in

50 Yaşın Üzerindeki Kişilerin İndirmesi Gereken Uygulamaları Derledik!

yaşlılar için mobil uygulama önerileri - 50 yaşı üzeri uygulama - uygulama önerileri - lorentlabs - siber güvenlik -LRL
yaşlılar için mobil uygulama önerileri - 50 yaşı üzeri uygulama - uygulama önerileri - lorentlabs - siber güvenlik -LRL

50 Yaşın Üzerindeki Kişilerin İndirmesi Gereken Uygulamaları Derledik!

50 yaşın üzerindeyseniz bazı trend ya da güncel uygulamaları kaçırıyor olabilirsiniz. İşte bunu düşünerekten bu içeriği hazırlamaya karar verdik. Ancak ve ancak en iyi uygulamalar veya hayatınızı kolaylaştırabilecek en stabil uygulamalarla akıllı telefonlarınızdan tam verim alabilirsiniz.

Bu içeriği 50 yaşın altındaki kişiler okumayacak mı? Tabii ki okuyacak. İçerikteki uygulamaların sadece +50 yaşındaki kişiler için değil, herkes için kullanılabilir olduğunu hatırlatmakta fayda var. Eğer bu uygulamaları okuyorsanız ve ebeveynlerinizin işine yarayacağını düşünüyorsanız mutlaka onlara bu uygulamalardan bahsedin. Uygulamalara geçmeden önce şu uyarılarda bulunmak istiyoruz: Öncelikle hangi uygulamayı indirirseniz indirin her zaman hangi izinleri istediğini, hangi bilgilerinize erişmek istediğini mutlaka kontrol edin. Tanımadığınız, kaynağını bilmediğiniz ya da yorumlarına okumadığınız uygulamaları indirmeyin. Telefonlarınızı rootlamayın ya da jailbreak yapmayın. Uygulama içi satın alımlara dikkat edin ve eğer ki küçük çocuğunuz akıllı telefonlarınızda oyun oynuyorsa ona uygulama içi satın alımlar konusunda bilgi verin.

Saatlerce uygulama marketlerde zaman geçirmemeniz için ilk olarak indirmeniz gereken 9 uygulamayı sizler için derledik. Herkesin Bilmesi Gereken Önemli Siber Güvenlik İpuçları!

Formda Kalın:

Belli bir yaşın üzerine çıktıktan sonra fiziksel yorgunluk artık daha da belli olur. Bunun yanında tabii ki sağlık problemleri de artık hayatımızın bir parçası haline gelir. Fakat formda kalmak, sağlıklı yürüyüşler ve zaman geçirmek için bazı uygulamalar var. Bunların başında tabii ki Nike Training Club adlı ücretsiz uygulama geliyor. Formda kalmanızı sağlamak mı istiyorsunuz? Bu uygulama ile başlayabilirsiniz.

Hem Android hem de iOS için ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, aklınıza gelebilecek her tür fitness sınıfına ve antrenman programına erişmenizi sağlıyor. Yogadan boksa, antrenman önerilerine, videolara ve derslere doğrudan uygulama üzerinden erişmeniz mümkün.

Biraz Meditasyon:

İş ve sosyal sorumlulukların yanında aile hayatı da bazı zamanlar yorucu olabiliyor. Bu yüzden biraz meditasyon yapmak isteyebilirsiniz ya da bu tür konulara meraklı olabilirsiniz. Bu yüzden Headspace adlı uygulamayı bu listeye almaya karar verdik. Uygulama her ne kadar belli bir süre ücretsiz sürümünü kullanmanıza izin verse de belli bir yerden sonra ücretli. Kaliteli bir uygulama olduğu için listemizde yer verdik fakat ücretsiz alternatiflerine de göz atmak için yapmanız gereken tek şey uygulama marketinizin arama kısmından ‘meditasyon’ kelimesiyle arama yapmak.

İlgili:

Düzenli kalın:

Düzenli kalmak sanırım bütün herkesin büyük bir problemi. Bu konuda Any.Do adlı uygulama yardımımıza koşuyor. Any.Do’nun en güzel özelliklerinden birisi de saatiniz dahil tüm cihazlar arasında senkronize olabiliyor. Apple, Android, Mac veya Windows kullanıcıları için tasarlanan Any.Do, sizi doğru yolda tutacak en iyi uygulamalardan birisi. Ücretsiz olarak başlayabileceğiniz fakat sonrasında aylık olarak ödeme yapmanız gereken uygulamalardan bir tanesi. Toplantılarınızı, görevlerinizi ve işlerinizi bu uygulama ile düzene sokabilirsiniz. Ücretsiz alternatifleri yok mu? Tabii ki var. Fakat Any.Do oldukça faydalı ve kullanışlı bir uygulama.

