in

Eski Tweetleri Toplu Olarak Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitter toplu tweet silme - twitter kodları - tweet toplu mesaj silme - tweet fav silme
Twitter toplu tweet silme - twitter kodları - tweet toplu mesaj silme - tweet fav silme

Tweetleri toplu olarak silme işlemi son zamanlarda yine bizlere sosyal medya hesaplarımız ve mail adreslerimizden sorulan sorulardan birisi. Bu içeriğimizde toplu tweetleri nasıl sileceğinizi anlatacağız. Toplu tweetleri silmek için belli .js kodları mevcut. Fakat bu kodları nasıl kullanacağınızı anlattığımız twitter floodları olduğu için kodlar dışında nasıl silinebileceğini anlatacağız. Bu arada .js kodlarının çalışması için eski twitter sürümüne geçiş yapmanız gerekli. Bu işi en iyi yapan Chrome eklentisi GoodTwitter şu an için aktif olarak çalışmıyor. Bu yüzden .js kodları konusunu biraz erteleyebiliriz.

Bu Bahsedilen .JS Kodları İle Neler Yapılabiliyordu?

  • Twitter’da toplu engelleme
  • Twitter’da toplu sessize alma
  • Twitter’da toplu tweet silme
  • Twitter’da toplu FAV atma
  • Twitter’da toplu RT atma
  • Twitter’da toplu DM silme

.JS Kodları Olmadan Ne Yapacağız?

Tek bir tweeti silmek oldukça kolay. Bunu hepimiz biliyoruz. Sağ taraftaki aşağı ok tuşuna tıkla ve ‘tweeti sil’ seçeneğine tıkla. İşte tamam, silindi! Fakat geçmişteki tweetler çok ise tek tek bu şekilde silmek oldukça zor olurken aynı zamanda zaman kaybı da olacaktır.

Bu tür işlemler için üçüncü parti birçok uygulama veya web sitesi mevcut. Fakat en çok kullanılan aşağıdaki 3 web sitesidir:

  • TwitWipe: Eğer profilinizde 3200’den az bir tweet varsa TwitWipe bu konuda size çözüm üretebilir. Çünkü tek kullanımda 3200 tweetinizi siliyor.
  • TweetDelete: Türkiye’de 3. parti uygulaması olarak (Tweet silme konusunda) en çok kullanılan web sitelerinden bir tanesi. Yine Twitter’ın silme sınırına takılan TweetDelete de 3200 tweetinizi silebiliyor.
  • GoCardigan: Bu web sitesini diğerlerinden ayıran bir özellik var. Açık kaynak kodlu olması. Açık kaynak kodlu olan GoCardigan ile de ilk etapta 3200 tweet silebiliyorsunuz. Fakat bu web sitesiyle geri kalan tweetlerinizi de silmeniz mümkün.

Konuya İlişkin Notlar:

Not – 1: Sosyal medya platformlarında üçüncü parti uygulamaları veya web sitelerini kullanmayı önermiyoruz.

Not – 2: Eğer yukarıdaki uygulamalardan/web sitelerinden birisini kullanacak olursanız Twiter’da izin verdiğiniz uygulamalayı kaldırmayı ardından parolanızı değiştirmeyi unutmayın.

Not – 3: Bazı üçüncü parti uygulamaları kullanırken (Özellikle toplu işlem yaparken) hesabınız geçici olarak sınırlandırılabilir ya da askıya alınabilir.

Bu notları dikkate alacağınızı düşünüyoruz. Bu içeriğin ortaya çıkmasının amacı tamamen DM üzerinden ve mail üzerinden gelen sorular üzerinedir.

Tweetleri toplu olarak silme konusu bittiğine göre web sitemizdeki diğer içerikleri okumak için hemen buraya tıklayabilirsiniz. Yorum yapmayı ve içeriklerimizi paylaşmayı lütfen unutmayın. Keyifli günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vitalik Buterin kimdir - vitalik buterin - vitalik buterin hakkında - ethereum'un kurucusu vitalik buterin

Ethereum’un Kurucusu Vitalik Buterin Kimdir? Vitalik Buterin Hakkında!

Facebook Messenger Rooms vs Google Meet comparison 4d470f76dc99e18ad75087b1b8410ea9

Facebook Messenger Rooms Ve Google Meet Karşılaştırması!