in

iPhone için Antivirüs Uygulaması Arayanlara 6 Antivirüs Uygulaması!

iphone antivirüs uygulaması - iphone antivirüs uygulamaları - en iyi antivirüs uygulamaları - ios antivirüs programları - iphone antivirüs programları
iphone antivirüs uygulaması - iphone antivirüs uygulamaları - en iyi antivirüs uygulamaları - ios antivirüs programları - iphone antivirüs programları

iPhone için Antivirüs Uygulaması Arayanlara 6 Antivirüs Uygulaması!

Bu içeriğimizde iPhone için antivirüs uygulaması, programı isteyenler için 6 antivirüs uygulamasını listeledik. Fakat unutmadan ve hemen şunu hatırlatmak istiyoruz: Bu içeriğimizdeki uygulamaların hiçbirisi öneri veya reklam değil. İçeriğimiz tamamen haber ve bilgi amaçlıdır. Eğer listemizdeki herhangi bir antivirüs programını kullanmak istiyorsanız bu programı iyi bir şekilde araştırın ve inceleyin.

Bir mobil uygulamayı indirmeden önce o uygulamanın kullanıcı yorumlarını mutlaka okuyun. Kullanıcı değerlendirmelerini gözden geçirin. Ayrıca uygulama geliştirici şirketin de bugüne kadar ne gibi güncellemeler yaptığını vs. araştırın. Gelin hep birlikte şimdi iPhone için antivirüs programları listemize göz atalım!

iPhone için Antivirüs Uygulaması:

Bir antivirüs uygulaması kullanarak kimlik avı saldırılarından, kötü amaçlı yazılımlardan ve daha birçok siber saldırıdan korunabilirsiniz. Cihazınızı, verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi bir antivirüs kullanarak korumanız mümkün. Fakat uygulama marketlerinde hangi antivirüsler olduğunu bilmiyorsanız hemen aşağıda sizler için derlediğimiz uygulamalara göz atabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu uygulamalardan birisini kullanacaksanız mutlaka incelemeyi ve araştırmayı unutmayın.

iPhone için Antivirüs Uygulaması ile İlgili:

Lookout:

Rakipleriyle karşılaştırınca diğerlerine göre birkaç adım daha önde görünüyor. Lookout kullanarak iPhone için antivirüs uygulaması edinebilirsiniz. Kötü amaçlı yazılımlardan sizi korurken aynı zamanda sisteminizi güncel tutabilir ve sisteminizi de korur. Eğer herhangi bir siber saldırıyla karşı karşıya kalırsanız sizi uyarma özelliğine sahip. App Monitor özelliği ile şüpheli davranışları olan uygulamaları size bildirir. Bu özelliklerin yanında bir de Jailbreak izleme özelliği var.

ZoneAlarm Mobile Security:

Ücretsiz antivirüs uygulaması arıyorsanız bu uygulamaya göz atabilirsiniz. Hatta ZoneAlarm adlı antivirüs uygulaması sizi siber saldırılardan korumak için oldukça iyi özelliklere sahip diyebiliriz. Özel verilerinizi bu uygulama ile erişime kapatabilirsiniz. Kötü amaçlı uygulama kullanıyorsanız bu uygulamayı size hızlıca bildirir. Cihazınıza indirdiğiniz uygulamaları her zaman takip eder ve herhangi bir kötü amaçlı saldırıda size bilgi verir ve korur. iPhone için ücretsiz antivirüs uygulamaları arasında oldukça başarılı bir uygulama. Wi-Fi izleme özelliği sayesinde ağınızı tarar. Hatta zararlı bir ağa karşı sizi uyarır.

Avira:

Web sitemizde Avira ilgili detaylı bir incelememizin olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Hatta eğer gözünüzden kaçtıysa hemen yukarıdaki ‘İlgili’ başlığının altından Avira ile ilgili detaylı incelememize göz atabilirsiniz. iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kimlik avı koruması konusunda oldukça başarılı bir uygulama. iPhone için antivirüs uygulamaları listemizde üçüncü sırada olan Avira, rakiplerinden aslında oldukça farklı. Çünkü virüsleri hedef almak yerine kötü amaçlı yazılımlara odaklanmış durumda. Kişisel verilerinizin ve cihazınızdaki verilerin güvenliğine önem veren bir uygulama diyebiliriz. İOS’un uygulama marketinde Google Play Store’daki gibi çok fazla sahte ya da kötü amaçlı uygulama olmadığı için veri güvenliğine odaklanması aslında oldukça önemli.

McAfee:

McAfee Mobile Security, iPhone’lara siber saldırı düzenleyen siber korsanları engellemek için tasarlanmış birçok özelliği olan mobil bir antivirüs. Ancak iPhone’u Bul uygulamasını kullanmıyorsanız ve cihazınızda bu uygulama varsa sadece siber saldırılardan değil fiziksel hırsızlıklardan da korunabilirsiniz. Nasıl mı? Eğer cihazınız çalınırsa; McAfee, harita üzerinden cihazınızı izlemenize olanak tanıyor. Aynı iPhone’u Bul uygulamasında olduğu gibi cihazınız sessizde olsa bile yüksek bir sesle alarm çalmasını sağlıyor. Aynı zamanda McAfee, CaptureCam adlı bir özelliğe de sahip. Eğer izin vermediğiniz birisi cihazınızı açmaya çalışırsa anında fotoğrafını çekip bu fotoğrafı e-posta hesabınıza iletiyor. Oldukça kullanışlı ve güzel bir özellik.

Trend Micro Mobile Security:

Trend Micro Mobile Security adlı antivirüs uygulaması, cihazınızı çevrimiçi tehditlerden koruyabilir. Ücretli sürümü rakiplerine göre daha pahalı gelebilir. Ancak yine rakiplerine göre daha iyi güvenlik ve ekstra özellikler sunduğu söylenebilir. Web filtreleme özelliğini Safari’de de kullanabilirsiniz. Tabii ki sadece Safari’de değil, diğer tarayıcılarda da kullanmanız mümkün. Bu özelliğin yanında sosyal ağ koruması da sağlıyor. Parola yöneticisi, kimlik hırsızlığı koruması ve ebeveyn denetimi gibi de ekstra özellikleri var.

F-Secure SAFE:

Çocuklarını çevrimiçi ortamda güvende tutmak isteyen ebeveynler, iPhone cihazlara özellikle ebeveyn denetimi kaliteli olan uygulamaları arıyorlar. Bu uygulama bu konuda yardımcı olabilir. Çevrimiçi saldırılara ve tehditlere karşı koruma sağlayan F-Secure SAFE, aynı zamanda web filtreleme ve bankacılık koruması gibi ekstra özellikler sunuyor. Ebeveyn denetimi kontrolü oldukça basit olan bu uygulamada çocuğunuzun erişmesini istemediğiniz siteleri filtreleyebilir veya denetleyebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik herhangi ürün/hizmet/uygulama tavsiyesi içermez. Ancak ihtiyaç hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Bahsedilen hizmet/ürün/uygulama ile ilgili detaylı araştırmalar yapın.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

staking

Staking Nedir? Stake Etmenin Avantajları Nelerdir?

mac adresi nedir

MAC Adresi Nedir? Mac Adresi Nasıl Öğrenilir?