıyorsanız daha hızlı ve daha akılda kalıcı bir kontak kurabilirsiniz. Eski vCard tasarımları yerine artık günümüze daha uygun şablonlarla dijital kartvizitlerinizi oluşturabilir, networkunuzu daha etkileyici bir şekilde genişletebilirsiniz.

Ne kadar üreteceğiniz, ne renkte üreteceğiniz ya da nasıl ve nerede üreteceğiniz tamamen sizin bileceğiniz bir konu. Yapmak için herhangi birisine ihtiyacınız yok. Baskı maliyeti gibi konuları da artık düşünmeyebilirsiniz. Çünkü her şey internet üzerinden gerçekleştiği için aslında oldukça etkileyici.

İlgili:

Birisine dijital kartvizitimi nasıl gönderebilirim? Diye sorarsanız aslında göndermek için birçok yol var. QR kod taratabilmeniz mümkün. WhatsApp – Telegram gibi platformları kullanabilmeniz ya da direkt olarak mail atabilmeniz de mümkün.

Dijital Kartvizit: Faydaları Nelerdir?

En büyük faydası ormanlarla alakalı. Bu konudan kısaca en başta bahsetmiştik. İkinci en büyük faydası ise kolay paylaşılması ve her şeyi hızlıca halledebilmemiz. Stok, baskı, tasarım gibi hiçbir derdimiz olmadan bu hizmetten faydalanabiliriz. Dijital kartvizitinizi paylaşmadan önce; her bir kişi için farklı renklerde ya da farklı yazı fontlarında tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Her şey oldukça hızlı.

Adobe’nin yaptığı bir araştırmaya göre basılı kart tasarımlarının %90’ı bir haftadan kısa bir sürede çöpe atıldığını kanıtlar nitelikte. Birçok kişi artık kağıt harcamayı bırakmalı ve bu tür şeyleri çöpe atmak yerine insanları dijital kartvizite yönlendirmeli.

5/5 - (4 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dijital imza nedir

Dijital İmza Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

ses dosyasını metne dönüştürme - ses dosyasını yazıya dönüştürme

Ses Dosyalarını Metne Dönüştürme! 4 Farklı Kolay Yol! (Güncel)