in

2021’de VPN Almanız İçin Birçok Neden! VPN Kullanıyoruz, Peki Neden?

neden vpn kullanmalıyım - güvenli vpn - kaspersky vpn connection
neden vpn kullanmalıyım - güvenli vpn - kaspersky vpn connection

2021’de VPN Almanız İçin Birçok Neden! VPN Kullanıyoruz, Peki Neden?

2021’de VPN kullanmak için birçok nedenimiz var. Bu içeriğimizde özel bir VPN önerisi ile birlikte nedenleri ele alıyoruz. Bu nedenlerin çoğaltmanız da mümkün.

Mahremiyetin neredeyse tamamen kelime anlamını yitirdiği bir yüzyılda yaşıyoruz. İnternet servis sağlayıcılarından sosyal medya platformlarına kadar neredeyse herkes kullanıcıların web etkinliklerini bir saniye bile boş kalmadan izliyor ve analiz ediyor. Hal böyleyken internet kullanıcılarının birçoğu artık her saniye VPN kullanmaya başladı. Neden mi? Çünkü kaliteli bir VPN her zaman verilerinizi şifreler ve sizi izleyicilerden korur. Bir VPN hizmetine ihtiyacın olup olmadığına karar verebilmen için bu içeriğimizde sana yardımcı olacağız. Zaten bir VPN hizmetine ihtiyacının olduğundan eminsen önerdiğimiz VPN hizmetini buraya tıklayarak alabilirsiniz. İlk ay %70 indirimli ve 1 aylık ya da 1 yıllık alsanız da 5 kişi/5 cihaz aynı anda bile kullanabiliyor. Peki neden bu ürünü öneriyoruz?

Bundan da bahsetmemizi ister misiniz? Çünkü hızlı, Türkçe dil seçeneğinin yanında sosyal medyadan ya da telefondan Türkçe konuşarak destek alabiliyorsunuz, ucuz, kill switch özelliği mevcut. Abd’deki Netflix, Amazon Prime, Hulu, Disney+, İngiltere’deki BBC iPlayer ve Netflix’e erişebiliyorsunuz. Alt yazı seçeneği mi sorun? O zaman Subflicks eklentisiyle bunu hızlıca çözüyorsunuz. Kısacası 10/10 bir ürün.

Hangi ülkede olduğunuzun hiçbir önemi yok, devlet gözetimi artıyor. Hükümetlerin sosyal medya ve internet servis sağlayıcılarından talep ettikleri ve neredeyse %600 artmış durumda. Nasıl bir veri talep edildiğini hayal edebiliyor musunuz? Ürkütücü bir şekilde bu talep edilen veriler büyüyor. Eğer bir VPN kullanırsanız verileriniz şifrelenir ve sosyal medya platformlarıyla internet servis sağlayıcınız sizi göremez.

2021’de VPN – İlginizi Çekebilir:

İnternet servis sağlayıcınızdan kendinizi korumanız gerektiğini düşünüyor musunuz? VPN, internet servis sağlayıcınızı kör eder. Kör olan internet servis sağlayıcınız verilerinize erişemez. Hareketlerinizi izleyemez ve erişemediği verilerinizi satamaz.

Bilgisayar korsanlığı da aynı devlet gözetiminin arttığı gibi hızlı bir şekilde artıyor. Hala devam eden salgından dolayı bu neredeyse normalden 3-4 kat daha fazla bir hızla artıyor. Güvenlik ihlalleri artık sadece virüslerden kaynaklanmıyor. E-postalardan, anlık bildirimlerden ve güvendiğinizi düşündüğünüz kişilerden kaynaklanıyor. Günümüzde bilgisayar korsanlarına karşı en iyi iki savunma, çok faktörlü kimlik doğrulama ve şifreleme. Muhtemelen siz bunu zaten biliyorsunuz. Fakat şifreleme konusunda sizi en iyi koruyacak olan şey kaliteli bir VPN hizmetidir.

Sansür, engelleme ve yasakları bir VPN ile aşabilirsiniz. Nasıl mı? Yapmanız gereken şey aslında oldukça basit. Kaspersky VPN hizmetini satın almak istemiyorsanız ve hızını, arayüzünü vb. denemek istiyorsanız deneme sürümünü kullanın. Bu VPN hizmeti ile sansürü, engellemeleri ve yasakları aşarken aynı zamanda yukarıda da bahsettiğim gibi coğrafi engellemeleri de aşabilirsiniz. Yani; Netflix, Amazon Prime, Hulu, Disney+ gibi platformlara hızlıca erişebilirsiniz. Fakat unutmayın; Kaspersky deneme sürümü, kullanıcılarına kısıtlı imkanlar sunuyor. Deneme sürümünü indirmek ya da ilk ay %70 indirimli bir şekilde bu ürüne sahip olmak isterseniz şuradan bakabilirsiniz: https://kas.pr/134j

İşletmelerinizi bir VPN hizmetiyle korumanız mümkün. Hiç büyük şirketlerin VPN kullanıp kullanmadığını düşündünüz mü? Birçoğu kullanıyor. İşletme verilerinizi korumak istiyorsanız siz de kaliteli bir VPN kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşletmelerinizi bir VPN hizmetiyle koruyabilirsiniz.
Oyun modu dikdorgen
Bir antivirüse mi ihiyacın var? Oyun Modu özelliği ile kasmayan antivirüsü dene!

Kendinizi internet servis sağlayıcılarından, hükümetlerden korurken aynı zamanda reklamverenlerden de hızlıca korumanız mümkün. Eminim herkes arama motorunda bir arama yapınca birkaç saat içinde o yaptığı aramayla ilgili farklı sitelerde reklamlar görmüştür. Bu ürkütücü değil mi? Karanlık bir yolda yürürken arkanızdan yüzünü göremediğiniz birkaç kişi sizi takip etse korkmaz mısınız? İşte bu da tam olarak böyle bir şey. Bunlardan kurtulmak için VPN kullanabilirsiniz.

Bir VPN kullanarak anonimliğinizi ele alabilirsiniz. Anonimlik de internetteki mahremiyet kadar önemli bir konu. Eğer anonim değilseniz verileriniz mutlaka birilerinin elindedir.

Birçok kişinin seveceği en önemli konulardan birisi de indirimler ve ucuza satın alımlar. Eğer bir ürünü satın almak istediğinizde o ürün ülkenizde pahalıysa, kaliteli bir VPN hizmetini aktif edin. Farklı ülkelerden o ürünün fiyatlarına bakın. Unutmayın; bu her web sitesinde işe yaramıyor fakat birçok sitede yaradığı da bir gerçek. VPN, bir ürünü ucuza almanızı da sağlar.

2021’de VPN Almanız İçin Birçok Neden! VPN Kullanıyoruz, Peki Neden? Konusuyla İlgili: Alt Yazı Sorunu Olmadan ABD’deki Netflix İçeriklerini Nasıl İzliyoruz?

Bu içerikte ürün yerleştirme şeklinde reklam bulunmaktadır.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kvkk kapsamında veri güvenliği - veri güvenliği - lorentlabs

KKVK Kapsamında Veri Sorumlusunun Veri Güvenliğine İlişkin Yükümlülükleri!

ki Faktörlü Kimlik Doğrulama İşlemini güvenli kullanmak - güvenli 2fa - 2fa nasıl kullanılır

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama İşlemini Hızlıca Güçlü Hale Getirin