in

Netflix’te Eylül Ayında Yayımlanacak Yeni İçerikler!

netflix eylul

Netflix’te Eylül Ayında Yayımlanacak Yeni İçerikler!

Popüler dijital yayın platformu Netflix, her ay izleyicilere yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Netflix Türkiye, eylül ayında yayımlayacağı yeni içerikleri duyurdu. Biz de bu içeriğimizde, Netflix Türkiye tarafından 2022 Eylül ayında hangi dizi/film/belgesel içeriklerinin yayımlanacağına ve yayın tarihlerine yer verdik.

Bununla birlikte, eylül ayı içerikleri arasında, izleyici kitlesi tarafından yeni sezonu merakla beklenen Rick and Morty, 6. Sezonuyla platformdaki yerini alacak. Ayrıca yine merakla beklenen filmlerden biri olan Âşıklar Bayramı da Netflix’te olacak. Fatih Terim belgeseli de eylül ayında izleyicilerle buluşacak.

Netflix’te Eylül Ayında Yayımlanacak Yeni İçerikler:

  • 2 Eylül: Âşıklar Bayramı (Film)
  • 5 Eylül: Rick and Morty: 6. Sezon
  • 6 Eylül: Bee ve Puppycat (Dizi)
  • 9 Eylül: Cobra Kai: 5. Sezon, Yolun Bittiği Yer (Film)
  • 15 Eylül: Terim (Belgesel)
  • 16 Eylül: Winx Efsanesi: Kader: 2. Sezon, İntikam Kankam (Film)
  • 28 Eylül: Blonde (Film)
  • 30 Eylül: Entergalactic (Dizi)

Âşıklar Bayramı:

Eylül ayında Netflix’in platforma ekleyeceği yeni yerli filmlerden biri olan Âşıklar Bayramı, Kemal Varol’un aynı adlı romanından uyarlandı. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı film, 2 Eylül’de platformda olacak. Bununla birlikte, film: Bir halk ozanı olan Heves Ali ve onun oğlu olan avukat Yusuf’un, 25 yıllık ayrılığının ardından bir araya gelmelerini ve hayat hikâyelerini konu alıyor.

Fatih Terim Belgeseli:

Netflix, hem ulusal hem de uluslararası futbol tarihinde önemli başarılara imza atan Fatih Terim’in belgeselini 15 Eylül’de izleyicilerle buluşturacak. Bununla birlikte belgesel, Terim’in 1996-2022 yılları arasındaki kariyerini odak alıyor.

Rick and Morty

Neflix’in yeni sezonunu yayımlayacağı Rick and Morty, bilim kurgu/macera türünde en beğenilen komedi dizilerinden biridir. Bununla birlikte dizi: Çılgın bir bilim insanı olan Rick ile torunu Morty’in uzayda boyutlar arası gezintilerini ve olağanüstü maceralarını konu alıyor. Ayrıca bilim kurgu ve komediyi bir araya getirerek bu türlere farklı bir soluk getiren dizi, 6. Sezonuyla 5 Eylül’de platformda olacak.

İlgili:

5/5 - (3 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

airpods

AirPods Bağlantı Sorunları Nasıl Çözülür? 7 İpucu!

Hackerlar, James Webb Teleskobu Görüntülerine Kötü Amaçlı Yazılım Gizliyor!

Hackerlar, James Webb Teleskobu Görüntülerine Kötü Amaçlı Yazılım Gizliyor!