in

Dark Reader İncelemesi! Dark Reader Kullanılır mı?

dark reader incelemesi - dark reader nedir - karanlık mod eklentisi - lorentlabs - lorentlabs.com
dark reader incelemesi - dark reader nedir - karanlık mod eklentisi - lorentlabs - lorentlabs.com

Dark Reader İncelemesi! Dark Reader Kullanılır mı?

Dark Reader İncelemesi!

Dark Reader küçük fakat etkili bir eklentidir. Birçok platform beyaz modun yanında bizlere hem karanlık mod hem de koyu mod olmak üzere 2 farklı seçenek sunmaya başladı. Bunu Twitter, Web Whatsapp, Facebook gibi platformlarda görmek mümkün. Hatta bazı bloglar, haber siteleri ve hatta sözlüklerde de bu kullanılmaya başlandı.

Karanlık mod sevenler bir süre sonra direkt olarak koyu mod kullanmaya başladılar. Farklı platformlardaki beyaz modlardan ise sıkıldılar. Çünkü her şey beyaz ve beyaz modun gözleri oldukça yorduğu ortaya çıktı.

Peki beyaz mod kullanırken koyu/karanlık moda hiçbir şekilde geçmeyen platformlar için ne yapacağız? Koyu/Karanlık mod kullanmak istiyorsanız bazı eklentileri kullanarak bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

Burada yardımımıza ise en hızlı şekilde Dark Reader adlı eklenti koşuyor. Parlaklık, kontrast, sepya filtresi, koyu mod ve yazı tip ayarları gibi birçok özellik sunan bu eklenti Chrome’da da mevcut. Peki başka hangi tarayıcılarda var?Dark Reader Firefox ve Safari için de geliştirilmiş.

Açık kaynak kodlu olan Dark Reader geliştiricilerinin en önemli iddialarından birisi de hiçbir zaman müşterileri ile ilgili kayıt tutmadıkları ve reklam göstermedikleriyle alakalı. Farklı karanlık mod ya da gece modu eklentileri ile birlikte çalışmaması durumunda diğer eklentilerin çalışmalarını durdurmanız gerekiyor. Buradan farklı bir konuyu okuyabilirsiniz.

Dark Reader İncelemesi | Hakkında!

* Eklentinin geliştiricileri, internet sitelerinde yayınladıklar bir içerikte 2 milyon kullanıcıyı geçtiklerini duyurdular.
* Geliştiriciler geçtiğimiz aylarda Dark Reader’ın benzerlerinin oluşturulduğunu ve bu benzer uygulamalar ile bazı bilgilerin çalındığını açıkladı.
* Eklentiye dair doğru bilgi için internet sitelerini incelemekte her zaman fayda var. İnternet sitelerinin adresi ise şöyle: https://darkreader.org/
* Eklentinin ana sitesinde bir bağış butonu var, bu buton ile çalışanlara bağış yapabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:

Aşağıdaki başlıkların üstlerine tıklayarak direkt olarak bizlerin seçtiği içerikleri okumaya başlayabilir, web sitemizde zaman geçirmeye devam edebilirsiniz. Bu içerikleri sizler için özenle seçtik. Keyifli okumalar.

ccleaner-nedir-nasil-kullanilir

Ccleaner Nedir? Ccleaner İncelemesi! Ccleaner Kullanılır Mı?

DNS nedir - DNS hakkında - DNS kullanımı - DNS nasıl değiştirilir

DNS Ne İşe Yarar? DNS Nedir? Amacı ve Tarihçesi!