in

Galaxy Arena Nedir? ESCN Coin Nereden Satın Alınır?

metaverse-coinleri-hangileridir
metaverse-coinleri-hangileridir

Galaxy Arena Nedir? ESCN Coin Nereden Satın Alınır?

“Metaverse” artık hepimizin bildiği ve kimsenin garipsemediği bir kelime.Gerçek hayattaki karakterleri ve aktiviteleri taklit eden sanal bir dünyanın olanakları artık her saniye gündemimizde. Bu içeriğimizde Galaxy Arena’yı inceleyecek ve Galaxy Arena token’i olan ESCN nereden alınır sorusunu cevaplayacağız.

Galaxy Arena, insanların, özellikle oyuncuların, maksimum bir deneyim için eğlenceli özelliklerle tasarlanmış sanal bir dünyaya kendilerini kaptırmalarına olanak tanıyan, oynayarak kazanılan bir metaverse’ü tanıtmaya çalışıyor. Gelin detaylarına birlikte bakalım!

Galaksi Arena Nedir?

Galaxy Arena’nın sürükleyici bir kullanıcı deneyimi için hareket yakalama teknolojisini kullanan bir sanal gerçeklik, oyna-kazan oyunu olarak tanımlanabilir. Burada jem spor hem de oyun meraklıları için bir metaverse inşa ediliyor. Galaxy Arena, galaksiler arası bir ortamı benimserken aynı zamanda kullanıcılara eğlence, spor ve oyun için keşfetmeye devam edebilecekleri sınırsız sanal bir dünya sunmaya çalışıyor.

Galaxy Arena: Sanal Dünya ve Dünya arasındaki Köprü

Galaxy Arena VR metaverse, daha fazla gerçek yaşam etkinliğini sanal dünyaya entegre ediyor. Benimsediği oyna-kazan modeline dayanan Arena’da, dövüş sporları, sanal işletmeler kurma, gayrimenkul edinme gibi faaliyetler mümkün. Ayrıca, kullanıcılar daha fazla aksiyona katılarak arena savaşçıları haline gelebilir ve gladyatör hikayelerinin saflarında tırmanabilir. 

Galaxy Arena metaverse’deki her savaş karakteri ve öğesi, blockchain tarafından desteklenen, gerçek değeri ve benzersiz mülkiyeti olan bir 3D NFT olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar, karakterlerini gerçek dünya dövüş tarzlarında geliştirerek geliştirebilir. Ek olarak, kullanıcılar arenada başkalarına ücretsiz veya daha büyük bir ölçekte kar amacı gütmeden öğrettikleri bir Dojo kurabilirler.

Galaxy Arena, kullanıcılara Kozmik Hayvanat Bahçesi’nde uzaylı yaratıkların varlığıyla işaretlenmiş başka bir dünya deneyimi sunuyor. Ancak sanal gerçeklik neon botanik bahçesi ve mercan resifi gibi bazı dünyevi özellikleri entegre ederek kullanıcıların her iki dünyanın da en iyisine sahip olmasını sağlamaya çalıştığı ortada.

Galaxy Arena Ekosistemi:

ESNC, Arena içinde satın almalar ve takaslar gibi çeşitli etkinliklerin kullanımında gerekli. Bu göz önüne alındığında, her kullanıcı tek bir Essence token ile bir bilet satın alarak Galaksideki yolculuğuna başlayabilir. Token için diğer kullanım durumları arasında oyun oynama, gezegenler arası pasaport biletleri satın alma, avatar yükseltmeleri, karakter değişimleri, oyun içi öğeler ve gayrimenkul gibi önemli detaylar bulunuyor. Peki ESCN nereden satın alınır?

ESCN Nereden Alınır?

Kullanıcılara ilginç bir deneyim sunma imkânı sağlayan, diğer yandan kullanıcıları ve oyuncuları desteklemek için token ödülü veren Galaxy Arena, dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri olan Bybit borsasında listelendi. Yatırıcımlar, Bybit üzerinden Galaxy Arena’nın resmi token’ı olan ESNC token’ın alım satım işlemlerini global kripto para platformu Bybit’in resmi web sitesinden ya da mobil uygulamasından gerçekleştirebilirler.

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en-iyi-borsa-filmi

Sanal Gerçeklik Filmleri! Bu 4 Filmi Kaçırmayın! [Güncel]

fotoğraf düzenleme - fotoğraf düzenleme uygulamaları - en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları - en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleyiciler

Popüler Fotoğraf Düzenleme Programları Listemize Göz Atın: 5 Adet!