in

Oyun İçin En İyi VPN’ler!

Best VPN for gaming

Oyun İçin En İyi VPN’ler!

Bu içeriğimizde: Çevrimiçi oyunlar oynarken bir yandan güvenliğinizi ve gizliliğinizi sürdürmenizi sağlayacak ve bunun için hızdan ödün vermek zorunda kalmayacağınız en iyi VPN önerilerine yer verdik.

Oyuncuların VPN kullanması neden önemlidir?

Sanal özel ağ kullanımı, genel olarak kullanıcı gizliliği için önemli güvenlik araçlarından biridir. Ancak oyuncular için özellikle fayda sağladığı durumlar vardır. Bir VPN ile farklı ülkelerdeki sunuculara bağlanabilirsiniz. Bununla birlikte VPN, rakip oyuncuların; sizi oyunlarda çevrimdışı bırakmak için gerçekleştirebilecekleri Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırılarını engellemek için çalışır. Ayrıca kötü niyetli kişilere karşı verileriniz güvendeyken oyunları daha rahat oynayabilirsiniz.

Oyun İçin En İyi VPN’ler:

1) Mullvad VPN

Oyunseverler için uygun ücretli VPN’lerden biri olan Mullvad VPN, bir abonelikle beş cihaza kadar VPN hizmeti sunar. E-posta veya herhangi bir hesaba gerek olmadan kullanılabilen Mullvad, çoklu atlama özelliğini de desteklemektedir. Bununla birlikte çoklu atlama özelliği, internet trafiğinizi tek sunucu yerine iki VPN sunucusu üzerinden yönlendirilmesini sağlayan bir özelliktir. Böylece bağlantınızın biri riske girdiğinde diğer bağlantı sayesinde güvende kalmanız sağlanır. Ayrıca bu VPN hizmeti, basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

2) CyberGhost

En güncel Sanal Özel Ağ teknolojisiyle desteklenen CyberGhost, oyunlar için gelişmiş gizlilik özellikleri sunar. Ayrıca yapılan hız testlerinden en yüksek puanları alan VPN hizmetlerinden biri olmuştur. Bu sayede çevrimiçi oyunları oynarken hızdan ödün vermeden gizlilik ve güvenlik hizmetlerinden de faydalanmanızı sağlar. Bununla birlikte CyberGhost, geniş ve iyi dağıtılmış bir sunucu filosuna sahiptir. Ayrıca iyi bir tasarıma sahip olan bu Sanal Özel Ağ hizmeti, kullanıcılarına antivirüs hizmeti de sunmaktadır. Öte yandan yedi eş zamanlı bağlantıya izin verir. Böylece tek abonelik ile yedi cihaza kadar bu VPN hizmetinin özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

3) NordVPN

En güncel VPN teknolojisinin özelliklerini sunan ve en hızlı VPN’ler arasında yer alan NordVPN, yüksek seviye gizlilik ve koruma sağlar. Ayrıca çeşitli gizlilik planları sunan bu VPN hizmeti, çoklu atlama ve Tor bağlantısı hizmeti de sağlamaktadır. Bununla birlikte WireGuard VPN teknolojisini kullanan bu programın kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca NordVPN hizmeti hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

4) Private Internet Access

Çevrimiçi oyunlar için en iyi Sanal Özel Ağ hizmetlerinden biri olan Private Internet Access, yapılan hız testlerinden en yüksek puanı almıştır. Bu VPN hizmeti, gelişmiş ağ ayarlarına ve kusursuza yakın bir arayüze sahiptir. Bununla birlikte reklamları engelleme, eş zamanlı 10 VPN bağlantısı ve çok sayıda sunucu konumu hizmeti de sunar. Öte yandan çoklu atlama ve bölünmüş tünelleme özelliklerini de destekler. Bölünmüş tünelleme hizmeti, hangi uygulamaların VPN korumasına gereksinim duyduğunu ve hangilerinin internete direkt bağlantı sağladığını belirleyen bir özelliktir.

5) ExpressVPN

Geniş ve güçlü bir sunucu ağına sahip olan ExpressVPN, oyunseverler için en iyi VPN seçeneklerinden biridir. Bununla birlikte ExpressVPN, macOS’ta; OpenVPN ve L2TP ile özel Lightway VPN protokolünü kullanmaktadır. Ayrıca gelişmiş gizlilik ve güvenlik uygulamaları sunan ExpressVPN, eş zamanlı 5 VPN bağlantısına izin verir. Ancak çoklu atlama bağlantı özelliği yoktur ve ücret olarak diğer VPN hizmetlerinden biraz pahalıdır.

İlgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android muzik uygulamalari

En İyi Android Müzik Uygulamaları!

coinlist nedir

CoinList Nedir? CoinList Nasıl Kullanılır? Bilinmeyenler!