in

Yeni Nesil Blockchain ve Kripto Para Topluluğu Platformu Açıldı: Kriptoks!

Kriptoks-photo-2
Kriptoks-photo-2

Yeni Nesil Blockchain ve Kripto Para Topluluğu Platformu Açıldı: Kriptoks.com

Geçtiğimiz günlerde ziyaretçilerine Merhaba diyen Kriptoks.com, Kripto Para toplulukları, Üniversite Grupları, Borsalar, 11.000 den fazla kripto para, Block Explorer ve yakın bir zamanda kullanıma sunmayı planladıkları Kriptoks Token ile birlikte geliyor.

Aktif kripto para yatırımcıları ve kullanıcıların büyük çoğunluğunun Türkiye pazarında olduğunu belirten projenin kurucuları, “sadece niş bir platform” olmak istediklerini dile getirdi.

Son dönemlerde piyasada hızla artan ve clickbait içeriklerin önüne geçmek, topluluktaki insanların özgürce fikirlerini dile getirmesi ve bunları yaparken benzer ilgi alanlarına uygun bir platform sunmak isteyen Kriptoks.com için Kripto para topluluklarına yönelik bir Reddit olduğu söylenebilir.

Reklam Olmayacak!

Gün geçtikçe sayısı artan scam reklamların aksine Kriptoks.com da banner ve içerik reklam modelleri bulunmuyor. Sadece geliştirilen araçlarda belirlenen standart ve ölçülerde, sektörde güvenilirliği kabul gören borsa ve dexlere ait; reklamlar olacağını anlatan projenin kurucuları, “Kullanıcılarımızı alışılmışın dışında bir deneyim bekliyor” ifadelerine yer verdi.

Çoklu Özellikler!

Platform başta Bitcoin ve Ethereum olmak üzere; Kripto Paraların güncel durumlarına bakabilmeniz ve diğer bilgilere erişebilmeniz mümkün.

Sistemin içerisinde bulunan ve birden fazla ağı destekleyen Block Expolorer ile istediğiniz cüzdan transferlerinin detay bilgilerine erişebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra gündemden clickbait olmayan Haber içeriklerini takip edebilmeniz ve hatta; tartışma başlatabilmeniz mümkün.

Ayrıca platformun yakın bir zamanda başlatacağı Kriptoks Token projesi ile birlikte; üyelerine aktiviteleri ile doğru orantılı olarak token hediye etmeyi planlıyor.

Çok yakın bir zamanda ise sistem, NFT airdrop dağıtmaya başlayacak. Bu ve benzeri birçok özelliğin ücretsiz olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Sizde platforma şimdi ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Üyeliklerin bir süre boyunca açık olacağını ve davetiye sistemi ile kayıt olunacağını belirtmeyi unutmayalım.

Bu içerik kriptoks.com tarafından hazırlanmış olup destek içeriği olarak web sitemizde yer almaktadır. Kriptoks.com ekibine yayın hayatlarına başarılar dileriz!

İlgili: 2022 İçin En İyi Kimlik Doğrulama Uygulamaları!

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iki faktorlu kimlik dogrulamasi

2022 İçin En İyi Kimlik Doğrulama Uygulamaları!

Optimism

Optimism Nedir? Optimistic Rollup Özellikleri Nelerdir?