in

En İyi Ebeveyn Kontrol Programları!

child safe online

En İyi Ebeveyn Kontrol Programları!

Ebeveyn kontrol programları, çocukların çevrimiçi etkinliklerini ve konumlarını takip etmek, ekran sürelerini düzenlemek için geliştirilen yazılımlardır. Ebeveynler, bu programlar sayesinde hem çocukların çevrimiçi güvenliğini iyileştirir hem de ekran süresi gibi ayarlamalar sayesinde çocuklarının internette geçirdikleri zamanın sağlıklı bir sürede kalmasını sağlar. Biz de bu içeriğimizde; 2022 yılı için en iyi ebeveyn denetim programlarına yer verdik.

En İyi Ebeveyn Kontrol Programları:

Norton Family

En iyi ebeveyn kontrol programlarından biri olan Norton Family, çocukların etkinliklerini takip etmek isteyen ailelere çeşitli kolaylıklar sağlar. Bu programla sınırsınız sayıda cihazı denetlemek mümkündür. Çocukların etkinliklerini, web veya mobil uygulamadaki ebeveyn profilinden izlemeye olanak tanır. Bununla birlikte, bir hesaba 15 çocuk profili eklemeye izin vermesi, bu programı geniş aileler için en uygun tercihlerden biri hâline getiriyor. Çocukların konumlarını takip etmek ve ekran sürelerini kontrol etmek gibi çeşitli hizmetler sağlayan Norton Family, ekonomik bir üyelik planı sunar. Ayrıca kullanımı kolay bir arayüze sahiptir, bu nedenle kurulum esnasında herhangi bir zorluk yaşanmaz. İzlemek istediğiniz her cihaza yerel bir alt uygulama yüklemeniz gerekir, bu sayede çocuğunuzun etkinliklerini ve konumunu takip edebilirsiniz. Windows, Android ve iOS cihazlarını izleyebilen Norton Family, Mac cihazlarını izleyememektedir.

Qustodio

Qustodio, çocuğunuzun etkinliklerini takip ederken zorlanmayacağınız, kullanımı kolay bir arayüze sahip ebeveyn denetim programlarından biridir. Uygulama engelleme, web içeriği filtreleme ve detaylı bir etkinlik günlüğü gibi bir ebeveynin istediği bütün özelliklere sahiptir. Bununla birlikte Qustodio, diğer ebeveyn uygulamalarından biraz daha pahalıdır. Ancak ücretsiz sürümü de mevcuttur. Bu ücretsiz sürümde izlemeyi tek bir cihazla sınırlı tutar ve yedi günlük etkinlik geçmişi sunar. Ayrıca Qustodio, Windows, macOS, Android, iOS ve Kindle cihazlarıyla uyumlu çalışır.

Locategy

Locategy En iyi ebeveyn kontrol hizmetlerinden biri de Locateg’dir. Uygulama engelleme, detaylı etkinlik raporları ve kolay kurulum gibi çeşitli özellikler sunmaktadır. Bununla birlikte, ücretsiz sürümü de mevcuttur. Ayrıca ücretsiz sürümü, diğer programlardan daha fazla özellik sağlar. Ancak bütün özelliklere tam erişim için Premium sürümüne abone olmak gerekir. Ayrıca Android ve iOS için denetim uygulaması mevcuttur fakat Mac için uygulama desteği yoktur.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

best antivirus for mac

Mac İçin En İyi Antivirüs Programları!

Documentary Streaming

En İyi Belgesel Hizmetleri!