in

2022’nin En İyi VPN Hizmetleri!

vpn 1

2022’nin En İyi VPN Hizmetleri!

Bu içeriğimizde: Çevrimiçi gizliliğine önem veren ve verilerinin güvenliğini sağlamak isteyen internet kullanıcıları için 2022 yılının en iyi 5 VPN hizmetine yer verdik.

VPN nedir?

Sanal özel ağ olarak da bilinen VPN; çevrimiçi gizliliğini korumak ve verilerinin güvenliğini sağlamak isteyen kullanıcıların aldığı bir hizmettir. Bununla birlikte, çeşitli nedenlerden ötürü erişimi yasaklanan web sitelerine VPN aracılığıyla erişebilmenin mümkün olması; kullanıcıların bu hizmeti almalarının önemli nedenlerinden biridir.

2022’nin en iyi VPN hizmetleri:

ProtonVPN

Yapılan inceleme testlerinde yüksek puanlar alan ve en iyi VPN hizmetlerinden biri olan ProtonVPN, ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşmaktadır. En iyi ücretsiz VPN hizmeti veren ProtonVPN, ücretli olan katmanında daha geniş bir gizlilik hizmeti sunar. Bununla birlikte düşük fiyatlı gizlilik planları ve erişebilir istemci özelliği gibi avantajları da bulunmaktadır.

NordVPN

En iyi VPN hizmetleri arasında yer alan NordVPN, en güncel Sanal Özel Ağ teknolojisinden faydalanan istemcide yüksek seviye koruma sağlar. Ayrıca çeşitli gizlilik planları sunan bu VPN hizmeti, çoklu atlama ve Tor bağlantısı hizmeti de sağlamaktadır. Bununla birlikte WireGuard VPN teknolojisini kullanan bu programın kullanımı oldukça kolaydır.

Private Internet Acces

Yapılan bütün inceleme testlerinden yüksek puanlar almış bir başka VPN hizmeti de Private Internet Acces olmuştur. Bu VPN hizmeti, gelişmiş ağ ayarlarına ve kusursuz sayılabilecek bir arayüze sahiptir. Ayrıca 10 eş zamanlı bağlantı ve çok sayıda sunucu konumu hizmetleri de sunan bu program; oldukça iyi tasarlanmış bir uygulamaya sahiptir.

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN, kullanıcı yorumlarına göre ilk kez VPN kullanacaklar için en uygun VPN hizmetlerinden biridir. Hiçbir karmaşıklığa rastlamayacağınız bu uygulama, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bununla birlikte kusursuza yakın gizlilik politikaları, dost canlısı güzel bir tasarım ve ekonomik olması gibi özellikler; bu VPN hizmetinin diğer avantajları arasında yer almaktadır.

CyberGhost

En güncel Sanal Özel Ağ teknolojisiyle desteklenen CyberGhost; en büyük VPN sunucu ağını sunan uygulamalardan biridir. Ayrıca güzel bir tasarıma sahip olan CyberGhost, antivirüs hizmeti de sunmaktadır. Bununla birlikte yedi eş zamanlı bağlantıya izin veren uygulama; geniş ve iyi dağıtımış bir sunucu filosuna sahiptir.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows 11 nasil kurulur

Windows 11 Nasıl Kurulur?

WiFi Windows 11

Windows 11’de Wi-Fi Şifresi Nasıl Bulunur?