in

Apple’ın Yeni AirPods Pro Ürünü 2 Büyük Sorunu Çözdü! Alınır Mı?

apple-yeni-airpods-pro (1)
apple-yeni-airpods-pro (1)

Apple’ın Yeni AirPods Pro Ürünü 2 Büyük Sorunu Çözdü! Alınır Mı?

Apple’ın birkaç gün önce tanıttığı yeni kulaklığı ile ilgili en büyük şikayetlerden ikisi, kullanan kişilerin kulaklarından ne kadar kolay düştükleri ve ne kadar kolay kaybolduğu ile ilgiliydi. Apple, yeni nesil AirPods Pro ile bu sorunların her ikisini de düzeltti ve ses performansını artırdı. Birçok kişiye satın almak için iyi bir neden sunduğu aslında ortada.

Gelin yeni nesil bu kulaklığın detaylarına birlikte bakalım!

Siyah bir arka plan üzerinde kılıflarıyla birlikte AirPod Pro gen 2
Apple AirPods Pro

Yeni AirPods Pro Alınır Mı?

Uyum sorununu çözmek için, yeni AirPods Pro artık küçük, orta ve büyük ile birlikte ekstra küçük bir kulak ucu seti içeriyor.

AirPods Pro şarj edildikten sonra kaybolduysa Find My ile ping atarak her zaman bulabilmek mümkündü. Tabii ki yüksek bir sesle çalışmıyordu, sadece yakınlardaysanız bunu duymanız mümkündü. Artık AirPods Pro’nun kutusunu da bulabilmek mümkün. Find My uygulaması üzerinden yeni yerleşik hoparlör sayesinde kutuya ping atabilir ve iPhone 11 veya daha yüksek bir modele sahipseniz kutudan konum ve mesafe bilgisi alabilirsiniz. 

Ses açısından Apple, kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses özelliğini ekledi. Kişiselleştirilmiş sürükleyici bir ses deneyimi sunmak, başınızın ve kulaklarınızın boyutuna göre özel bir profil oluşturmak için iOS 16’ya sahip iPhone’unuzu kullanmanız gerekecek.

Büyük, orta, küçük ve ekstra küçük kulaklık uçlarına sahip AirPods Pro.
Yeni AirPods Pro

Yeni AirPods Pro Uçları:

Apple AirPods Pro uçları, önceki neslin H1 çipinin halefi olan yükseltilmiş bir çipe, H2’ye sahip. Bu daha hızlı çip demek. AirPods Pro’nun son neslin zaten ortalamanın üzerinde olan aktif gürültü iptalini (ANC) ikiye katlamasına ve ortam “şeffaflık” modunu iyileştirmesine olanak tanıyarak onu inşaat gibi zorlu ortam seslerini azaltmak için uyarlanabilir hale getirmiş.

Apple AirPods Pro’nun uçları, daha doğru kontrol için kapasitif bir dokunmatik sensöre sahip. Önceki model, basmanız veya basılı tutmanız gereken bir kuvvet sensörü kullanıyordu. Apple, bu yeni sensörün pil ömrüne yardımcı olduğunu da iddia ediyor.

apple
Yeni AirPods Pro

Apple, yeni Pro’nun pil ömrünü 6 saate, birinci nesil AirPods Pro’dan üçte bir daha fazla artırdı ve kutudayken şarjı 24 saatten 30 saate çıkardı.

Bence, yeni kulak ucu boyutu, kutu bulucu ve ses yükseltmeleri, mevcut AirPods Pro sahiplerinin yükseltmesi için yeterli bir gelişme değil. Bununla birlikte, yeni üst düzey gürültü önleyici kulaklıklar için araştırma yapıyorsanız, bu yeni nesil AirPods Pro listenizde olmayabilir.

İlgili:

5/5 - (4 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit-okse-launchpad

8.000 OKSE Ödül Havuzu ile Launchpad Heyecanı Dorukta!

bybit-turkiye-trade-ödülü

Bybit Türkiye Yaza 20.000 USDT Ödülle Veda Ediyor! Ödülünüzü Almayı Unutmayın!