in

En İyi Android Müzik Uygulamaları!

Android muzik uygulamalari

En İyi Android Müzik Uygulamaları!

Bu içeriğimizde: Android için 2022 yılında en iyi müzik dinleme uygulamaları arasına giren 5 uygulama önerisine yer verdik.

En İyi Android Müzik Uygulamaları:

1) Spotify

En sevilen ve en iyi Android müzik dinleme uygulamalarından biri olan Spotify, dev bir müzik kitaplığına sahiptir. Bu kitaplıkta sadece şarkılar değil aynı zaman çeşitli konuları içeren birçok podcast bulunuyor. Bununla birlikte ortak çalma listeleri oluşturabileceğiniz bu platform, yeni çıkan şarkıları zaman kaybetmeden bünyesine ekleyerek kitaplığını daima güncel tutuyor. Ayrıca Spotify platformu, kullanıcılar için ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki türde hizmet sunuyor.

2) Amazon Music Unlimited

En iyi Android müzik uygulamaları arasında yer alan Amazon Music Unlimited, oldukça zengin müzik ve video kütüphânesine sahiptir. Yüksek çözünürlüklü ses özelliğiyle keyifli bir müzik dinleme deneyimi sunan Amazon Music; aynı zamanda çeşitli konularda Podcast’lere de yer vermektedir. Bununla birlikte ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşan bu müzik uygulaması, 90 günlük ücretsiz deneme özelliğiyle diğer rakiplerinden daha avantajlıdır.

3) Deezer

En çok tercih edilen Android müzik uygulamalarından biri olan Deezer, müzikseverlerin kendi çalma listelerini oluşturabileceği ücretsiz mobil uygulamalardan biridir. Bununla birlikte çeşitli podcast’ler ve videoların yanı sıra şarkı sözleri özelliği de vardır. Ayrıca radyo dinlemeyi sevenler için birçok radyo kanalı da bulunuyor. Yüksek ses kalitesi ve sunduğu özelliklerle 30 milyonu aşkın kullanıcı kitlesine ulaşan bu müzik platformunun ücretsiz hizmetinin yanı sıra ücretli sürümü de mevcuttur.

4) Tidal

Tidal müzik uygulaması, ses kalitesine son derece önem veren müzikseverlerin tercih ettiği platformlardan biridir. Bununla birlikte, bir aylık ücretsiz deneme süresinden sonra ayda 10 TL. Bunu ödeyerek platformdan hizmet almaya devam edebilirsiniz. Ayrıca müzisyenlerin daha yüksek telif hakları kazanmasını sağlıyor. Tidal; milyonlarca şarkının yanı sıra canlı yayınlar açmanıza da imkân tanıyor.

5) Idagio

Idagio, genellikle klasik müzik hayranlarının tercih ettiği bir müzik platformudur. Bu platformda sadece klasik müzik albümleri yer almaktadır. Çevrimdışı dinleme ve yüksek ses kalitesi özelliğinin yanı sıra gelişmiş arama araçlarıyla dinleyicilere kolaylık sunmaktadır. Ayrıca dinleyiciler bu platformdan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirler.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eposta sifreleme

En İyi E-Posta Şifreleme Programları!

Best VPN for gaming

Oyun İçin En İyi VPN’ler!