in

Kendi Emojinizi Oluşturabileceğiniz Uygulamalar! 5 Öneri!

kendi-emojinizi-olusturabileceginiz-uygulamalar
kendi-emojinizi-olusturabileceginiz-uygulamalar
Kendi Emojinizi Oluşturabileceğiniz Uygulamalar
Kendi Emojinizi Oluşturabileceğiniz Uygulamalar!

Günümüz iletişim araçlarının ne kadar geliştiği hepimizin malumu. İletişim o kadar kolay hale geldi ki saniyeler içerisinde dünyanın herhangi bir yerindeki birisi ile konuşmamız mümkün. Üstelik Whatsapp gibi uygulamaların doğuşu sözlü iletişimin yerini yazılı iletişimin almasına neden oldu. Ancak bu seferde ortaya farklı bir sorun çıktı. Yazılı iletişimde duyguları tam manası ile yansıtmak mümkün değil. Böylece emojiler hayatımıza girmiş oldu. Pek çok insan tarafından sevilerek kullanılan emojiler sürekli güncelleniyor. Ancak kendi emojinizi yapmanıza olanak sağlayan bazı uygulamalar var. Bu içeriğimizde kendi emojinizi oluşturabileceğiniz uygulamalar listesi hazırlıyoruz! Karşınızda 5 uygulamadan oluşan listemiz!

1) Bitmoji

Kendinizi çizgi film karakterlerine dönüştürdüğünüzü hayal ediyorsanız Bitmoji tam size göre. Bitmoji kendinizi etkileşimli bir emojiye dönüştürmenize olanak ücretsiz bir uygulamadır. Oluşturduğunuz emojileri dilediğiniz uygulama ve platformda kullanabilirsiniz. Bitmoji uygulamasına hem Android hem de İos cihazların uygulama marketlerinden erişim sağlayabilirsiniz.

2) Angel Emoji Maker

Sıradaki uygulamamız aslında internet üzerinden hizmet veriyor. Ancak Android cihazlar için de uygulaması mevcut. Hazır şekiller üzerinde kendi zevklerinize göre emojiler oluşturmanıza izin veriyor. Sırf eğlenceli olduğu için bile zaman geçirmek için emoji oluşturabileceğiniz bir site. Android cihazlardan ve tarayıcılarınızdan bu uygulama / siteye ulaşmanız mümkün.

3) GBoard

Android cihazınız var ise üçüncü parti yazılımları unutabilirsiniz. Zira Google tarafından geliştirilen ve Android cihazlarda varsayılan klavye olarak gelen GBoard ile emoji oluşturma işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz emojileri neredeyse her uygulamada kullanmanız mümkün. Emoji oluşturmaya başlamak için Whatsapp gibi bir uygulamaya girin. Ardından Etiketler’e tıklayın. Daha sonra + tuşuna basarak Ekle’yi seçin. Buradan emojinizi oluşturmanız mümkün. Ayrıca fotoğraf üzerinden oluşturduğunuz emojilerde saç, kıyafet ve yüz şekli gibi fiziksel görüntüleri değiştirmeniz mümkün.

4) iMessage

Eğer bir iPhone’unuz var ise kendi emojinizi oluşturmanız gayet kolay. Kendi emojilerinizi oluşturmak için Memoji’yi kullanabilirsiniz. Kendi emojinizi oluşturmak için öncelikle halihazırda var olan bir sohbete gidin ve klavyeyi açın. Ardından Memoji butonuna basın. Ekranı genişletmek için varsayılan Memoji’nin üzerine dokunun. Ardından Yeni Emoji butonuna basın ve oluşturmaya başlayın. Kendi emojinizi oluşturmak bu kadar basit.

5) Slack

Bu uygulama temel olarak iş hayatını ele alsa da kendi içerisinde emoji oluşturma sistemine sahip. Zira bu emoji sistemi o kadar güçlü ki her türlü resmi farklı bir emojiye dönüştürebiliyor. Ayrıca Slack uygulaması hem Android hem de İos cihazlar için ücretsiz olarak kullanılabilir durumda. Uygulama marketlerden uygulamayı indirebilirsiniz.

Kendi emojinizi oluşturabileceğiniz uygulamalar listemizin sonuna geldik. Umarız sizlere faydalı bir içerik sunabilmişizdir. Ayrıca emoji oluşturmanıza olanak sağlayan onlarca farklı uygulama ve araç mevcut. Ancak aralarından güvenilir ve göz önünde bulunanları seçmeye dikkat ettik. Sağlıcakla kalın!

İlgili :

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ucretsiz-vpn-tehlikeleri

Ücretsiz VPN Tehlikeleri! Neden Uzak Durmalısınız?

HBAR coin nedir

Hedera Hashgraph Nedir? HBAR Nereden Alınır?