in ,

Franz Nedir? Tüm Mesajlaşma Uygulamalarına Erişin!

Özellikle uzaktan çalışıyorsanız pek çok uygulamaya aynı anda erişmek zorundasınız demektir. Whatsapp mesajları, gelen mailler hatta Skype bildirimleri. Tüm bunların kontrolünü sağlamak zaman zaman zorluk çıkarıyor olabilir. Tam bu noktada tüm iletişim uygulamalarını aynı anda kontrol etmenizi sağlayan uygulamalar karşımıza çıkıyor. Yani bahsettiğimiz bu sıkıntıları yaşıyorsanız bu uygulamalara göz atmanız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu içeriğimizde bahsettiğimiz uygulamaların başında gelen Franz hakkında bilgiler vereceğiz. Franz nedir? sorusunun cevabı başta olmak üzere nasıl kullanıldığı ve ne tür özellikler sunduğuna değineceğiz.

Franz Nedir?

Franz, mesajlaşma sektöründe önde gelen hepsi bir yerde uygulamasıdır. Whatsapp’tan Telegram’a ondan Skype’a kadar pek çok uygulamayı bu uygulama sayesinde kontrol etmeniz mümkün. Ayrıca sosyal medya hesaplarınıza da yine bu uygulama sayesinde erişebiliyorsunuz. Özellikle freelance çalışan bireyler için oldukça faydalı olan uygulama sunduğu hizmet çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Tüm mail servislerinin yanı sıra mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya siteleri ile çapraz bağlanma gerçekleştirerek kontrol sağlamanız mümkün. Yani mesajlaşma kültürünün hiç olmadığı kadar popüler olduğu bir döneme sabırsızlaşan insanları da eklersek hız ve kolaylık bakımından kullanmak isteyeceğiniz bir uygulama Franz.

Franz nasıl kullanılır?

Franz kullanmaya başlamak için Google’a Franz App yazarak aratın. Daha sonra çıkan sitede işlemcinize uygun versiyonu indirin. Daha sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını açarak uygulamayı kurun. Kurduğunuz uygulamayı masaüstünde bulunan kısayolu ile açıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarınızı veya mesajlaşma uygulamalarınızı bağlamak için uygulama ana sayfasına gelin. Burada bulunan uygulamalardan bağlamak istediğinizi seçin. Daha sonra sizi uygulama sitesine yönlendirecek ve bazı izinleri vermenizi isteyecek. Burada istediği izinleri dikkatlice okuduktan sonra izin vermeniz güvenlik bakımından daha doğru olacaktır. Gerekli izinleri verdikten sonra uygulamaya dönerek bağladığınız hesabınızın kontrollerini sağlayabilirsiniz.

Franz özellikleri

  • Uygulama içerisinde oluşturacağınız çalışma alanları ile hesaplarınızı sınıflandırabilirsiniz. Yani sosyal medya uygulamaları, iş mailleri gibi sınıflandırmalar yapmanız mümkün.
  • Takım oluşturarak yürüttüğünüz işleri daha organize hale getirebilirsiniz.
  • Tüm mail hizmetlerine ulaşım sağlamanız mümkün.
  • Twitter, Discord ve Whatsapp başta olmak üzere 73 farklı servisi Franz ile kontrol edebilirsiniz.
  • Aynı servis için birden fazla hesap girişi yapabilirsiniz. Yani Gmail servisine hem kişisel hesabınız hem de işiniz için kullandığınız adresinizi bağlayabilirsiniz.
  • İçerisinde bulunan Google Keep desteği ile yapılacaklar listenizi entegre edebilirsiniz.
  • Bulut eşitleme özelliği ile mail hesabınızda kayıtlı mailleri Franz üzerinden de görüntülemeniz mümkün.
  • Uygulamanın sunduğu otomatik düzeltme hizmeti sayesinde yazdığınız mesajlardaki yazım hataları otomatik olarak düzeltilir.

Bu içeriğimizde 70’ten fazla platforma bağlanmanıza olanak sağlayan Franz nedir? sorusuna yanıt vermeye çalıştım. Ayrıca Franz nasıl kullanılır? ve Franz özellikleri nelerdir? Konularına da değindim. Umarım sizler için faydalı bir içerik oluşturabilmişimdir. Sağlıcakla kalın!

İlgili :

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Telefonlar ile Güzel Fotoğraf Çekmek İçin İpuçları

Akıllı Telefonlar ile Güzel Fotoğraf Çekmek İçin İpuçları

LTO Coin

LTO Network Nedir? LTO Coin Nereden Alınır?