in

iPhone ve Mac İçin En İyi VPN Hizmetleri!

iPhone ve Mac İçin En İyi VPN Hizmetleri!
iPhone ve Mac İçin En İyi VPN Hizmetleri!

iPhone ve Mac İçin En İyi VPN Hizmetleri!

Bu yazımızda, Mac ve iPhone kullanıcıları için en iyi VPN hizmetleri arasında yer alan 6 VPN uygulamasına yer verdik.

iPhone ve Mac İçin En İyi VPN Hizmetleri!

Aşağıda yer verdiğimiz VPN programları, uygulamalı testlerden geçerek en iyi puanları alan VPN hizmetlerinden oluşmaktadır.

IVPN

IVPN, iPhone ve Mac için en iyi VPN hizmetlerinden biridir. Android cihazlar için de hizmet verir ancak iPhone ve Mac için daha kusursuz bir hizmet sunar. Kullanıcıların uygun fiyatla yararlanabileceği bu VPN hizmeti, çoklu atlama özelliğine sahiptir. Bununla birlikte IVPN, eş zamanlı 7 VPN bağlantısına izin verir. Reklamları engelleyerek, reklamcıların çevrimiçi hareketlerinizi takip etmesinin önüne geçer. Ayrıca gelişmiş çok sekmeli bağlantı özelliğini destekler. Çok sekmeli bağlantı özelliği, verilerin bir sunucu yerine iki sunucu üzerinden geçmesini ifade eder.

ExpressVPN

Geniş ve güçlü bir sunucu ağına sahip olan ExpressVPN, Mac ve iPhone kullanıcıları için en iyi VPN seçeneklerinden biridir. Bununla birlikte ExpressVPN, macOS’ta; OpenVPN ve L2TP ile özel Lightway VPN protokolünü kullanmaktadır. Ayrıca gelişmiş gizlilik ve güvenlik uygulamaları sunan ExpressVPN, eş zamanlı 5 VPN bağlantısına izin verir. Ancak çoklu atlama bağlantı özelliği yoktur ve ücret olarak diğer VPN hizmetlerinden biraz daha pahalıdır.

Surfshark VPN

Surfshark VPN, hem iPhone hem de Mac kullanıcılarının faydalanabileceği en iyi VPN hizmetlerinden biridir. Surfshark, macOS’ta WireGuard ile IKEv2 VPN protokollerini kullanır. Ayrıca abonelik ücreti biraz pahalı sayılsa da oldukça geniş bir gizlilik hizmeti sağlar. Bununla birlikte, kullanıcılar için sınırsız cihaz bağlantısı özelliği sunar. Kullanıcılar, tek bir hesap ile sınırsız sayıda cihazda bu hizmeti kullanabilirler. Ayrıca çok sekmeli bağlantılara izin veren bu VPN, reklam yazılımlarına karşı da koruma sağlamaktadır.

İlgili: NordVPN ve Surfshark Karşılaştırması!

NordVPN

Tek hesapla eş zamanlı altı cihaza kadar izin veren NordVPN, hem Mac hem de iPhone için en gelişmiş hizmeti sunan VPN’lerden biridir. Zengin gizlilik araçlarının yanı sıra Tor ağına erişim ve çoklu atlama özelliği sunar. NordVPN, en güncel Sanal Özel Ağ teknolojisinden faydalanan istemcide yüksek seviye koruma sağlar. Ayrıca bu VPN hizmeti, Mac için NordLynx isimli WireGuard VPN protokolünün özel uygulamasını kullanmaktadır.

ProtonVPN

Mac ve iPhone’lar için en iyi VPN’lerden biri de ProtonVPN’dir. Kullanıcılara Tor ağına erişim ve çok sekmeli VPN bağlantısı hizmeti sağlar. MacOS’ta sadece IKEv2 VPN protokolünü destekleyen ProtonVPN; ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşmaktadır. En iyi ücretsiz VPN hizmeti veren programlardan biri olan ProtonVPN, ücretli olan katmanında daha geniş bir gizlilik hizmeti sunar. Ancak ücretli katmanında da düşük fiyatlı gizlilik planları sunar.

CyberGhost

En güncel Sanal Özel Ağ teknolojisiyle desteklenen CyberGhost, iPhone ve Mac için en iyi VPN hizmetleri arasında yer alır. CyberGhost, VPN hizmetinin yanı sıra antivirüs hizmeti de sunar. Hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda VPN’ye eşlik eden bu antivirüs hizmetinden faydalanabilirsiniz. 7 eş zamanlı bağlantıya izin veren bu VPN hizmetinin, geniş ve iyi dağıtılmış bir sunucu filosuna sahip olması; onu rakiplerinden ayıran önemli özelliklerden biridir.

İlgili:

5/5 - (6 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows ve Mac'te USB Sürücüsü Nasıl Biçimlendirilir?

Windows ve Mac’te USB Sürücüsü Nasıl Biçimlendirilir?

Chrome’da Varsayılan Arama Motoru Nasıl Silinir?

Chrome’da Varsayılan Arama Motoru Nasıl Silinir?