in

Bybit VIP Programı Hakkında Detaylar ve Bilgiler!

bybit VIP programı
bybit VIP programı

Bybit VIP Programı Hakkında Detaylar ve Bilgiler!

Bu içeriğimizde: Bybit VIP Programına nasıl üye olunur? Avantajları nelerdir? Sorularının cevaplarına ve konuyla ilgili diğer detaylara yer verdik.

Bybit VIP Programı Hakkında Detaylar ve Bilgiler:

Bybit VIP Programı Nedir?

VIP programı, spot ve vadeli işlemlerde yüksek hacimli işlemler gerçekleştiren yatırımcılara özel olarak geliştirilmiş bir hizmet programıdır.

VIP Programına katılmak için gereken aylık işlem hacmi nedir?

Öncelikle bu programa katılabilmeniz için Bybit’e üye olmanız gerekir. Bununla birlikte, hesap bakiyeniz ve aylık işlem hacminiz en az 250.000 USD’ye ulaştığında otomatik bir şekilde VIP programına katılma hakkı kazanırsınız. Bu sayede size özel ödüllerden ve kampanyalardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Ancak VIP üyesi olmaya hak kazandıktan bir gün sonra durumunuz değişecektir. Şartları sağladığınız günün ertesinde Türkiye saati ile 09.00’da VIP üyelik durumunuz güncellenecektir.

monster-galaxy-bybit-launchpad-listeleniyor-GGM-token
Global kripto para borsası Bybit

Programın Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

İşlem ücretleri: Yatırıcımlar, VIP seviyelerine göre platformda gerçekleştirecekleri işlem ücretlerinde indirim kazanırlar. Söz konusu bu indirimler; %0,02 alıcı ücreti ve %0’ı bulan piyasa yapıcı ücreti gibi oldukça büyük indirimlerden oluşur.

Kullanıcıya özel temsilci: Yatırımcıların VIP programında yer almalarının bir avantajı da kendilerine özel temsilcilerden destek almalarıdır. Bu sayede yeni ürünler kullanıma sunulduğunda; kişiye özel ürün tanıtımı ve özel hediyeler gibi çeşitli hizmetler sağlanır. Bununla birlikte VIP üyeler; dünyanın dört bir yanında düzenlenen etkinliklere davet alırlar ve bu davetlerde yeni yatırımcılarla tanışabilirler.

Hoş geldiniz hediyeleri: Programa üye olanlar için kişiye özel hoş geldiniz hediyeleri verilmektedir.

Sektörle ilgili raporlara öncelikli erişim: VIP programına üye olan yatırıcımlar, uzmanlar tarafından hazırlanan ve trend coinler hakkında bilgiler içeren raporlara ilk elden ulaşma imkânı kazanırlar.

Özetlemek gerekirse: Yatırımcılar, Bybit VIP programına katılarak; çeşitli ödüllere, kişiye özel hizmetlere, ayrıcalıklı işlemlere erişirler. Programa katılım koşulunu yerine getiren ve bu koşulları sürdüren bütün kullanıcılar; söz konusu bu avantajlardan yararlanma imkânına sahip olur.

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

opera safari chrome

Herhangi Bir Tarayıcıda Önbelleğinizi Nasıl Temizlersiniz?

iPhone iPad

iPhone ve iPad’inizi TV’nize Nasıl Bağlarsınız?