in

En İyi Egzersiz Uygulamaları!

egzersiz uygulamalari

En İyi Egzersiz Uygulamaları!

Düzenli egzersizlerle hem zihinsel hem de fiziksel açıdan daha sağlıklı hissetmeniz mümkün. Bu içeriğimizde, kullanıcı deneyimlerine göre en iyi egzersiz uygulamaları arasında yer alan bazı uygulama önerilerine yer verdik.

En İyi Egzersiz Uygulamaları:

Bu egzersiz uygulamaları, kullanıcı deneyimlerine göre en yüksek puanı alan ve egzersiz uygulamaları arasında en gelişmiş özelliklere sahip uygulamalardan bazılarıdır.

FitOn: Fitness Egzersiz Planları

Video tabanlı antrenmanlar sunan FitON (Android, iOS), en iyi egzersiz uygulamalarından biridir. Egzersiz için ne kadar zamanınız olduğuna, istediğiniz yoğunluğa ve egzersiz türüne (yoga, esneme vb.) göre seçenekler sunar. Bununla birlikte, egzersiz yaptığınız zamanlarda bir kalp atış monitörü takarsanız, egzersiz esnasındaki kalp atış hızınızı da ekranda görebilirsiniz. Ayrıca uygulama, ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşur. Ancak ücretsiz katmanda birçok hizmete erişebilirsiniz. Öte yandan kişiselleştirilmiş programlar ve daha fazla özellikten yararlanmak isterseniz, ücretli katmana geçmeniz gerekir.  

8 fit

En çok tercih edilen egzersiz programlarından biri olan 8 fit (Android, iOS), antrenmanlar ile yemek planlamayı bir araya getirir. Bununla birlikte uygulama, hedeflerinize göre diyetiniz ve egzersiziniz için kişiselleştirilmiş bir program hazırlar. Sizin sadece hedefinizi belirlemeniz ve programı takip etmeniz gerekir. Ayrıca 8 fit, ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşur. Ücretsiz katmanda, bazı antrenmanlara erişir ve aktivitelerinizi takip edebilirsiniz. Ancak ücretli katmanda kişiselleştirilmiş programlar, kalori kayıtları ve ek antrenman içeriklerine ulaşırsınız.

7 Dakika Antrenman – 7 Minute Workout

7 Minute Workout (Android, iOS) uygulaması ile her gün vaktinizin çok az bir kısmını ayırarak, günlük antrenmanınızı gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz 7 dakikalık bir antrenman isterseniz de zamanınıza göre 10 veya 15 dakikalık antrenmanları seçebilirsiniz. Ayrıca kolay, orta veya zor; hangi yoğunlukta olup olmamasını yine kendiniz belirlersiniz. Bununla birlikte başlangıç, orta ve ileri seviye antrenman programları mevcuttur. Bir hedef belirledikten sonra seviyenize uygun egzersizler ile size özel bir programı takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulamada 200’ü aşkın egzersiz mevcuttur.

Jefit

Jefit (Android, iOS), gün içinde yaptığınız antrenmanları günlüğe kaydetmeniz ve dilediğiniz zaman buradan takip etmeniz için tasarlanmıştır. Bu egzersiz uygulamasında çeşitli antrenmanlar yapabilirsiniz ancak programın en popüler olanı ağırlık kaldırma antrenmanıdır. Ayrıca egzersizleri, hangi kas gruplarını hedeflediklerini temel alarak seçebilirsiniz. Jefit, antrenman ve dinlenme zamanlarınızı planlanmak ve bunları takip etmeyi kolaylaştırmak için bir program sunar. Bununla birlikte, ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşan uygulamanın ücretsiz katmanı reklamlıdır. Ancak ücretli sürümde, herhangi bir reklam yer almaz ve daha gelişmiş özellikler mevcuttur.

İlgili:

5/5 - (7 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android backup apps

Android İçin En İyi Yedekleme Uygulamaları!

password security

Güçlü Şifre Nasıl Oluşturulur? Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar!