in

Threshold Network Nedir? T Token Nereden Alınır?

Threshold Network nedir

Threshold Network Nedir? T Token Nereden Alınır?

Bu içeriğimizde: T token nedir? Threshold Network özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara yer verdik.

Threshold Network nedir?

Threshold Network, NuCypher ve Keep Network ağlarının birleştirilmesiyle geliştirilen gizlilik ve güvenlik odaklı bir projedir. T token ise bu projenin yerel belirtecidir.

Threshold Network özellikleri nelerdir?

  • Keep Network ve NuCypher, merkeziyetsiz olan ve her ikisi de kullanıcı gizliliğine odaklanan kripto para projeleridir. Bu iki projenin zincir üstü birleşmesinin sonucunda da Threshold ağı geliştirilmiştir.
  • Threshold Network, blockchain kullanıcılarının gerçekleştirdiği işlemlerin gizliliği ve kripto varlıklarının güvenliği için çalışan bir ağdır.
  • Bununla birlikte girişimciler, “genel blokzincirleri için gizlilik katmanı” olarak tanımlanan Threshold Network aracılığıyla; merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) geliştirebilirler.
  • Bu proje aynı zamanda bir DAO sistemine sahiptir. Threshold DAO, Threshold Network’ün yönetiminde kullanıcı topluluğunun yer almasını ve süreçlerin demokratik bir şekilde ilerlemesini sağlayan merkeziyetsiz otonom organizasyonudur. T tokene sahip olan kullanıcılar, projenin gelişimi için alınacak kararlarda söz hakkına sahip olurlar.

Threshold nasıl çalışır?

Bu proje; Threshold Network, Keep Network ile NuCypher’ın gizlilik araçlarını kullanarak çalışır. Söz konusu bu gizlilik araçları ise; özel verilere hangi durumlarda erişim izni verilmesini ve hangi durumlarda bu izinlerin iptal edilmesi gerektiğini belirtir. Bununla birlikte, şifrelenmiş olan verilerin deşifre olmadan güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca Threshold Network, NuCypher’ın Proxy Yeniden Şifreleme araçlarını da kullanır. Böylece Threshold, gizlilik ve güvenlik odaklı bu araçlara sahip olan iki ağın özelliklerinden faydalanarak; kullanıcıların daha özgür ve gizli işlemler gerçekleştirmesine olanak tanır.

T token gelecekte ne vadediyor?

Bu proje, kullanıcıların blockchain projelerindeki finansal varlıkları ve verileri için güvenli bir katman oluşturduğunu belirten önemli ağlardan biridir. Ayrıca geliştiriciler, sağlık ve sosyal medya gibi çeşitli alanlara ait merkeziyetsiz uygulamalar oluşturmak istediklerinde Threshold Network’ü kullanabilirler. Güçlü bir ekip tarafından geliştirilen projenin sunduğu avantajlar dolayısıyla gelecekte T tokenın da değer kazanması öngörülmektedir.

T token nereden alınır?

T tokenın satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Bybit, Binance, Gate.io, KuCoin ve Kraken.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.   

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

safari apple

Kullanıcı Deneyimini İyileştiren Apple Safari İpuçları!

varsayilan tarayici degistirme

Varsayılan Web Tarayıcısı Nasıl Değiştirilir?