Kilo Vermek İsteyebilirsiniz:

Kilo vermek sadece +50 yaşındaki kişilerin değil, bu pandemi sürecinden dolayı sanırım artık neredeyse herkesin büyük bir problemi. Loseit adlı uygulama ile bu konuya el atabilirsiniz. Yine ilk etapta ücretsiz fakat sonrasında aylık veya yıllık olarak alabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi. Su takibinden özelleştirilebilir hedeflere kadar oldukça faydalı ve işe yarayan uygulamalardan bir tanesi.

Daha İyi Uyku:

Uykusuzluk dünya genelinde milyonlarca insanı etkiliyor. Umutsuzca daha fazla uykuya ihtiyacınız varsa, Sleepy Cycle adlı uygulama size yardımcı olabilir.

Apple ve Android’de bulunan uygulamayı, ne zaman yatacağınız ve nasıl yenilenmiş hissederek uyanacağınızla ilgili birkaç soruyu yanıtlayarak hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Uyku döngülerine göre zamanınızı hesaplayan Sleepy Cycle, uyku sersemliğiyle uyanma olasılığınızı azaltabiliyor.

Cihaz Güvenliğini Önemsemelisiniz:

Siber korsanlar bilgisayarınıza saldırmaktan fazlasını yapabilirler. Telefonunuza da girebilirler. Bu yüzden kaliteli bir antivirüs ve kullanmanız gerekiyor. Piyasada o kadar çok antivirüs uygulaması var ki kullanıcılar hangi antivirüs uygulamasını kullanmaları gerektiğine kesinlikle kendileri karar vermeli. Antivirüs kullanmak isteyen okuyucularımıza şunları hatırlatmalıyız: Öncelikle kullanacağınız antivirüs uygulamasının ne sıklıkta güncelleme alan bir uygulama olduğuna dikkat edin. Hangi şirkete ait olduğuna göz atın. Şirketin geçmişiyle ilgili ufak bir araştırma yapın. Antivirüs uygulamasının bugüne kadar hangi kötü amaçlı ve fidye yazılımları ile nasıl başa çıktığını araştırın.

Kartvizitlerinizi Düzenleyin:

Rehberiniz karışık mı? Hala birçok iş arkadaşınız var mı? Belki de bir pazarlamacısınızdır ve müşterilerinizin numaraları oldukça fazladır. CamCard adlı uygulama sizin için en iyi yardımcı. Cihazlar arası senkronizasyon özelliği de sunan CamCard adlı uygulama iOS, Android ve Windows üzerinden kolayca kullanılabiliyor.

İçeriğimizdeki yönlendirme başlıklarımızdan farklı uygulamalara göz atabilirsiniz. Ana başlıkların altındaki uygulamaların alternatiflerine göz atmayı unutmayın.

  • Diğer tavsiyelerimiz arasında ilaç takip uygulaması: MediSafe
  • Hava durumu uygulaması: The Weather Channel
  • Park edilen aracın yerini bulmak için: Park ‘n’ Forget
  • Akıllı telefondan kitap okumak isteyen kişiler için: Goodreads

50 Yaşın Üzerindeki Kişilerin İndirmesi Gereken Uygulamaları Derledik – İlgili: Mobil Uygulama İndirmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler!

50 Yaşın Üzerindeki Kişilerin İndirmesi Gereken Uygulamaları Derledik – İlgili: Netflix Alternatifi En İyi 8 Ücretsiz Platform!

İçeriklerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan veya Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sekuritance muhabbit - muhabbit.com - lorentlabs - kripto para sekuritance - kripto para

Sekuritance, AS Roma Ürün Lansmanına KYC Katmanı Sağlıyor!

kötü amaçlı yazılımlardan nasıl korunabilirim - virüsten nasıl korunurum - virüsten korunma yolları

Kötü Amaçlı Yazılım Bulaşmasını Önlemek için Bu Yolları Deneyin!