in ,

EPS Coin Nedir? Ellipsis Finance Özellikleri Nelerdir?

Ellipsis Finance

Bu içeriğimizde: EPS coin nedir? Ellipsis Finance özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

EPS coin nedir?

EPS coin, Curve Finance tarafından desteklenen otomatik piyasa yapıcı (AMM) özelliğine sahip bir proje olan Ellipsis Finance protokolüne ait kripto para birimidir.

Ellipsis Finance özellikleri nelerdir?

  • Ellipsis Finance, bünyesinde pek çok işlem çiftini barındıran ve kullanıcıların likidite havuzuna likidite sağlayarak ek gelir kazandıkları bir AMM olan Curve Finance protokolünün yetkili çatalı olarak tanımlanır. Çatallanma hakkında detaylı bilgiler için ise bu içeriğimize Çatallanma Nedir? Blokzincirinde Fork Neden Oluşur? göz atabilirsiniz.
  • Kullanıcılar, Ellipsis Finance aracılığıyla diğer AMM’lerden farklı olarak çok daha düşük işlem ücretleri öderler.
  • Kullanıcılar, EPS tokenlerini stake ederek ek kazanç elde edebilirler. Ayrıca likidite havuzuna likidite sağlayan kullanıcılar da EPS token kazanabilirler.
  • Ellipsis Finance, BNB Chain blokzinciri üzerinde yer alır. Kullanıcılar, bu platform aracılığıyla stabilcoinler ile takas işlemleri gerçekleştirme imkânına sahiplerdir.
  • Kullanıcılar, Ellipsis platformundaki likidite havuzuna stablecoin varlıklarını yatırarak likidite sağlayıcı konumuna erişebilirler. Bunun karşılığında bir miktar token alırlar.
  • Merkeziyetsiz finans projeleriyle çalışan Ellipsis Finance, hem likidite havuzlarını büyütmeyi hem de işlem çiftlerini artırmayı amaçlamaktadır.

EPS gelecekte ne vadediyor?

Otomatik Piyasa Yapıcıları ve merkeziyetsiz finans projeleri her geçen gün daha fazla rağbet görmektedir. Ellipsis Finance, bu bağlamda yerini almış ve sektörde önemli bir konuma yükselmiş olan Curve Finance platformu tarafından desteklenmesi, ayrıca Binance blokzinciri üzerinde çalışması dolayısıyla geniş kullanıcı kitlesine hitap ediyor olması gibi özellikler bakımından dikkat çekicidir. Mevcut özellikler ve gelecekte kullanıcılara sunmayı hedefledikleri özellikler dolayısıyla EPS tokenin de değer kazanması öngörülmektedir.

EPS nereden alınır?

EPS kripto para biriminin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, KuCoin, Hotbit ve Gate.io.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

trustzone vpn lorentlabs 2

TrustZone VPN Özellikleri! TrustZone VPN Kullanılır Mı? Güvenli Mi?

tezos-nedir-bybit-tezos

Tezos Nedir? XTZ Nereden Alınır?