in

Dizi Önerisi | 14 Dizi Önerisi ve Yurtdışı İçerikleri İçin Güzel Bir VPN!

dizi önerisi - netflix dizi önerisi - en iyi dizi önerileri - abd netflix erişim - vpn ile netflix izleme
dizi önerisi - netflix dizi önerisi - en iyi dizi önerileri - abd netflix erişim - vpn ile netflix izleme

Dizi önerisi içeriğimizde 14 farklı yabancı diziyi ele alırken aynı zamanda yurtdışındaki bir içeriği (Türkiye’de olmayan) nasıl izleyebileceğinizi hızlıca anlatacağız. Eğer ABD veya İngiltere gibi yerlerdeki dizileri merak ediyor ve ülkemizdeki içerikler sizi pek mutlu etmiyorsa bu VPN hizmetini (Cümleye tıklayarak ürünü inceleyebilir veya satın alabilirsiniz. Hızlı, güvenli, ucuz ve ekstra özellikler sunuyor.) kullanarak küçük bir alt yazı eklentisiyle bu sorunları çözebilmeniz mümkün. Şimdi 14 güzel dizi önerisi içeriğimize başlayalım!

Dizi Önerisi | 14 Dizi Önerisi ve Yurtdışı İçerikleri İçin Güzel Bir VPN!

on my block season 2 netflix everything we know
On My Block

1. On My Block:

3 sezon, 30 bölüm | IMDb Puanı: 8.3/10

Gençlik dizisi mi arıyorsun? Dizi önerisi başlığımızın ilk içeriği tam olarak böyle bir dizi. Gençlik dizisi olmasının yanında içerisinde komedi ve dram da bulunuyor. İlginç karakterlerin olduğu bu dizi için tam anlamıyla bir gençlik draması diyebiliriz. 4 farklı çocuğun arasındaki bağı yakından görmemizi sağlayan dizide aynı zamanda bu çocukların sokakta nasıl bir hayatları olduğuna değiniyor. Çeteleşme şiddetini hiç merak ettiniz mi? Bu dizi tam size göre olabilir. İlk sezonu 16 Mart 2018’de yayınlanan dizi tam 10 bölümden oluşuyor. Toplamda ise 3 sezon ve 30 bölümden oluşuyor.

13rw
13 Reasons Why

2. 13 Reasons Why

4 sezon, 49 bölüm | IMDb Puanı: 8.2/10

Ölmek için 13 sebep olarak dilimize çevrilen diziyi ilk izlediğimde biraz küçük gerilimler yaşarken oldukça da merak etmiştim. Neredeyse her bölümde acaba ne olacak, acaba kim, acaba şu bu derken meraktan ölmemek elde değil. Bu yüzden bir oturuşta izleyip bitirebileceğiniz bu diziyi kaçırmamanızı öneririz. Diziyi birçok kişinin izlediğini fakat gözden kaçıranlar için müthiş bir dizi olduğunu açıklamam gerekiyor. 4 sezon ve 49 bölümden oluşan bu dizinin IMDb puanı da oldukça iyi. Konusunu ve içeriği merak edenler için de şunu söylemeliyim: Hannah adında genç bir kız intihar ediyor ve arkasında toplamda 13 ses kaydı kaseti bırakıyor ve heyecan burada başlıyor! Keyifli seyirler.

bloodline kyle chandler ben mendelsohn
Bloodline

3. Bloodline

3 sezon, 33 bölüm | IMDb: 8.1/10

Bloodline, Sony Pictures TV tarafından üretilen IMDb puanı 8.1 olan Amerikan Netflix dizilerinden bir tanesi. Gerilim ve dram temalı olan dizi 3 sezon 33 bölümden oluşuyor. ‘Çerezlik dizi’ olarak adlandırılan dizilerden birisi olduğunu düşünüyorum. Dizi birçok kişiye yavaş gelebilir. Özellikle ilk sezonda yavaş bir süreç var. Aile dramı sevenlerin özellikle izleyeceği dizilerden bir tanesi.

