in

Coin98 Cüzdanı Nedir? Coin98 Cüzdanı Güvenli Mi?

coin98 - coin98 seo - coin98 nedir - coin98 uygulaması

Coin98 Cüzdanı; çok zincirli ve çok kaynaklı dijital varlıkları depolamak, yönetmek ve takas etmek için kullanılan vesayetsiz bir cüzdan olan Coin98Labs’ın ilk ürünüdür.

BTC, ETH, TOMO, Tron, Binance Smart Chain, Solana, Polkadot, Kusama, Heco, Near, Avalanche (c-chain & x-chain), Binance Chain, Celo, Polygon, Cosmos dahil olmak üzere en popüler zincirleri destekliyor. ThorChain, Terra, Band, Kava, Fantom, Persistence ve daha fazlasının da yakın zamanda destekleneceği bilinen bir gerçek.

Bu cüzdan, kullanıcıları DeFi dünyasına bağlayan bir ağ geçidi görevi gören hem mobil uygulamaya hem de eklenti sürümüne sahip. Ayrıca Türkçe dil desteği sunan ilk kripto para cüzdanı olarak da şu an gündemde.

Thodex vurgunundan sonra birçok kişi kripto varlıklarını kripto para borsalarında tutmak istemiyor. Bu nedenle sanal cüzdanlara ve donanım cüzdanlara oldukça büyük bir ilgi olmaya başladı. Bu cüzdanın çalışanları ve yönetimi de bunun farkında olduğu için Türkiye’deki kullanıcılarına Türkçe dil desteği sunmaya başladı.

Coin98 Cüzdanı ile Neler Yapabilirsiniz?

Türkçe dil destekli kripto para cüzdanı olan Coin98 ile dijital varlıklarınızı hızlıca saklayabilirsiniz. Peki sadece bu kadar mı? Tabii ki hayır. Kripto paralarınızı cüzdan içerisinde hızlı bir şekilde takas edebiliyorsunuz. Bunun yanında DApp tarayıcı özelliği de mevcut. Portföy yönetimi ve piyasa takibi gibi ek özelliklerin yanında puan kazanıp harcama yapabilmeniz de mümkün. Şimdi bu özelliklere ve detaylara kısaca göz atalım:

Dijital Varlıkları Saklayabilir, Gönderebilir ve Alabilirsiniz:

Kullanıcıların 7.000’den fazla token saklaması, göndermesi ve alması oldukça kolay. Ayrıca kullanıcılar düşük gas/fee ücreti öderken oldukça hızlı işlem gerçekleştirirler. Birçok zengin özelliğe sahip. Bu özelliklerden en dikkat çekici olanı ise Gaz Barı özelliği. Gaz barı özelliği ile kendi işlem ücretinizi ayarlayabilirsiniz.

Takas Edin:

Coin98 Cüzdan, UniSwap, PancakeSwap, SushiSwap, Pangolin, QuickSwap ve MDEX gibi 8 AMM’yi entegre hale getirdi. Şu anda ERC20 ve SPL, AVAX C-Chain & AVAX X-Chain, BEP20 & ERC20 & TRC20 arasındaki köprüyü destekliyor.

Bir cüzdana bağlanmak veya ayrı ayrı DEX ticareti yapmak için külfetli adımlar atmaya gerek yok. Çünkü artık istediğiniz AMM’leri tek bir yerden saniyeler içinde takas etmeniz mümkün!

Devamını okuyun: https://coin98insights.com/coin98-wallet

DApp Tarayıcı:

Yerleşik Dapp Tarayıcı, kullanıcıların Ethereum, Binance Smart Chain, TomoChain, Solana, Fantom ve Avalanche’den çoklu blok zincirlerinde tüm favori DApp’lerini sorunsuz ve güvenli bir şekilde deneyimlemelerine olanak tanıyor. Bu kadar zinciri destekleyen ilk mobil cüzdan tabii ki Coin98!

