in

Bybit’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel 5.000 GSTS Hediye!

gunster-metaverse-gsts-2
gunster-metaverse-gsts-2

GSTS Token Hediye! Global kripto para borsası Bybit, 5.000 GSTS hediye ediyor!

Global kripto para borsası Bybit; Gunstar Metaverse’ün yerel tokeni GSTS token ile GameFi alanındaki listelemelerine hız kesmeden devam ediyor. Kullanıcılarına hızlı, güvenilir ve yeni nesil bir kripto varlık işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, kullanıcılarını avantajlı kampanyalar ve ödüllerle buluşturmayı sürdürüyor. 

Oyun ve kripto alanında uzman ekipler tarafından geliştirilen Gunstar Metaverse, insanların medeniyeti ayakta tutabilmek için birbirinden farklı yaratıklarla heyecan dolu mücadelesine odaklanarak, GSTS token üzerinden oyna-kazan modeli sunuyor. 

20 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile Bybit, GameFi dünyasında bir adım önde olmak isteyen kullanıcılarına çeşitli alanlarda kazanç imkanı sunmaya devam ediyor. Kampanya detaylarına Bybit’in etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

GSTS bybit 2
GSTS

Bybit’e İlk Yatırma İşlemi Yapanlara 3.000 GSTS Değerinde Ödül Havuzu

GameFi dünyasının en özel fırsatlarını kullanıcılarıyla buluşturmaya devam eden Bybit, GSTS listeleme kampanyası kapsamında 15 kullanıcısına 200 GSTS Airdrop’u armağan ediyor. Bybit’te ilk yatırma işlemini yapan kullanıcılar 3000 GSTS token’den payını kapıyor. Hızlı davranarak Bybit’e ilk yatırma işlemini gerçekleştiren kullanıcıların, avantajlı fırsatlardan yararlanması mümkün. Kazananlardan olmak için Bybit etkinlik sayfasını ziyaret ederek ilgili görevleri yerine getirmek yeterli.

Paylaşanlar Kazanıyor: 10 Kişiye 200 GSTS Hediye!

Kullanıcılarına güvenilir ve yenilikçi bir işlem deneyimi sunan Bybit, sosyal medyada da kazandırıyor. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 10 şanslı kişi, kişi başı 200 GSTS tokenin sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://blog.bybit.com/tr-TR/post/hamle-sirasi-simdi-sizde-bybit-turkiye-ye-ozel-5-000-gsts-sizi-bekliyor–bltaf0971581b0dc420/

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit-launchpool

Bybit Launchpool Nedir? Ücretsiz Token Kazanmanın Farklı Bir Yolu!

chrome vpn

Chrome İçin En İyi VPN Uzantıları!