in

En İyi Ücretsiz VPN’ler!

ucretsiz VPNler

En İyi Ücretsiz VPN’ler!

Bu içeriğimizde: 2022 yılının en iyi ücretsiz Sanal Özel Ağ (VPN) hizmetleri arasında yer alan uygulama önerilerine yer verdik.

En İyi Ücretsiz VPN’ler:

ProtonVPN

Android, iPhone, Mac ve bütün cihazlar için en iyi VPN’lerden biri olan ve yapılan inceleme testlerinden yüksek puanlar alan ProtonVPN, Tor ve çok sekmeli VPN bağlantısı gibi çeşitli hizmetleri destekler. En iyi ücretsiz VPN hizmeti veren ve aynı zamanda en hızlı VPN’ler arasında yer alan ProtonVPN, ücretsiz katmanda herhangi bir veri sınırı koymaz. Ancak aynı anda sadece bir bağlantıya izin verir. Bununla birlikte, ücretli olan katmanında daha geniş bir gizlilik hizmeti sunar. Ayrıca düşük fiyatlı gizlilik planları ve erişebilir istemci özelliği gibi avantajları da bulunmaktadır.

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN, özellikle ilk kez VPN kullanacaklar için en uygun VPN hizmetlerinden biridir. Hiçbir karmaşıklığa rastlamayacağınız bu uygulama, kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşan bu VPN hizmeti, ücretsiz abonelikleri ayda 500 MB ile sınırlamaktadır. Ancak ücretli katmanı daha gelişmiştir ve düşük ücretli bir plan sunar. Bununla birlikte kusursuza yakın gizlilik politikaları, dost canlısı güzel bir tasarım ve ekonomik olması gibi özellikler bu VPN hizmetinin diğer avantajları arasında yer almaktadır.

Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN, ücretsiz VPN’ler arasında uygulamalı testlerden en yüksek puanı alan VPN’lerden biri. Ücretsiz sürümde kullanıcıları günde 500 MB ile sınırlı. Bu VPN hizmeti; aynı anda sadece bir bağlantıya izin vermektedir. Ayrıca ücretsiz katman reklam içerir ve diğer VPN hizmetlerine göre daha az hızlıdır. Öte yandan 80 ülkede birçok sunucuya sahip. Hotspot Shiel VPN; macOS’ta ücretsiz aboneler için herhangi bir veri sınırı koymaz.

Windscribe

Ücretsiz en iyi Sanal Özel Ağ hizmetlerinden olan Windscribe, internet trafiğinizi şifrelemenin yanı sıra siber saldırılara karşı kimlik koruma desteği de sağlamaktadır. Bununla birlikte, kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahip olan bu VPN programı, kaydolmanız için kişisel bilgilerinizi istemez. Ayrıca Windscribe, gezindiğiniz web siteleri ve aramalarınızı, bu VPN hizmetini geliştirenlerin bile takip edemeyeceğini belirtir.

İlgili:

İçeriği Oyla

2 Comments

Leave a Reply
  1. Geçen yıl kaspersky vpn reklamı yaptınız bol bol. Üstelik bedava yoktur, bir ürün bedavaysa fiyatı sizsiniz dediniz. Çok çelişkili buldum yazınızı ve tarzınızı.

    • Merhabalar, içeriğimiz Telegram kanalımızdan istenen talebe göre hazırlanmıştır. Okuyucular tarafından bir konu yoğun olarak istendiğinde bu tür içeriklere web sitemizde yer vermek durumundayız. Web sitemizin footer kısmında da yazdığı gibi içeriklerimizin asla kişisel görüşlerimizi yansıtmadığını tekrardan hatırlatmak isteriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

monster-galaxy-bybit-launchpad-listeleniyor-GGM-token

Bybit, USDT ile %30 ve USDC ile %5,5 Yıllık Getiri Sağlayan Muhteşem Ürünler Sunuyor!

gelecek vadeden altcoinler

Gelecek Vadeden Altcoinler! Bu 10 Altcoine Dikkat!