Coin98 Cüzdan’da mevcut çok zincirli cüzdanlara sahip kullanıcılar için tek yapmanız gereken tercih ettiğiniz DApp’lere erişmek. Sistem, blok zincirlerine karşılık gelen cüzdanı otomatik olarak algılarken, cüzdan listenizden hangi cüzdanı bağlamak istediğinizi seçebilirsiniz.

Portföy Yönetimi:

Bu özellik, tüm varlıklarınızın kontrolünü tek bir yerden kolayca takip etmenizi sağlayan bir özellik.

API anahtarı ile kendi portföylerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer isterseniz merkezi borsalara bağlanabilirsiniz. Unutmayın; portföy sayısı ise sınırsız!

Devamını okuyun: https://coin98insights.com/unlocked-3-portfolio-tracking

Piyasa Takibi:

Coin98 Cüzdanı ile piyasa takibi yapmanız mümkün.

  • Kripto para birimi listesi
  • Piyasa duyarlılığı
  • Takvim araması
  • Blockchain taraması gibi piyasa hareketlerini takip etmek için tasarlanmış bir pakete sahip.

Bu araçlar, kripto pazarındaki favori paralarınızı takip etmenize yardımcı olurken, yatırım kararları vermeden önce size piyasa hakkında genel bir bilgi de verecektir.

Yönlendirme Programı:

Coin98 Cüzdan, belirli görevleri yaparak puan kazanabileceğiniz bir X-Point ödül sistemi sunuyor.

X-Point, kullanıcıları Coin98 Cüzdanındaki çeşitli özellikleri denemeye teşvik eden bir yöntem. X-Point puanlarını dilediğiniz zaman X-Store aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Devamını okuyun: https://coin98insights.com/coin98-wallet-x-point

Coin98 Cüzdanın Amacı Nedir?

Dünya çapındaki kullanıcılar için en iyi Kripto cüzdan uygulaması olmak ve kullanıcıları kripto dünyasına kimsenin görmediği benzersiz bir şekilde bağlamaktır.

Kullanıcı merkezli bir yönelimle Coin98, kullanıcılara nihai DeFi Ağ Geçidini getirmek ve gerçek hayat ile DeFi arasındaki engelleri aşmak için özelliklerini sürekli olarak yenilemek için çaba sarf eden bir kripto para cüzdanıdır.

Neden Coin98 Cüzdanı Kullanmalısınız?

Emniyet:

Coin98 Cüzdan, üst düzey güvenlik ve mahremiyete sahip velayetsiz bir cüzdandır. Kullanıcılar, FaceID, Touch ID veya geleneksel şifrelerle korunan tüm varlık ve bilgilerin tam kontrolünü ele alır.

Ayrıca, Coin98 Cüzdanının 3 adımlı doğrulama protokolü, kullanıcıların Özel Anahtarı/Parolayı kaybetme risklerini de önler.

Kolaylık:

Tek bir parola ile sayısız blok zincirindeki tüm varlıkları kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kullanıcılar yalnızca varlıklarını Coin98 Cüzdan’da saklamakla kalmaz, aynı zamanda en popüler DEX’lerle uygulama içi işlem de yapar.

Coin98 cüzdanı farklı mobil işletim sistemlerinde kullanabilirken aynı zamanda tarayıcı eklentisi olarak da kullanmanız mümkün. iOS için buraya, Android için buraya, Eklenti için de buraya tıklamanız yeterli.

Detaylar ve daha fazla bilgi için: https://coin98insights.com/amms-and-bridges-c98-wallet

Bu içerik Lorentlabs tarafından sponsorlu olarak seçilmiştir. İçerik sponsorumuz: Coin98‘dir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sekuritance seo - sekuritance hakkında seo - sekuritance nedir - sekuritance muhabbit - sekuritance incelemesi - skrt coin

Sekuritance, Blockchain İşlemlerinde Güven Oluşturuyor!

KYC nedir SEO - KYC nedir - KYC hakkında - KYC nasıl yapılır - KYC uyumluluğu - Etkili KYC

Etkili KYC Uyumunun Önleyebileceği 7 Ciddi Suç