in

Twitter’dan Para Kazanma Hayali Gerçek Oluyor!

twitter revue para kazanma - twitterdan para kazanma - revue ile para kazanma - revue nedir
twitter revue para kazanma - twitterdan para kazanma - revue ile para kazanma - revue nedir

Twitter’dan Para Kazanma Hayali Gerçek Oluyor!

Twitter’dan para kazanma konusu birçok kişinin hayali. Daha doğrusu internetten para kazanma konusu birçok kişinin hayali. Çünkü herkesin gözü önünde birçok Youtuber veya farklı platformlardaki Influencerlar oldukça fazla para kazanabiliyor. Fakat burada insanların kaçırdığı bir nokta var. Youtuber ya da influencerlar ne zamandır ve nasıl çalışıyor, ne kadar emek – zaman harcıyor bu konular gözardı ediliyor. Genelde bu konular daha çok basite indirgendiği için insanlar ”Böyle video mu çekilir” ”Bu izleniyorsa ben de izlenirim” gibi çıkarımlarda bulunup ne yazık ki para kazanma hayallerini yok ediyorlar.

İnternetten kazanılan paranın aslında sanıldığı kadar kolay olmadığını düşünen kişiler ise göz önünde bulunan bu insanların nasıl kazandığını ve neler yaptığını çok ince bir şekilde detaylandırarak araştırıyorlar. Bu yüzden para kazanan insanlara sosyal medyada hakaret etmeden önce kesinlikle yapabilen daha iyisini yaparak daha fazla kazanmaya çalışmalı. Çünkü artık içerik üreticisi olmak gün geçtikçe zorlaşıyor.

Şimdi ana konumuza dönelim.

Twiter geçtiğimiz haftalarda Reveu adlı platformu satın almıştı. Hatırlarsınız, birkaç hafta önce gerçekleşti bu satın alma olayı. Reveu da neymiş diye soranlar olacaktır.

Revue, e-posta bültenlerinin paylaşılmasını ve içerik üreticilerin gelir elde etmesini sağlayan bir platform.

Bu platform 2015 yılında Hollanda’da kurulan bir şirket. Twitter satın almadan önce pro özelliği ücretli olan bu uygulamanın artık pro özelliği de ücretsiz.

Kısaca artık herkes Revue platformu sayesinde içerik üreterek para kazanma ihtimaline kavuşabilecek. Bu içerikler genelde metin içerikleri olacak. Örneğin bir konuda uzmanlığınız varsa o konuda içerikler üreterek metinler/bültenler oluşturacaksınız. Mesela siber güvenlik, kripto para, pazarlama, grafik tasarım vb. gibi konularda içerik ürettikçe artık para kazanacaksınız. Aboneleriniz (Twitter’daki gibi takipçileriniz) olacak ve ödemeler gerçekleşecek. Fakat beta olduğu için mevcut ödeme sistemi henüz Türkiye’de kullanılabilen bir özelliğe sahip değil.

Dikkat:

Beta süreci aktif bir şekilde ABD ve Hindistan’da sürüyor. Yakında tamamen bütün kullanıcılara sunulacak olan bu özellik ile ödeme seçenekleri de bir şekilde çoğaltılacaktır. Türkiye’de olmayan bir ödeme yöntemi kullanılması da akıllara farklı şekillerde o ödeme yöntemini kullanabilir miyiz sorusunu getiriyor. Tabi ki de kullanmak mümkün. Bu konuyu da ilerleyen günlerde ele alacağız.

Twitter kullanıcıları Revue sayesinde ücretsiz bir haber bülteni oluşturma, e-posta listelerini içe aktarma, Tweet yerleştirme, etkileşimlerini analiz etme ve abonelerden para kazanma gibi özellikleri kullanabilecek.

Platformun kullandığı ödeme yönteminin ismi ise Stripe.

Stripe, ne yazık ki 43 ülkede kullanılırken şu an ülkemizde kullanılamıyor.

Telegram Kanalımıza katılın, özel indirimlerden, ücretsiz bilgiden ve web sitemizin akışından hızlıca yararlanın: LorentLabs Topluluğu

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

server çeşitleri nelerdir - server nedir - sunucular - vps sunucu

Server Çeşitleri Nelerdir? Server Çeşitleri Hakkında!

güvenli internet - çocuk ve sosyal medya - siber güvenlik - lorentlabs

Çocukların Güvenliği İçin Ne Yapmalı? Sanal Güvenliği Sağlayın!