in

Instagram Mavi Tik Alma: Instagram’da Mavi Tik Nasıl Alınır? Instagram Hesap Onaylatma!

instagram mavi tik alma - instagram mavi tik - instagramda hesap onaylatma - instagram nasıl mavi tik
instagram mavi tik alma - instagram mavi tik - instagramda hesap onaylatma - instagram nasıl mavi tik

Instagram mavi tik alma!

Instagram’da mavi tik nasıl alınır? Bu soru birçok kez birçok kişi tarafından sosyal medya profillerimiz üzerinden bizlere hep soruldu. Tek tek anlatmak yerine de direkt olarak web sitemiz üzerinden bir içerik hazırlayalım dedik.

Instagram, Twitter, Facebook ve hatta Telegram için mavi tik nasıl alınır diye gelen sorular üzerine ilk konumuzu instagram olarak ayarlamak istedik. Umarız ki bu içeriğimiz de diğer içeriklerimiz gibi (bizler içeriklerimizin faydalı olduğunu düşünüyoruz, değilse kusura bakmayın lütfen.) faydalı olacağını düşünüyoruz.

Instagram’da mavi tik almak için önceden ciddi bir süreçten geçiliyordu. Fakat artık öyle değil. Instagram yönetimi bu durumu değiştirdi, artık birkaç dakika içerisinde başvuru yapabiliyorsunuz. Başvurunuzun onaylanması sonrasında da hesabınız onaylı hesap olarak görünüyor. Burada belli kriterleri yerine getirmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:

Instagram’da Mavi Tik Nasıl Alınır?

Artık herkes instagram’a kişisel olarak başvuru yapabiliyor. Bu kolaylık sağlandı evet ama herkes mavi tik ne yazık ki alamıyor. Özellikle instagram üzerindeki paylaşımlarınızı korumak için mavi tik başvurusu yapmalısınız. Yoksa almak o kadar da kolay değil. (Biresel başvurular üzerine konuşuyorum, resmi kurumlar konudan bağımsız)

*Hesabınıza giriş yapın.
*Ayarlar sekmesini açın.
*Doğrulama İste butonuna tıklayın.
*İstenen bilgileri (İsim – Soyisim – Kimlik Bilgileri vb.) doğru bir şekilde girin/yükleyin.

İşte bu kadar! Instagram’a mavi tik için başvuru yaptınız. Geriye Instagram tarafından onaylanmak kaldı. Peki hesabınız onaylanmazsa ne yapacaksınız?

Ucuz, 5 kişinin kullanabileceği, farklı ülkelerin Netflix içeriklerine erişebileceğiniz VPN için üstteki görsele tıklayarak inceleme yapabilir veya satın alabilirsiniz.
Ucuz (ilk ay %70 indirimli), 5 kişinin kullanabileceği, farklı ülkelerin Netflix içeriklerine erişebileceğiniz VPN için üstteki görsele tıklayarak inceleme yapabilir veya satın alabilirsiniz.

İlk önce instagram destek ile iletişime geçin. Sizin adınıza sahte hesaplar açıldığını, fake hesapların sizin takipçi sayınızdan çok olduğunu, hesabınızı doğru kimlik bilgileri ile doğruladığınızı, içeriklerinizi telif ile korumak istediğinizi bildirin. İletişim sonrası tekrar başvuru yapın. Takipçi sayınızın yüksek olması da burada önemli bir unsur bunu unutmayın. Ayrıca farklı hesaplarınızın (Facebook, Twitter vb) aynı isimle açık olması, arkadaş listenizin, takipçi sayınızın oralarda da yüksek olması ciddi bir değer taşıyor.

Instagram Mavi Tik Ne İşe Yarar?

*Hesabızın gerçek olduğu herkes tarafından bilinir.
*Fake hesaplarınız instagram tarafından kapatılır.
*Takipçisi yüksek fake hesaplar sizin gerçek hesabınızı kapatamaz.
İtibarınız artar.
*Güvenilirliğiniz artar.

Notlar:

1- Mavi Tik dolandırıcılarına dikkat edin.
2- Sahte takipçi – beğeni satın almayın.
3- Instagram’da günlük paylaşımlar olmalı, instagram profilinizi yani güncel tutmalısınız.
4- Profilinizin mail ve telefon ile doğrulanmış olması gerekli.
5- Hesaplarınız arasında eşleştirme yapın.

Instagram mavi tik alma konusu bittiğine göre hemen sitemizin Nasıl Kullanılır kategorisine göz atabilirsiniz. Burada daha farklı detaylar ve yardımcı konular mevcut.

İlgili: Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim?

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenli uygulamalar - sosyal medyanın zararları - siber zorbalık

Hiçbirimizin Gizliliğini Koruyamadılar! Biz Bitmişiz…

tutanota - tutanota hakkında - tutanota güvenli mi - lorentlabs güvenli mail

En Güvenli Maillerden Birisi Olan Tutanota Mail’i Yakından İnceledik!