in

Sekuritance, Blockchain İşlemlerinde Güven Oluşturuyor!

sekuritance seo - sekuritance hakkında seo - sekuritance nedir - sekuritance muhabbit - sekuritance incelemesi - skrt coin
sekuritance seo - sekuritance hakkında seo - sekuritance nedir - sekuritance muhabbit - sekuritance incelemesi - skrt coin

Sekuritance, Blockchain İşlemlerinde Güven Oluşturuyor!

Kripto, doğası gereği merkeziyetsiz bir yapıya vurgu yaptığından dolayı şimdiye kadar düzenleyici ve uyumluluk için herhangi bir proje ile ilişkilendirilmedi ve bu tam olarak desteklenmedi. Ancak er ya da geç belli standartların benimsenmesi gerekecek. Çünkü mevcut finansal sistemden (geleneksel finans da diyebiliriz.) bu sisteme para geçişi artmaya başladıkça bir tür uyumun var olması gerekiyor.

İşte bu noktada ortaya Sekuritance çıkıyor ve bu sorunları ele alıyor. Lorentlabs üzerinde Sekuritance ile ilgili herhangi bir bilgiye erişmek isterseniz sizi hemen Sekuritance Nedir? Siber Güvenliğin Tokenize Hali! Bilinmesi Gereken Her Şey! başlıklı içeriğimize yönlendirmek isteriz. Çünkü bu içeriğimizde Sekuritance ile ilgili birçok bilgiye hızlıca erişebilirsiniz.

Uyumluluk ve Düzenleme için Sekuritance!

Sekuritance, herhangi bir kullanıcının mevzuata uygunluğu sağlamasına, programları ve sorguları takip etmesine olanak tanıyan geniş bir hizmet yelpazesini tek bir başlık altında sunan güzel bir proje. Sadece kişiler için değil, aynı zamanda birçok kurum için de kullanışlı ve kesinlikle gerekli bir proje. Fakat hangi kurumlar için işe yarıyor biz merak ediyoruz, araştırmak istemiyoruz, buradan okumak istiyoruz derseniz sizler için birkaç tane örnek vermek isteriz. Çünkü neden örnek vermeyelim değil mi?

  • Noterler
  • Sendikalar
  • Hükümetler
  • Sigorta şirketleri
  • Online alışveriş siteleri
  • Bankalar
  • Mali suç birimleri
  • KYC/KYB prosedürlerine ihtiyaç duyan şirketler vb.
erc 20 nedir ethereum icin anlami nedir 60674676138ec
erc20

Herhangi bir kullanıcı Sekuritance’ı uçtan uca siber risk değerlendirmeleri, blok zinciri cüzdan adres doğrulamaları, MFA kontrolleri, CECL, FCPA ve AML/CTF işlemleri için hızlıca sadece birkaç tık ile kullanabilir.

Sekuritance’a yakından göz attığımızda bu projenin güvenlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik gibi temel konular ele alınarak tasarlandığını görmemiz mümkün. Bu proje, Sekuritance’ın bütün özelliklerini destekleyen bir kripto para birimi olan SKRT’i de destekliyor. SKRT’ı bilmeyenler için kısaca SKRT, ERC-20 ağında oluşturulan ve bu projenin oldukça önemli bir yerine sahip olan token. SKRT, düzenleyici teknoloji, ödemeler ve doğrulama hizmetleriyle ilgili verileri işlemek ve kaydetmek için kullanılıyor.

İlgili:

Sekuritance Projesinin Geleceği

Sekuritance, kripto para birimlerini gerçek fiziksel dünyaya iten, takip edilmesi gereken projelerden sadece bir tanesi. Bu projenin web sitesini ya da dökümanlarını hiç incelediniz mi? Siber güvenlik, KYC doğrulama, kara para aklamayı önleme vb. gibi birçok noktada çözüm üreten bir şirket. Bu şirketin gelecekte birçok noktada sorun çözdüğü için adını sıkça duyuracağından hiç şüphemiz yok.

Bu projenin whitepaper’ına daha yakından göz atmamız mümkün. Projeyi yakından incelediğimizde şeffaf bir proje olduğunu görüyoruz. En önemli noktalardan bir tanesi de yöneticilerinin ve çalışanlarının asla anonim olmaması diyebiliriz. Mevcut bir yapıyı tokenize ederek bu denli büyüyor olmaları ve merkeziyetsiz bir hale gelmeye çalışmaları siber güvenlik ve blockchain konularının temelinde oldukça önemli bir yere sahip.

Projenin web sitesine giriş yapmak ve web sitesini incelemek için buraya, projenin Telegram kanalını takip etmek ve oradaki kişilerle kripto para, blockchain ve birçok konuda sohbet etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Crackonosh nedir SEO - Crackonosh madenciliği - Crackonosh kodları

Crackonosh Canımızı Sıkabilir, İnternet Kullanıcıları Nelere Dikkat Etmeli?

coin98 - coin98 seo - coin98 nedir - coin98 uygulaması

Coin98 Cüzdanı Nedir? Coin98 Cüzdanı Güvenli Mi?