in

Baby Doge Madenciliği Nasıl Yapılır? Baby Doge Nedir?

Baby-Doge-madenciligi
Baby-Doge-madenciligi

Baby Doge Madenciliği Nasıl Yapılır? Baby Doge Nedir?

Bu içeriğimizde baby doge madenciliği nasıl yapılır? Sorusunu cevaplarken aynı zamanda baby doge nedir? Sorusunu da detaylandırıyoruz.

İçeriğimize geçmeden önce Baby Doge Madenciliği Nasıl Yapılır? Baby Doge Nedir? Başlıklı içeriğimizin tamamen bilgi amaçlı olarak yazıldığını hatırlatmak istiyoruz.

Gelin şimdi hep birlikte baby doge madenciliği nasıl yapılır? Sorusunu cevaplayalım.

Baby Doge Nedir?

Dogecoin, logosu olarak “Doge” memesinden Shiba Inu köpeğine benzeyen bir kripto para birimidir. 6 Aralık 2013’te “şaka para birimi” olarak tanıtılan Dogecoin, hızla kendi çevrimiçi topluluğunu geliştirdi ve Ocak 2014’te 60 milyon ABD Doları’lık bir sermayeye ulaştı. Çoğu kripto para biriminin aksine, Dogecoin hızlı bir başlangıç ​​madeni para üretim programına sahipti: 100 milyar madeni para dolaşımdaydı. 2015 ortasına kadar, bundan sonra her yıl ek 5.256 milyar jeton ile. 30 Haziran 2015 itibariyle 100 milyarıncı Dogecoin çıkarıldı.

Dogecoin, bir altcoin olarak adlandırılır. Dogecoin, Portland, Oregon’dan Billy Markus ve Sidney, Avustralya’dan Jackson Palmer tarafından oluşturuldu. Dogecoin, dünya çapında Shiba Inus tarafından tercih edilen, açık kaynaklı bir eşler arası dijital para birimidir.

“Dogecoin” adı, “köpek” ve “madeni para” kelimelerinin birleşimidir. Dogecoin, tıpkı sizin gibi arkadaş canlısı insanlardan oluşan inanılmaz, canlı bir toplulukla diğer dijital para birimlerinden ayrılıyor.

dogecoin nereden alınır - dogecoin nedir - kripto para - dogecoin hakkında - dogecoin kaç tl

Baby Doge Coin, Dogecoin’in bir yan ürünüdür. 2017 yılının Aralık ayında oluşturulmuş yeni bir kripto para birimi, Dogecoin ile Baby Doge Coin arasındaki temel fark, Baby Doge Coin’in 60 saniyelik bir blok süresine ve Dogecoin’in bir blok süresine sahip olmasıdır. Baby Doge Coin ayrıca Dogecoin arzının 10 katı olan toplam 100.000.000.000 (100 milyar) coin arzına sahiptir.

Baby Doge Madenciliği Nasıl Yapılır?

Baby Doge Coin madenciliği, Dogecoin madenciliğine benzer. Temel fark, farklı bir madencilik havuzu ve madencilik yazılımı kullanmanız gerekmesidir. Baby Doge Coin web sitesinden indirilebilen MultiDoge cüzdanını kullanılarak yapılabilir.

MultiDoge cüzdanını indirip kurduktan sonra açın ve “Al” sekmesine tıklayın. Burada Baby Doge Coin adresinizi göreceksiniz. Bu, ödemeleri almak için kullanacağınız adrestir.

Ardından, bir madencilik havuzuna katılmanız gerekecek. https://dogecoin.com adresinde bulunan Dogecoin Madencilik Havuzunu kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.

Madencilik havuzuna katıldığınızda, madencilik yazılımını indirmeniz gerekecek. https://bitcointalk.org/index.php?topic=28402.0 adresinden indirilebilen CGminer’ı kullanabilirsiniz.

CGminer’ı indirdikten sonra dosyaları ayıklayın ve “cgminer.exe” dosyasını açın.

CGminer penceresinde “URL” alanına Baby Doge Coin adresinizi, “User” ve “Password” alanlarına maden havuzu kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

“Madenciliği başlat” düğmesini tıkladığınızda CGminer, Baby Doge Coin için madenciliğe başlayacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

Baby doge madenciliği nasıl yapılır sorusu ile ilgili:


İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit-turkiyeden-cekilebilir-25000-usdt

Bybit Türkiye’den Ödül Yağmuru: Çekilebilir 25.000 USDT, iPhone 14 Pro Max ve Daha Fazlası!

DNS nedir - DNS hakkında - DNS kullanımı - DNS nasıl değiştirilir

DNS Sunucusu Yanıt Vermiyor Hatası ve Çözümü! [Güncel]