in

Bybit’ten Ödüllü Metaverse Deneyimi: 12.000 USD’lik Airdrop!

metaverse-coinleri-hangileridir
metaverse-coinleri-hangileridir

Bybit’ten Ödüllü Metaverse Deneyimi: 12.000 USD’lik Airdrop!

Kullanıcılarına hızlı, güvenilir ve yeni nesil bir kripto varlık işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, şimdi Türkiye kullanıcılarına özel 12.000 USD değerinde Airdrop sunuyor.

Dijital dünyanın öncü protokollerinden Caduceus Metaverse, geçtiğimiz günlerde Bybit’te listelendi. Bybit’te geçen haftanın en çok aranan 10 coini arasına giren Caduceus’un yerel tokeni CMP özelinde düzenlenen kampanya ile Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel 7.000 CMP değerinde ödül havuzu sunuyor.

Bybit’ten Ödüllü Metaverse Deneyimi:

2-16 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Bybit, Türkiye kullanıcılarına farklı yöntemlerle kazanç elde etme imkanı sunuyor. Kampanya detaylarına Bybit’in etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

Bybit’e İlk Yatırma İşlemi Yapanlara 6.000 CMP Değerinde Ödül Havuzu!

Etkinlik döneminde ilk yatırma işlemini gerçekleştiren 600 şanslı kişi 6.000 CMP değerindeki ödül havuzundan payını alıyor. Kampanyaya katılmak için Bybit etkinlik sayfasını ziyaret ederek ‘Hemen Kaydolun’ butonuna tıklamak yeterli.

bybit metaverse campaign 2
Bybit

Twitter’da Paylaşanlar Kazanıyor: 100 Kişiye 10 CMP Hediye!

Bybit sosyal medyada da kazandırıyor. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 100 şanslı kişi, kişi başı 10 CMP tokenin sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için Bybit’in resmi blog sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Caduceus Metaverse Nedir?

Caduceus, geliştiricilere ve kullanıcılara rakipsiz bir metaverse kullanımı sunmayı ve deneyimlemeyi amaçlayan bir projedir. Bu metaverse projesinin sunduğu genişletilmiş gerçeklik teknolojisi oldukça ilgi çekici. Merkeziyetsiz uç işleme ve merkeziyetsiz dijital dünya için büyük bir adım olduğu aşikar. Caduceus, ayrıca yaratıcılara ve kullanıcılara merkeziyetsiz dijital dünya için altyapı düzeyinde de açık blockchain protokolü sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google fotograflar klasor kilitleme

Google Fotoğraflar: Kilitli Klasör Özelliği Nasıl Kullanılır?

Harry Potter

Harry Potter Tarzında Dizi Önerileri