in ,

GMT Coin Nedir? GMT Nereden Alınır?

gmt-coin-nedir
gmt-coin-nedir

GMT Coin Nedir? Nereden Alınır?

Bu içeriğimizde: STEPN projesi nedir? GMTözellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylar yer verdik.

GMT Coin Nedir?

STEPN, Game-Fi ve Social-Fi ögelerinin yer aldığı ve Web3 teknolojisiyle geliştirilen bir yaşam tarzı uygulamasıdır. GMT ise bu projenin yönetişim özelliğine sahip kripto para birimidir.

STEPN Projesinin Özellikleri Nelerdir?

  • STEPN uygulaması; spor yapan, yürüyen ve günlük aktiviteler esnasında bir şekilde hareket hâlinde olan insanların çeşitli ödüller kazanabileceği bir proje olarak geliştirilmiştir.
  • Bu uygulamayı indiren kullanıcılar, spor yaptıkları ya da sadece yürüdükleri için bir ödül kazanırlar. Bununla birlikte STEPN, bu ödülleri kullanıcılara GST token ile veya çeşitli NFT ögeleri ile verir.
  • Kullanıcılar, uygulama üzerinden edinecekleri Sneakers NFT’ler ile ödül sürecine katılabilirler. Bununla birlikte kullanıcılar, ne kadar çok spor yapar veya hareket ederse; o kadar çok ödül kazanma imkânına sahip olurlar.

GMT Özellikleri Nelerdir?

  • Uygulamanın yönetişim jetonu olan GMT, kullanıcılara projenin gelişimi için alınacak kararlarda oy kullanma hakkı tanır. Ancak kullanıcıların yönetişime katılması için GMT sahibi olmaları gerekmektedir.
  • Ayrıca kullanıcılar, GMT (Green Metaverse Token) stake ederek pasif gelir elde edebilirler.
  • Toplam GMT arzı 6 milyardır. Ancak STEPN projesinin istikrarı için her üç yılda bir toplam GMT arzının yarıya düşürüleceği belirtilmiştir.

STEPN Pazar Yeri:

Kullanıcılar, hareket ettikçe ödül kazanmalarını sağlayan NFT spor ayakkabılarını uygulamada yer alan NFT pazar yerinden satın alabilirler. Bununla birlikte diğer NFT ögelerine de yine bu pazar yerinden erişebilecek olan kullanıcılar; kendilerine ait olan NFT’lerini satma veya kiralama imkânına da sahiplerdir.

GMT Gelecekte Ne Vadediyor?

Bu uygulama, milyonlarca insanın sağlıklı bir yaşam sürmesini isteyen ve aynı zamanda bu yaşam tarzına ayak uyduran kullanıcıları maddî açıdan destekleyen oldukça önemli bir projedir. Bununla birlikte merkeziyetsiz bir uygulama olan STEPN, kullanıcıları WEB 3.0 teknolojisiyle tanıştırır ve bu teknolojinin faydalarından yararlanmalarını sağlar. Projenin kullanıcı kitlesinin gelecekte çok daha fazla olması beklenirken; GMT kripto para biriminin de daha fazla değer kazanması öngörülüyor.

GMT Nereden Alınır?

Global kripto para borsası Bybit, 8 Nisan tarihinde GMT token’ın Bybit spot piyasasından alınabileceğini duyurdu. Eğer global kripto para borsasına nasıl para yatırılacağını bilmiyorsanız Bybit’te Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır? Basit Bir Rehber! başlıklı içeriğimizi okumanızı öneririz. Bu sayede global kripto para borsası Bybit’e para yatırabilir ve spot piyasası üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Bybit Hakkında:

Global bir kripto para platformu olan Bybit; 2018 yılının Mart ayında kuruldu. Ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği ile profesyonel platform. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri sunuyor. Ayrıca DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gst coin nedir

GST Coin Nedir? GST Nereden Alınır?

netflix

Netflix Bilim Kurgu Dizileri! İşte Önerilerimiz!