in

Bybit Türkiye ile Zirveye Yarışın: Çekilebilir 20.000 USDT, iPhone 13 Pro ve Daha Fazlası Sizi Bekliyor! 

bybit bülten
bybit bülten

Bybit Türkiye ile Zirveye Yarışın: Çekilebilir 20.000 USDT, iPhone 13 Pro ve Daha Fazlası Sizi Bekliyor!

Çekilebilir 20.000 USDT ödüllü yaz kampanyası için kayıtlar 30 Ağustos’a kadar devam ediyor!

Global kripto para platformu Bybit, yaz dönemi boyunca Türkiye kullanıcılarına avantajlar elde edecekleri yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Kullanıcılara rekor ödüllerin verileceği Trading Yarışması 24 Ağustos Çarşamba günü 19:00’da başlayıp, 4 Eylül Pazar günü 19:00’a kadar devam edecek.

En yüksek kârları (P&L) elde etmek için yarışacak kullanıcılar yalnızca USDT vadeli sözleşmelerde alım-satım işlemi gerçekleştirebilecekler. Ödül havuzunun kullanıcı sayısına göre değişeceği trading yarışmasında, yüksek kullanıcı sayısı ödül havuzundaki toplam ödül miktarını artıracak. Yarışma koşulları kapsamında kullanıcıların hesaplarında en az 50 USDT değerinde varlık bulundurması gerekirken, en yüksek kâr (P&L) oranına sahip kullanıcılar, ödül havuzundaki muhteşem ödülleri kendi aralarında paylaşacaklar.

İlgili: Bybit Shark Fin Ürünlerini Kullanmanız için 10 Önemli Neden!

100.000 USDT ve Üzeri Vadeli İşlem Hacmine Ulaşan Bir Şanslı Kullanıcıya iPhone 13 Pro Hediye! 10.000 USDT ve Üzeri İşlem Hacmine Ulaşan 50 Şanslı Kullanıcıya 10 USDT Trade Ödülü

Kullanıcılarına güvenilir ve yenilikçi bir işlem deneyimi sunan Bybit, her zaman daha fazla kazandırmaya devam ediyor. En yüksek ödül havuzunun çekilebilir 20.000 USDT olacağı etkinlikte, yarışmaya katılım gösteren ve 100.000 USDT ve üzeri vadeli işlem hacmine ulaşan bir kullanıcı İphone 13 Pro ödülü, 10.000 USDT ve üzeri vadeli işlem hacmine ulaşan 50 şanslı kullanıcı ise 10 USDT Trade Ödülü’nün sahibi olacak.

Katılımcı Sayısı Arttıkça Artan Ödül Havuzu!

Çekilebilir 20.000 USDT’nin maksimum ödül havuzu olduğu yarışmada, katılımcı sayısı arttıkça ödül havuzu ve ödüle hak kazanan kişi sayısı artacak. Arkadaşlarınızı yarışmaya davet ederek ödüllerin açılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Trading yarışmasına katılmak ve etkinlik koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için Bybit’in resmi web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili: Grid İşlem Botu Nedir? Kullanmanız İçin 10 Neden!

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit-grid-botu

Grid İşlem Botu Nedir? Kullanmanız İçin 10 Neden!

likidite madenciligi

Likidite Madenciliği Nedir? Likidite Madenciliği Hakkında Tüm Detaylar!