i am not okay with this feat
I Am Not Okay With This

4. I Am Not Okay With This

1 sezon, 7 bölüm | IMDb Puanı: 7,6/10

Sadece 1 sezon ve 7 bölümden oluşan I Am Not Okay with This, Charles Forsman’ın aynı isme sahip çizgi romanından uyarlanmıştır. Amerikan komedi – drama dizisi olan I Am Not Okay with This, 26 Şubat 2020’de Netflix üzerinden yayınlandı. Dizi birçok eleştirmenden olumlu eleştiri almış olsa da ne yazık ki beklenen IMDb üzerindeki puanı diğer dizilere göre oldukça düşük.

luke cage1
Luke Cage

5. Luke Cage

2 sezon, 26 bölüm | IMDb Puanı: 7,5/10

Süper kahramanları sever misiniz? Eğer süper kahramanları ya da süper güçleri olan insanların olduğu dizileri seviyorsanız Luge Cage size göre olabilir. Fakat unutmayın; bu dizi beklediğiniz gibi bir dizi çıkmayabilir. Çünkü aklımızdaki süper kahramanlar genelde Batman ya da Spiderman gibi kahramanlar. Fakat farklı kahraman arıyorsanız izlemeniz gerekebilir. 2 sezon 26 bölümden oluşan bu dizi birçok eleştiriye maruz kaldı.

one day at a time renewed season 4 jpg
One Day at a Time

6. One Day at a Time

3 sezon, 39 bölüm | IMDb Puanı: 8.2/10

94 yaşındaki ikonik televizyon yapımcısı Norman Lear tarafından gerçekleştirilen 1970’lerin sitcom’unun yeniden canlandırılması olan, One Day at a Time, yalnızca selefine uymayı değil, aynı zamanda onu mucizevi bir şekilde geliştirmeyi de başarıyor. Bu güncellenmiş içerikte kaliteli espirileri görmeniz mümkün. IMDb puanı 8.2 olmasına rağmen kişisel görüşüm 8.7 gibi bir puan verirdim. Oldukça güldürdü ve güzel geldi. Toplamda 39 bölüm ve 3 sezondan oluşuyor.

seven seconds
Seven Seconds

7. Seven Seconds

1 sezon, 10 bölüm | IMDb Puanı: 7,8/10

Bir polisin 15 yaşındaki küçük bir çocuğa çarpıp kaçmasını ele alan dizi oldukça gerçek hayattan alıntılarla devam ediyor. Sokakta gördüğümüz bazı şeyleri dizide görmemiz mümkün. Toplam 10 bölüm olan bu dizide tek bir vakayla ilgileniliyor. Dizide vurgulanmak istenen konulardan birisi de; siyahi bir vatandaşın hayatı, toplum ve adalet sağlayıcıları tarafından ne kadar önemli? sorusu. Oldukça ilginç bir konuyu ele alıyor, akış belki sizi mutlu etmeyebilir fakat güzel bir dizi. Zamanı olanlar izleyebilir. Dördüncü bölüme kadar sabredin. Sonra iyi bir şekilde dizi sizi yakalıyor ve bırakmıyor.

atypical feat
Atypical

8. Atypical

3 sezon, 28 bölüm | IMDb Puanı: 8.3/10

Sanırım bu diziyi bilmeyen ya da görmeyen yoktur. Fakat birçok kişi bilmesine ve görmesine rağmen pek izlemiyor. Nedeni hakkında hiçbir fikrim yok. IMDb puanı 8.3 olan bu dizinin daha fazla puanı hak ettiğini söylemeliyim. 3 sezon, 28 bölümden oluşan ABC kanalının aile dizilerinden bir tanesi ve oldukça başarılı bir dizi.

you penn badgley feat
You

9. You

2 sezon, 20 bölüm | IMDb Puanı: 7,9/10

IMDb puanı neden bu kadar düşük hala anlamış değilim. Belki de etkileyici konusu yüzünden böyledir diye düşünmeden edemiyorum. Hala izlemeyen var mı? İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ettiğim müthiş bir dizi. Dizideki oyunculuk, akış, hız, gerilim vb. her şey gerçekten tam anlamıyla profesyonelce işlenmiş ve izleyiciye aktarılmış. Bu dizide ek olarak sosyal medya üzerindeki zararları da görmemiz mümkün. Bu yüzden izlemek bazı konularda da bilgilendirebilir diye düşünüyorum.

VPN dikdortgen 10
Yurtdışındaki Netflix içeriklerine erişebilmek için üst görsele tıklayın ve ürünü inceleyin.

