in

Youtube Kapanmıyor! Temsilci Atayacağını Açıkladı!

youtube kapanmıyor - youtube - youtube temsilcilik açıyor - youtube müzik - youtube engeli aşma
youtube kapanmıyor - youtube - youtube temsilcilik açıyor - youtube müzik - youtube engeli aşma

Youtube Kapanmıyor! Temsilci Atayacağını Açıkladı!

Youtube kapanmıyor! Geçtiğimiz aylarda çıkan yeni sosyal medya yasasıyla günlük ziyaretçi sayısı 1 milyondan fazla olan sosyal medya platformlarından Türkiye’de temsilci bulundurması istenmişti.

Bu platformlar arasında tabi ki Facebook, Instagram, Twitter, Tiktok, Youtube, VK, Snapchat ve Dailymotion gibi birçok platform bulunuyor. Bu platformlardan sadece VK, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de temsilcilik açacağını ve temsilci bulunduracağını açıklamıştı.

Bugün ise Youtube, Türkiye’de temsilci atamak için çalışmalara başladığını duyurdu.

İlginizi Çekebilir:

Duyuruyu kendi blog sitesinden yapan Youtube’un açıklaması ise şu Türkçe metin hali tam olarak şu şekilde;

Ucuz, 5 kişinin kullanabileceği, farklı ülkelerin Netflix içeriklerine erişebileceğiniz VPN için üstteki görsele tıklayarak inceleme yapabilir veya satın alabilirsiniz.
VPN’i kur, Netflix’i aç. Sunucuyu ABD olarak seç ve ABD içeriklerine eriş. Yukarıdaki görsele tıklayarak bu VPN hizmetini inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

Youtube Kapanmıyor | Youtube’un Türkçe Açıklaması:

Türk kullanıcılarımıza, yaratıcılarımıza ve iş ortaklarımıza bağlılığımızı sürdürüyoruz ve platformun canlılığını ve açıklığını korumaya devam edeceğiz. YouTube 2012’de Türkiye’de kurulduğundan bu yana, gelişen bir yaratıcı ekonomiye katkıda bulunan on binlerce başarılı içerik oluşturucuya ev sahipliği yaptı. Bunlar arasında girişimciler, gazeteciler, eğlendirenler, öğretmenler ve platform aracılığıyla küresel bir izleyici kitlesine ulaşan çok çeşitli sesler bulunur. YouTube, Türk kullanıcılar için bir bilgi kaynağı, yaratıcılık, merak ve öğrenme mekanı – fikirleri keşfetmek ve eğlenmek için bir yerdir.

 YouTube’da, açık platformumuzun oynadığı önemli rolü anlıyoruz ve bu ekosistemi beslemek ve korumak için kararlar almaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz birkaç ay içinde, yerel bir temsilci atama, görevden alma ve yanıtlama işlemlerinin tamamlanma sürelerine uyma ve altı aylık şeffaflık raporları yayınlama gibi sosyal medya platformları için yeni şartlar sağlayan, Türkiye’nin yakın zamanda değiştirilen 5651 sayılı İnternet Yasasını kapsamlı bir şekilde analiz ediyoruz. YouTube, ifade özgürlüğü, bilgiye erişim ve şeffaflık taahhütlerimizi korurken, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki yasalara ve düzenlemelere saygı duyar. 

Değerlerimizden ödün vermeden ileriye dönük bir yol bulabildik ve yasaya uygun yerel bir temsilci tüzel kişiliği atama sürecini başlatacağız. YouTube, Türkiye’de yerel temsilci olarak hizmet verecek bir tüzel kişilik kuracak ve hükümete yerel bir irtibat noktası sağlayacak. Uyumluluğa yönelik bu adım, YouTube’un içerik kaldırma taleplerini inceleme şeklini veya YouTube’un kullanıcı verilerini işleme veya tutma şeklini değiştirmez. Şu anda, resmi makamlardan gelen kaldırma taleplerini, doğru yasal süreçlerle bildirildiğinde inceliyor ve şeffaflık konusundaki tutumumuza uygun olarak bu talepleri şeffaflık raporumuzda açıklıyoruz . Bu talepleri yasalara ve kendi politikalarımıza aykırı olarak değerlendirmeye, sahip olduğumuz süreçleri sürdürmeye devam edeceğiz. Türk kullanıcılarımıza, yaratıcılarımıza ve iş ortaklarımıza bağlılığımızı sürdürüyoruz ve platformun canlılığını ve açıklığını korumaya devam edeceğiz. 


Türkiye’deki kullanıcılar olarak bu durumdan memnun musunuz? Youtube kapanmıyor fakat temsilcilikten dolayı hızlı bir içerik kaldırma süreci, veri paylaşımı gibi durumlar sizce gerçekleşir mi?

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alt yazı sorunu - netflix alt yazı sorunu - netflix yurtdışı - abd netflix izleme - vpn ile netflix izleme

Alt Yazı Sorunu Olmadan Yurtdışındaki Netflix İçeriklerine Nasıl Erişirsiniz?

kaspersky vpn - lorentlabs - vpn nedir - vpn ne işe yarar - vpn kurulumu - vpn hakkında

VPN Ne İşe Yarar? Bir VPN ile Neler Yapabilirsiniz Bunları Ele Aldık!