Kaspersky VPN;

 • İndirimli, ucuz.
 • Ekstra özellikleri mevcut.
 • ABD Netflix içeriklerine erişebiliyor.
 • İngiltere Netflix içeriklerine erişebiliyor.
 • Açık ağlarda %100 koruma sağlıyor.
 • Kayıt tutmuyor.
 • 5 – 9 – 14 göz ülkesinde bulunmuyor.
 • Sunucu sayısını gün geçtikçe artırıyor. Bu sayede de yakın gelecekte birçok ülkenin Netflix, Amazon Prime gibi içeriklerine erişmemizi sağlayabilir.
 • Gizlilik ve güvenlik konusunda artı puana sahip.
 • İtibarı yüksek bir şirketin ürünü.
 • Ürünü yakından incelemek için web sitelerini ziyaret edin: http://kas.pr/134j 
es 106 unit 00084r jpg 2
Everything Sucks!

10. Everything Sucks!

1 sezon, 10 bölüm | IMDb Puanı: 7,5/10

10. sıradaki dizi önerisi ise Everything Sucks adlı dizi. Bu diziyi Stranger Things izleyen kişiler sevmeyebilir çünkü biraz ona benziyor. Fakat Stranger Things’in komedi karşılığının olması da birçok kişiye çok ilginç ve güzel geliyor. Bu şekilde izlendiğinde oldukça keyifli. Sadece 10 bölümden oluşan bu dizi için çerezlik diyebilirim.

dwp 308 unit 00302r jpg
Dear White People

11. Dear White People

3 sezon, 30 bölüm | IMDb Puanı: 6,3/10

Netflix’teki en iyi ve en az değer verilen dizilerden biri olan Dear White People, dayandığı filme göre katlanarak gelişmeyi başaran bir televizyon uyarlaması. 30 bölümlük bu dizi daha önceden duydunuz mu ya da izlediniz mi bilmiyorum. Fakat IMDb puanına bakılmadan başlanılması gereken dizilerden diyebilirim.

travelers
Travelers

12. Travelers

3 sezon, 34 bölüm | IMDb: 8.1/10

Travelers, Netflix ve Eric McCormick’in (Will & Grace) oynadığı Kanadalı bir televizyon ağı Showcase tarafından ortaklaşa hazırlanan bir bilim kurgu dizisi. 3 sezon 34 bölümden oluşan bu dizi bilim kurgu dizileri arasında oldukça başarılı bir yere sahip. İlginç bir şekilde izleyiciyi ekranlara bağlayan ve diğer bölümleri merak ettiren bu diziyi kesinlikle kaçırmayın.

alias grace
Alias ​​Grace

13. Alias ​​Grace

1 sezon, 6 bölüm | IMDb Puanı: 7,9/10

Gerçek bir hikayeye dayanan bir Margaret Atwood romanından uyarlanan Alias ​​Grace, 19. yüzyılın ortalarında Kanada’da bir ev hizmetçisi Grace Marks’ın (Sarah Gadon) çifte cinayetten mahkum edildiği yerde geçiyor. Akıl hastanesinde zaman geçirdikten ve hapishanede yatarken, Grace’in suçlu mu, masum mu, yalan mı yoksa doğruyu mu söylediğini anlamak için bir terapist çağrılır ve dizi başlar. 6 bölümden oluşan hızlıca bitirebileceğiniz bir dizi. Keyifli seyirler dileriz.

Dizi önerisi ve VPN önerisi arayan arkadaşlarımız için güzel olan bu içeriğimizi okuduğunuz için teşekkürler. Hemen buraya tıklayarak farklı bir içeriğimizi hızlıca okuyabilir, web sitemizde zaman geçirmeye devam edebilirsiniz.

Öneride bulunduğumuz VPN içeriğini detaylı incelemek, özelliklerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cep telefonum hacklendi - cep telefonu hacklenir mi - siber saldırı nedir - kaspersky vpn - lorentlabs

Cep Telefonum Hacklendi Mi? Bunu Nasıl Anlar Ve Düzeltebilirim?

kaspersky vpn - kaspersky vpn secure connection - kaspersky vpn black friday - %50 indirimli vpn

Black Friday VPN | VPN’de Bize Özel %50 İndirim! Fırsatı Kaçırma!